Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sanjuska

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    hvala na odg🥰

  • sanjuska

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozzz! Jutros sam radila test ,pojavile su mi se obe crte ,mudutim ova sto pokazuje trudnocu malo mi je pre udaljena od ove kontrolne,sad neznam sto da mislim,ali na polju je gdje bi trebala bit,nije van polja

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    sanjuska

    Pozzz! Jutros sam radila test ,pojavile su mi se obe crte ,mudutim ova sto pokazuje trudnocu malo mi je pre udaljena od ove kontrolne,sad neznam sto da mislim,ali na polju je gdje bi trebala bit,nije van polja


    Slikaj je pa nam stavi ovdje da pogledamo 
    Zajedno smo pametnije :)

  • sanjuska

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pokusavam poslat al nece

  • daja12

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame,
    imam pitanje. Imali smo nezasticen odnos dva dana prije plodnih dana 02.08. sad mi kasni 2 dana.Citala sam da je moguce jer de sjeme zadrzava u nama i do pet dana. Tako da sam kupila test  clearblue sto se moze raditi 6 Dana prije. Sad me zanima dali ga I navecer koristiti ili je najbolje da pricekam jutro? 
    Sta mislite da pricekam jos koji dan, mozda od nervoze kasni? 

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    2022 3X IUI ⛔️
    03/2023 2 zamrzlica
    04/2023 1 blasto transfer
    05/2023 spontani 💔
    06/2023 druga blastica
    07/2023 Beta ⛔️
    09/2023 ICSI 3 oplodjena 1 vraracen
    10/2023 Beta ⛔️
    11/2023 Beta ⛔️
    12/2022 Embryoglue transfer
    Beta 14.12.⛔️

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    daja12

    Pozdrav dame,
    imam pitanje. Imali smo nezasticen odnos dva dana prije plodnih dana 02.08. sad mi kasni 2 dana.Citala sam da je moguce jer de sjeme zadrzava u nama i do pet dana. Tako da sam kupila test clearblue sto se moze raditi 6 Dana prije. Sad me zanima dali ga I navecer koristiti ili je najbolje da pricekam jutro?
    Sta mislite da pricekam jos koji dan, mozda od nervoze kasni?


    Mozda da jos malo pricekas, a opet mozes i pokusati napravit, ali mi se cini jos malo prerano jer moze pokazati - a da je ipak +

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    A jojj, kako sam glupa, napisala si da ti kasni! Mozes odmah radit!!

  • Klau0880

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Valjda sam odabrala dobru temu. Ovako,zadnja M bila je 29.7. Trajala 7 dana. Prema racunici ,spolni odnos se dogodio u vrijeme plodnih dana. E sad. Ja sam pocela prije par dana dobivati neke od simptoma ,umor,razdrazljivost,mucnine,zatvor … Napravili smo prekjucer Clearblue test za rano otkrivanje trudnoce ,pozitivno. Napravili smo jos jedan iza toga ,isto pozitivan. Medutim,jucer smo u popodnevnom satima napravili jos jedan test druge marke ,pokazao je negativno ,napravili smo i danas sa prvim jutarnjim urinom,opet negativno 😔 Dali ima netko da je imao slicnu situaciju a da je na kraju sve ispalo u redu? 

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Mozda je taj drugi test manje osjetljiv, pokusaj ponovno s nekim trecim

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    I jesi dobro pogledala da se barem neka sjenica ne nazire?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.