Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Tjesim se sa cinjenicom da su prva 2 testa bila za do 6 dana ranije,a ova druga 2 za dan ocekivane M. 🤔 
    Sutra ujutro bi mogli ponoviti sa  nekim drugim,nadam se samo da nije bila biokemijska 😔  

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Alea

    Mozda je taj drugi test manje osjetljiv, pokusaj ponovno s nekim trecim


    Mislim da bi to mogao bito uzrok ,hvala puno 😁 

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Alea

    I jesi dobro pogledala da se barem neka sjenica ne nazire?


    Nazalost  ,pojavila se sjenica nakon pola sata ,ali to je vec promasilo vrijeme ocitavanja pa nisam ni uzela u obzir. 

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Ponovi svakako ujutro pa javi, drzim fige da je +!! Vjerujem da je to osjetljivosti testa :)

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Napravljen test ,negativan je. U popodnevnim satima sam prokrvarila ,krvarenje nije jos uvijek obilno,narucili smo se na pregled sutra pa cemo znat na cemu smo ,dali jos ima nade 😔

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Klau0880

    Napravljen test ,negativan je. U popodnevnim satima sam prokrvarila ,krvarenje nije jos uvijek obilno,narucili smo se na pregled sutra pa cemo znat na cemu smo ,dali jos ima nade 😔


    Bas mi je zao, cekala sam da javis ishod :(
    Moguce da je bila biokemijska nazalost, samo hrabro dalje :)
    Imala sam i spontani i evo sad vec 2.po redu urednu trudnocu tako da nema straha😊

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Nazalost bila je biokemijska 😔
    Ali ginekologica je rekla bez straha ,da je to kao dobro? 
    Da gledam na to kao na zakasnjelu menstruaciju ,mozemo odmah pokusati ponovo 😊

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Zao mi je Klaou.

    Sretno sa sljedecim ciklusom ❤️

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PureLove

    PureLove

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage zene da li ste imale iskustva sa testovima iz dm.Naime radila sam gravidnost ultra i sad nisma sigurna da li je blijeda crtica ili evap. Vidjela sam ju kroz nekih tri minuta ali svedno mi nekako vise lici na sivu nego na obojenu(i bas je jako blijeda)s tim da sam test vrlo brzo rasklopila 🙄😁

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Ja imam ok iskustva s njima. Jednom pokazao trudnoću i bila je. Sad zadnje nije ništa pokazao a bila sam trudna al mislim da sam rano radila. Stavi nam sliku :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.