Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Cestitam cure ❤️

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cactus

    Cactus

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    maša25

    Cestitam cure ❤️


    Hvalaa!!!
    Sad sam vec i dosadna, al evo još jedna slikica!Znaci, sutra trebam dobiti m!! Ali koliko vidim,neeećuuu!!! 🤩🥳
    https://ibb.co/xsGr6qc [ibb.co]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Bas ti je lijepo tamna crtica 😍 sta ja volim gledat ove pozitivne testice 🤞🤞

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • butterfly1111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobra večer žene 😊
    Nova sam ovdje te me zanima da li se ovdje netko susreo sa mojim “problemom”.
    Menstruacija mi je završila 15.07. Te sam od tada imala svaki drugi dan (otp.) nezaštićene spolne odnose, no svaki puta je ejakulirao van maternice (100%)
    Moj problem je sljedeći.. odmah nakon ovulacije su me počele boljeti bradavice, treći dan nakon ovulacije je bol prešla na grudi (bol je sve jača i jača) te imam povišenu tjelesnu temperaturu od dana ovulacije (37,4)
    Menstruaciju trebam dobiti tek 15.08. 
    Bol u grudima mi se obično pojavljuje tek 2-3 dana prije menstruacije i odmah prestane. 
    Da li postoji mogućnost trudnoće iako nije ejakulirao u maternicu? Znam da je za test još preprerano ali sam nestrpljiva :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    butterfly1111

    Dobra večer žene 😊
    Nova sam ovdje te me zanima da li se ovdje netko susreo sa mojim “problemom”.
    Menstruacija mi je završila 15.07. Te sam od tada imala svaki drugi dan (otp.) nezaštićene spolne odnose, no svaki puta je ejakulirao van maternice (100%)
    Moj problem je sljedeći.. odmah nakon ovulacije su me počele boljeti bradavice, treći dan nakon ovulacije je bol prešla na grudi (bol je sve jača i jača) te imam povišenu tjelesnu temperaturu od dana ovulacije (37,4)
    Menstruaciju trebam dobiti tek 15.08.
    Bol u grudima mi se obično pojavljuje tek 2-3 dana prije menstruacije i odmah prestane.
    Da li postoji mogućnost trudnoće iako nije ejakulirao u maternicu? Znam da je za test još preprerano ali sam nestrpljiva :)


    Neka vrlo mala šansa postoji, bar tako vele. Osobno ne poznajem nikog tko je na taj način ostao trudan. Vele da malo sperme može izaći i prije orgazma ali opet, jako su male šanse, dok uzmeš u obzir kolko su male šanse (25%) i dok je normalna ejakulacija jer mnogo spermija ne uspije ni ući u maternicu, a od onih koji uspiju velik broj ode u krivom smjeru i/ili ne preživi ni pola puta. No, kak vele, jedan spermij je dovoljan🤷‍♀️
    Kako bilo, ne možeš znati dok ne dobiješ plus na testiću ili menstruaciju. Temperatura je nakon ovulacije uvijek povišena do menstruacije ili ostaje povišena, ali ne neuobičajeno visoka, u slučaju trudnoće. Ako ti ovo nije uobičajena temperatura nakon ovulacije možda imaš kakvu virozu ili štogod pa otud povišena temperatura. Osjet u grudima može ali i ne mora nista značiti, sve je to individualno i može se i kod iste žene razlikovati od ciklusa do ciklusa.
    Pričekaj još malo i napravi test, ako ti menstruacija izostane.
    Inače, pri spolnom odnosu penis ne ulazi u maternicu niti ne ejakulira u maternicu nego u rodnicu. Dalje ne može jer je otvor grlića maternice (prolaz iz rodnice u maternicu) vrlo uzak. Vrlo! 
    🍀👋

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Cactus

    maša25

    Cestitam cure ❤️

    Hvalaa!!!
    Sad sam vec i dosadna, al evo još jedna slikica!Znaci, sutra trebam dobiti m!! Ali koliko vidim,neeećuuu!!! 🤩🥳
    https://ibb.co/xsGr6qc [ibb.co]


    Baš lijepe crtice!!! 🤭🥰🤞🍀

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Dea23

    Dobar dan.
    Jučer mi je bio 50. dan ciklusa. Ciklusi su mi inače neredoviti. Zadnjih nekoliko se vrtilo oko 35 dana. Test mi je jučer ujutro bio negativan. Popodne sam bila kod ginića. Iskreno, mislim da ni sam nije znao što bi mi rekao. Rekao je da je endometrij zadebljan i da to može značiti i trudnoću, a i da će nastupiti M. Iako, ranije na uzv mi je znao reći, a evo samo što nisi procurila. Jučer nije tako. Još je vidio neku siiitnu točkicu i kaže, evo ako ne dobiš to je to. Dao mi je duphastone. Kao ako je trudnoća očuvat će je, ako nije procirit ću. Da li je koja imala takvu situaciju? Ovulacija je moguće bila kasnije jer uvijek je, nikad nije na sredini ciklusa. Dajte nešto umrijet ću od znatiželje još 10 dana.😅


    Da se nadopunim, menge nema još. U četvrtak ujutro sam popila zadnji Duphastone, a u četvrtak počodne popiškila još jedan negativan test. Kakva su vam iskustva, koliko nakon Duphastona prokrvarite?
    Nade imam dok god nema menge, ali minusi su tu.. 

  • Mimy2007

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima, imam pitanje ako neko moze pomoci.. Znaci menstruacija mi kasni 7 dana. Danas sam popodne napravila test za rano otkrivanje i odmah je bio pozitivan, kasnike sam popila dosta vode i ponovno napravila pa negativno… Sad jel moguce da je test pogrijesio prvi put ili sam puno tekucine unila u sebe?
    I da nekako me bas boli kao pred menstruaciju pa nisam pametna.. 

  • Avatar Matea02

    Matea02

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Mimy2007

    Bok svima, imam pitanje ako neko moze pomoci.. Znaci menstruacija mi kasni 7 dana. Danas sam popodne napravila test za rano otkrivanje i odmah je bio pozitivan, kasnike sam popila dosta vode i ponovno napravila pa negativno… Sad jel moguce da je test pogrijesio prvi put ili sam puno tekucine unila u sebe?
    I da nekako me bas boli kao pred menstruaciju pa nisam pametna..


    Napravi da prvim jutarnjim urinom tak ti je najsigurnije ..sumnjam nekako da količina vode ima veze s tim nije baš da hormone možeš razrijediti

  • Mija098

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    IMG_20200811_141505

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.