Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Mayushka joj, promaknulo mi je da ti nećeš ići u bolnicu. Neka onda bude dragi uz tebe iako je bolestan. Zajedno ćete to nekako lakše proći. Držite se!❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 jajnih stanica-3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar mayushka

    mayushka

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ne znam, ali mislim da je pobačaj krenuo prije one 4 tablete. Krvarim od 19h izašlo je nešto veličine manje mandarine i rekla bih da je bjelkaste boje. Bilo je dosta i ugrušaka i ima i sada. bolove imam u stomaku i križima ali manje nakon ispadanja tog nečeg 🥺 uglavnom imam bolove za koje sam popila samo paracetamol. 

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    mayushka
    Je li proslo sve uredu? 😞

    [lilypie.com]

  • Avatar mayushka

    mayushka

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    sunce7

    mayushka
    Je li proslo sve uredu? 😞

    Kao prvo, hvala ti draga što pitaš ❣️
    Kao drugo, jučer sam uzela te tablete, od njih sam izbacivala još, primijetila sam da je ispala planceta i još nešto sa njom, dosta toga je izašlo van.
    Nisam imala jake bolove uopće, danas je dosta smanjilo krvarenje više je kao zgrušana krv
    Imala sam proliv 2x, danas me malo boli blizu želudac i taj dio stomaka ali sam i od dragog dobila i grip 🥺 pecka me malo kad mokrim ♥️♥️ 

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Bogu hvala. Nadam se da ce sve samo izaci bez ikakvih komplikacija.
    Odmaraj 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    mayushka

    Hypnoticpoison

    mayushka

    Pozdrav cure. Prva mi je trudnoća, pošto sam došla u drugu državu prvi pregled sam imala sa 6 tjedana trudnoće.

    Pozdrav, draga Mayushka!
    Neopisivo mi je žao.🥺🫂 I meni je na drugom kontrolnom pregledu ustanovljeno da je srčeko prestalo kucati i ne moram posebno ni pisati kako mi je bilo. I suprug je bio sa mnom na pregledu i bili smo u takvom šoku da nismo znali van iz ordinacije. Ja sam se odlučila za medikamentozni prekid trudnoće i prvi dan sam dobila dvije tablete koje sam morala popiti u bolnici pred njima i onda sam došla za dva dana u dnevnu bolnicu gdje sam najprije dobila dvije tablete (otapale si mi se u ustima) i kad sam nakon šest sati od tableta išla na ultrazvuk još mi ništa nije izašlo van, pa sam dobila još jednu i nakon nje mi je počelo jače krvarenje i ultrazvuk je pokazao da opet ništa, pa sam dobila još jednu tabletu i nakon nje mi je sve ispalo van što sam i sama osjetila (oprosti na ružnom objašnjenju).😔🥺 Išla sam na ultrazvuk koji je pokazao da je sve čisto da nema više ničega i doktorica me otpustila kući (u 21.30 sati navečer). Meni su bili dosta jaki bolovi i grčevi, ali sam ih zamolila i dali su mi tablete protiv bolova. Nakon pobačaja sam krvarila još tri dana i onda još tjedan dana smeđarila i dva tjedna od pobačaja sam ponovno išla na ultrazvuk i sve je bilo čisto. Iduću menstruaciju nakon pobačaja sam dobila tek nakon 45 dana. Uzmi si nekakav sok i nešto za pojesti i ooooobaveznoooo nam se javi kad budeš mogla.❤ Sretno i neka čim prije prođe i što bezbolnije!🙏🙏❤❤🫂🫂

    Ohh Bože 🥺 da bar takve stvari nisu tako česte 💔 svijet ti se sruši u jednom trenutku 😔💔
    Ja trenutno pomalo krvarim još od one prve tablete koju sam uzela u bolnici. Izlazi onako sluzava krv, sa malim komadićima.. Sa tabletama se sama moram sutra izboriti kod kuće i nadam se da će bar biti sve ok. Jedino ne znam kako mi nije zakazan pregled malo ranije, nego tek za dva tjedna 🤷🏻
    I hvala punoo, zaista riječi podrške mnogo znače❣️ 🫂❤️‍🩹


    Mayushka, da, doslovno ti se svijet sruši u samo nekoliko minuta.😔🥺 Jako često se to događa, kako u prirodnim trudnoćama, tako i u IVF-u. Da, za dva tjedna obično naručuju na pregled. Kako si? Grlimmmmm 🫂🫂❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 jajnih stanica-3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar mayushka

    mayushka

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pa trenutno krvarim sasvim malo, ponekad nema ništa. Danas me boli nekako baš dole nisko i oko jajnika i taj karlični dio..a kad se krećem i idem na wc malo je bol izraženija. Ponekad se očitava bol i u želudcu ali više kao neko prožigivanje, ne znam 🤷🏻 … Gripam, imam temp trenutno 37.5 dobila amoksicilin 1000mg za grlo 😑
    Jutros na wc-u stolica totalno obojena crveno, toliko da se ta boja rastapala u wc školjci kao krv ali tipujem da je zbog soka od 100% cikle, jer sve drugo bi bilo zabrinjavajuće..
    Curke, izvinjavam se na detaljima 🥺 ali sve mi je ovo i psihički i fizički preeteško i još prvi put prolazim 😔
    Grliiiim punoo i kissić 💋🫂💝

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    mayushka

    Pa trenutno krvarim sasvim malo, ponekad nema ništa. Danas me boli nekako baš dole nisko i oko jajnika i taj karlični dio..a kad se krećem i idem na wc malo je bol izraženija. Ponekad se očitava bol i u želudcu ali više kao neko prožigivanje, ne znam 🤷🏻 … Gripam, imam temp trenutno 37.5 dobila amoksicilin 1000mg za grlo 😑
    Jutros na wc-u stolica totalno obojena crveno, toliko da se ta boja rastapala u wc školjci kao krv ali tipujem da je zbog soka od 100% cikle, jer sve drugo bi bilo zabrinjavajuće..
    Curke, izvinjavam se na detaljima 🥺 ali sve mi je ovo i psihički i fizički preeteško i još prvi put prolazim 😔
    Grliiiim punoo i kissić 💋🫂💝


    Ajooooj, sad još i gripa.😔😔 Da, sigurno je od soka od cikle. Znam koliko je to sve preteško. Ne toliko fizički koliko psihički.🥺🥺 Još uvijek ima dana kad se i ja slomim do kraja, sad pogotovo jer bi nam idući mjesec ta izgubljena bebica došla na svijet, a sada me taj maleni anđeo čuva odozgora.😔💔🤍😇 Drži se i čuvaj!🤗😘❤ I javi nam se.❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 jajnih stanica-3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Joj Hypnoticpoison vama je iduci mj trebala bebi doci?😞
    Mislim da ce meni osmi mj isto tako biti najteži…
    Vidim u potpisu da IVF planirate opet uskoro?  
    Nadam se najboljem.. 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar mayushka

    mayushka

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison
    Joj tako mi je žao 🥺 ali moramo se pomiriti sa sudbinom da je moralo tako biti. Na kraju kraju krajeva, bolje i tako što se dogodilo jer očito nešto nije pasalo 🥺🤷🏻 nego da se takva trudnoća iznese do kraja pa onda da taj mali anđeo ima zdravstvene probleme cijeli život 🥺💔 tako vako ne zna se šta je gore, ali kad realno sagledamo situaciju i mogućnosti dešavanja opet je sve … ♥️

    Samo hrabroo i bez odustajanja! Doći će nama naše bebice u naručje 🥺🌹🫂❣️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.