Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Molim vas za pomoć ko je imao pobačaj pilulama. Jučer sam dobila dijagnozu blighted i aplicirana mi je jedna pilula od 400 mg od strane ljekara i dobila sam još dvije da sama apliciram. Nakon prve sam imala baš jake bolove i puno je izašlo ugrušaka i neke kao sluzave vrecice. Iza ponoći sam aplicirala još te dvije ali očito nisam dobro ubacila i jedna mi je ispala u wc. I dalje imam grčeve jake i krvarenja ali nemam ugrusaka. Pa ne znam jeli pobačaj bio odma nakon prve tim ugruscima ili nisam dobro aplicirala pilulu 😭😭 help me please

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pitanjem.. nakon tj dana od pozitivnog testa sinoc prokrvarila. Pretpostavljam biokemijska, obilno s ugruscima, bolovi nikakvi, tu i tamo slabiji grcici kao kod menge. Prosla sam to vec jednom, vikend je i ne ide mi se na hitnu ali motaju mi se misli kroz glavu svakakve.. da li postoji mogucnost da je vanmatericna? Ili bi imala vec sad drugacije simptome?

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    malena362

    Evo i mene s pitanjem.. nakon tj dana od pozitivnog testa sinoc prokrvarila. Pretpostavljam biokemijska, obilno s ugruscima, bolovi nikakvi, tu i tamo slabiji grcici kao kod menge. Prosla sam to vec jednom, vikend je i ne ide mi se na hitnu ali motaju mi se misli kroz glavu svakakve.. da li postoji mogucnost da je vanmatericna? Ili bi imala vec sad drugacije simptome?


    Najbolje uradite betu jer kod biokemijske je dosta niska a kod vanmatericne bude visoka i nepravilna

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    melas

    Molim vas za pomoć ko je imao pobačaj pilulama. Jučer sam dobila dijagnozu blighted i aplicirana mi je jedna pilula od 400 mg od strane ljekara i dobila sam još dvije da sama apliciram. Nakon prve sam imala baš jake bolove i puno je izašlo ugrušaka i neke kao sluzave vrecice. Iza ponoći sam aplicirala još te dvije ali očito nisam dobro ubacila i jedna mi je ispala u wc. I dalje imam grčeve jake i krvarenja ali nemam ugrusaka. Pa ne znam jeli pobačaj bio odma nakon prve tim ugruscima ili nisam dobro aplicirala pilulu 😭😭 help me please


    Ja sam sva tri pobačaja obavila tabletama, međutim proces je da se prva popije i ode doma i onda dođe nakon dva dana u bolnicu po ostale dvije i tamo se leži dok oni potvrde da je sve izašlo. U drugom pobačaju mi je nakon 1. tablete krenulo jako krvarenje sa velikim ugrušcima, svejedno sam se javila u bolnicu i ispalo je da nije sve izašlo.
    Tako da bi se na vašem mjestu isto javila da provjere da je sve ok. U Hrvatskoj ste?

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    malena362

    Evo i mene s pitanjem.. nakon tj dana od pozitivnog testa sinoc prokrvarila. Pretpostavljam biokemijska, obilno s ugruscima, bolovi nikakvi, tu i tamo slabiji grcici kao kod menge. Prosla sam to vec jednom, vikend je i ne ide mi se na hitnu ali motaju mi se misli kroz glavu svakakve.. da li postoji mogucnost da je vanmatericna? Ili bi imala vec sad drugacije simptome?


    Kod vanmaterične u pravilu nema ugrušaka i jakog krvarenja već slabo krvarenje i umjerena do jaka bol. Beta može biti i malena i velika, ali nepravilno raste. U pravilu je niska.
    Na vašem mjestu bih se javila ginekologu i potvrdila da je sve čisto, zbog mogućih komplikacija.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Simbalija

    melas

    Molim vas za pomoć ko je imao pobačaj pilulama. Jučer sam dobila dijagnozu blighted i aplicirana mi je jedna pilula od 400 mg od strane ljekara i dobila sam još dvije da sama apliciram. Nakon prve sam imala baš jake bolove i puno je izašlo ugrušaka i neke kao sluzave vrecice. Iza ponoći sam aplicirala još te dvije ali očito nisam dobro ubacila i jedna mi je ispala u wc. I dalje imam grčeve jake i krvarenja ali nemam ugrusaka. Pa ne znam jeli pobačaj bio odma nakon prve tim ugruscima ili nisam dobro aplicirala pilulu 😭😭 help me please

    Ja sam sva tri pobačaja obavila tabletama, međutim proces je da se prva popije i ode doma i onda dođe nakon dva dana u bolnicu po ostale dvije i tamo se leži dok oni potvrde da je sve izašlo. U drugom pobačaju mi je nakon 1. tablete krenulo jako krvarenje sa velikim ugrušcima, svejedno sam se javila u bolnicu i ispalo je da nije sve izašlo.
    Tako da bi se na vašem mjestu isto javila da provjere da je sve ok. U Hrvatskoj ste?


    Bila sam već rano ujutro, trudnoca je bila jako mala tj GV je odgovarala za 5 tt i na ultrazvuku su utvrdili da GV više nema i da je već sve krenulo samo sporije će krvarenje ići jer sam uzimala puno duphastona. Dobila sam da nastavim sa ergometrin kapima.

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Ja nisam puno krvarila, dugo da, ali bilo je obilno samo dok nije sve izašlo i onda skoro pa minimalno. Nisam uzimala ništa od lijekova.
    Sretno i žao mi je zbog mrvice, znam kako je ponadati se i onda gadno razočarati. 

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Ja nisam puno krvarila, dugo da, ali bilo je obilno samo dok nije sve izašlo i onda skoro pa minimalno. Nisam uzimala ništa od lijekova.
    Sretno i žao mi je zbog mrvice, znam kako je ponadati se i onda gadno razočarati.


    Vidim i kod vas opis profila, otprilike smo na istom i što se tiče datuma čak, s tim da sam ja imala dva misseda i sad blighted. Potvrđena nasljeđena trombofilija V Leiden i sada po pozitivnom testu sam dobila clexan 0,40 ali očito ili je mala doza ili ima još nešto. Idemo u nove pobjede, odustajanja nema 💪💪❤️💙

  • curka2312

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Cure, molim Vas link gdje mogu postavit fotku? Hvala vam

    *6+1 💔

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala vam curke na odgovorima. Zadnja biokemijska mi je izgledala identicno sto se tice obilnosti i ugrusaka samo sto je onda bilo 3 dana nakon ocekivane a sada nakon tjedan dana. I tad je gin rekao da niste radili test ne bi ni znali da ste trudni, isla na pregled nakon sto je krvarenje stalo.. ali eto  trebao mi je neki glas da smiri kaos u glavi ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.