Skok u razvoju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jojo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    m-mama

    Eto mi 6 dana stari i mislim da se dogada skok u razvoju. Place, jede, zaspi na dojci. Jel ok da zaspi i smiri se?


    Da..to je sasvim u redu..bebama cica nije samo hrana,vec mazenje,ljubav,sigurnost.. :)

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    I mi imamo skok…već nekoliko dana je svakih sat vremena na dojci i stalno je nešto nezadovoljna, nervozna…jedva sam se istuširala dok ju je sin čuvao, a ona se derala za mnom. Preznojavam se, hormoni mi divljaju…samo da čim prije prođe…
    Evo je, doji i stenje dok vuče, sve mi je bude žao kako se muči. 
    Nema predaje!😁


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Mi smo u fazi skoka u razvoju, bebac je star 2.5 tjedna,  place i samo bi papala, a kasnije se pobljuca od prezderavanja, jel i to ok? Kako su vase bebe?

    [lilypie.com]

  • NikolinaLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Skok u razvoju da…odnosno skokovi, moja bebačica puni dva mjeseca za dva dana tako da imamo nekoliko skokova vec. 

    Ne samo da jede pojacano, svaka dva sata kmeeee,nekada i manje, popraceno nervozom kroz dan, pa njurga,kmeči,nezadovoljna,pa ajmo opet jesti, pa se prejede pa bljucne…spavanje popodne jeeedva ako mi se smiluje

    Sve u svemu koliko sam čitala bljuckanje je sasvim ok, nekada i vrati sadrzaja kada podrigne, i samo nastavi dalje…tko ce ih znati 🤣🤣

  • DavidovaMama

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mi danas punimo 3 mjeseca i imamo skok u razvoju stalno bi sisao slabo spava ,zaspi na cici te se nakon kratkog vremena probudi. A taman sam se poveselila da bolje spava nocu budio se 2 put za hranjenje a sad svakih sat i pol skoro nekad i cesce..samo da to prode ..

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    DavidovaMama

    Mi danas punimo 3 mjeseca i imamo skok u razvoju stalno bi sisao slabo spava ,zaspi na cici te se nakon kratkog vremena probudi. A taman sam se poveselila da bolje spava nocu budio se 2 put za hranjenje a sad svakih sat i pol skoro nekad i cesce..samo da to prode ..


    Samo strpljenja, proci ce..
    Znam da nije neka utjeha, ali meni je cura sa 3 mj doslovno cijelu noc provodila na cici, cim bi makla cicu pocela bi vristat. Ne moram ni rec koliko sam ukocena bila od lezanja na bokovima cijelu noc.. Njoj je trajalo oko 5 dana

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • DavidovaMama

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    dea32

    DavidovaMama

    Mi danas punimo 3 mjeseca i imamo skok u razvoju stalno bi sisao slabo spava ,zaspi na cici te se nakon kratkog vremena probudi. A taman sam se poveselila da bolje spava nocu budio se 2 put za hranjenje a sad svakih sat i pol skoro nekad i cesce..samo da to prode ..

    Samo strpljenja, proci ce..
    Znam da nije neka utjeha, ali meni je cura sa 3 mj doslovno cijelu noc provodila na cici, cim bi makla cicu pocela bi vristat. Ne moram ni rec koliko sam ukocena bila od lezanja na bokovima cijelu noc.. Njoj je trajalo oko 5 dana


    Ma znam da oce vec smo oboje umorni..malo vuce pa pusti pa nateze bradavicu pa se smije pa place ..sto raspoloženja promjeni..jos je i ruzno vrijeme ne mozemo van izaci..koma

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Probaj nabaviti neku maramu ili nosiljku na kopce koja podrzava oravilan polozaj nogu i kraljesnice. Bit ce ti lakse, ruke ce ti bit slobodne, a bebac ce spavati na mami..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • NikolinaLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    dea32

    Probaj nabaviti neku maramu ili nosiljku na kopce koja podrzava oravilan polozaj nogu i kraljesnice. Bit ce ti lakse, ruke ce ti bit slobodne, a bebac ce spavati na mami..


    Da, nas je nosiljka spasila! Tim vise sto nekada ima faze kada jednostavno ne zeli biti u kolicima, ali cim ju stavim u nosiljku mir, često i zaspe 

  • honeyhoney

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Prijavljujem skok u razvoju u trećem tjednu bebe!
    Naša curka je stvarno dobra, po noći se inače budi svaka tri sata, a po danu malo češće. Ali mogu se uz nju po noći i odmoriti i po danu svašta napraviti.

    Međutim zadnjih pet dana ne… Stalno želi biti na meni. Budi se često. Da ne nabrajam dalje, uglavnom, sve što su cure ovdje navodile da vrijedi za skok vrijedi i za nas sada. Ponekad imam osjećaj da me živu iscica, a najveća poteškoća mi je što je ne mogu pustiti. Spava ili na rukama ili kad ju naslonim na sebe ili u kolicima, ako ju se vozi. 

    Malo me strah da će to sad tako ostati za stalno, iako vjerujem da moj strah nije opravdan. Uglavnom, ako se nastavi planiram ju staviti u boba maramu pa da vidim dal će tako htjeti spavati, jer definitivno mi premalo spava po danu…

    Iskustva, utjehe, komentari, prijedlozi? Sve primam! 

    Termin 6.4.2023.
    ZG
    Druga beba <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.