Skok u razvoju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    renata6


    mayathequeen


    Skok sa 9mj+zubi+nosic curi(vjerojatno od zuba)=zombi mama heheh 
    Hmmm samo sto on nacicava cijelu noc,preko dana cak i ne toliko jer ima sto stvari za istrazit..ali bez cike nece zaspat a do sad je htio..
    Ahh prezivjet cemo😆😆..14-og cemo se krstiti pa ajde nece nas do tad sve ovo zezati,nadamo se😉😉😉
    ooo sve vas pogodilo! Ništa, puno strpljenja, proći će!

    Evo izgleda da smo pri kraju tuluma,nocas smo super spavali,mislim usporedno s ovim tjednom..a meni cicke ko lubenice,pune pune,ovako nisu jos bile!!👍👍😆😆
    Presmjesan je malac,pocne vuci i kad dode let down pusti,odmakne se i gleda kak sprica pa stavi ruku ko pod pipu,hahha to mu je jaaako smijesno😂😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    mayathequeen


    renata6


    mayathequeen


    Skok sa 9mj+zubi+nosic curi(vjerojatno od zuba)=zombi mama heheh 
    Hmmm samo sto on nacicava cijelu noc,preko dana cak i ne toliko jer ima sto stvari za istrazit..ali bez cike nece zaspat a do sad je htio..
    Ahh prezivjet cemo😆😆..14-og cemo se krstiti pa ajde nece nas do tad sve ovo zezati,nadamo se😉😉😉
    ooo sve vas pogodilo! Ništa, puno strpljenja, proći će!
    Evo izgleda da smo pri kraju tuluma,nocas smo super spavali,mislim usporedno s ovim tjednom..a meni cicke ko lubenice,pune pune,ovako nisu jos bile!!👍👍😆😆
    Presmjesan je malac,pocne vuci i kad dode let down pusti,odmakne se i gleda kak sprica pa stavi ruku ko pod pipu,hahha to mu je jaaako smijesno😂😂😂

    e tek sam sad vidjela da si pisala super je malecki! adje glavno da ste to riješili pa ste mirniUživajte na krstitkama!

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Jutro mame! Moja mrva trenutno skace (3 tjedna), ovaj skok je milina nasuprot skoku sa 9 dana, nadam se da nece postat gore sad kad sam ovo napisala 😅 …zanima me jel normalno da bebe u skoku manje kakaju? Sa 3-4 stolice dnevno, pala je na jednu kakicu i to uz puno muke i naprezanja.
    I tako vec 3 dana.

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Lela29


    Jutro mame! Moja mrva trenutno skace (3 tjedna), ovaj skok je milina nasuprot skoku sa 9 dana, nadam se da nece postat gore sad kad sam ovo napisala 😅 …zanima me jel normalno da bebe u skoku manje kakaju? Sa 3-4 stolice dnevno, pala je na jednu kakicu i to uz puno muke i naprezanja.
    I tako vec 3 dana.

    o super, odradile ste ga! dok ima stolice je ok, pa ako je i jedna na dana je dobro, znaš kako se kaže, jedna ali vrijedna.to će se sve izreguliati.

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    renata6

    o super, odradile ste ! dok ima stolice je ok, pa ako je i jedna na dana je dobro, znaš kako se kaže, jedna ali vrijedna.to će se sve izreguliati.

    Jesmo, nije bilo strasno, jedva smo osjetile razliku, zapravo vidim po kolicini mlijeka, navukla je dobro. Stalno sam puna, ne stigne sve pojest. A i kakica se danas popraavila, vraca se sve u normalu.

    [lilypie.com]

  • sunčeko101

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Da li bi ovo bio skok u razvoju ili smo samo zločesti ;)
    Dakle, u subotu je naša mala sreća napunila 3mj, već par dana većinom samao spava, a kad je budns je nezadovoljna i plačljiva. Po noći se budi svaka 2-3 sata. Nisam primjetila da nešto više jede kroz dan nego inače, osim što se noću budi prije nego inače.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    sunčeko101


    Da li bi ovo bio skok u razvoju ili smo samo zločesti ;)
    Dakle, u subotu je naša mala sreća napunila 3mj, već par dana većinom samao spava, a kad je budns je nezadovoljna i plačljiva. Po noći se budi svaka 2-3 sata. Nisam primjetila da nešto više jede kroz dan nego inače, osim što se noću budi prije nego inače.

    još napiši kakva je kada sisa, koliko sisa po danu..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • sunčeko101

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    ovisi, evo sad se probudila sa plačem i sad sisa par min i već na pola spava, a nekad sisa ko da tri dana nije jela, nemirno i rita se i maše rukama.
    Nema nekog reda za sisanje, nekad svaki sat, nekad dva, pa joj nudim dok je cendrava da nebi bila gladna, nekad hoće nekad ne. Bljucka dosta od kad se rodila, tako da nemogu prema tome reči dal sad više jede.
    Možda joj se samo nešto poremetilo u ritmu pa višr spava, ili zbog vremena ili šta već. neznam ni sama. ali zadnjih par dana nikud nikam kroz dan. ili spava, i to samo na rukama jer me strah spustiti ju jer odmah plače, ili je nezadovoljna i cendrava.
    temp nema, na težini dobro napreduje.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    po tome spavanju - ne spavanju zvuči kao skok, ali ako lijepo jede nezz, ne svađa se sa cicom, ne jede histerično pa ju pušta ljutito.. sve je moguće, nisu sve bebe iste.. neki skok jedva primjetimo, neki jedva preživimo :P

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar AmmberZd

    AmmberZd

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke… ima li netko tko je skokove prolazio sa iskljucivim izdajanjem ili kombinacijom izdajanja i dojenja? 
    Mi imamo problema sa sisanjem od samog pocetka (curka jednostavno ne zna/ne moze pravilno uhvatiti bradavicu i to je jako (neizdrzivo) bolno. Zbog tog sam nakon malo manje od mjesec dana presla na izdajanje, ali mlijeka trenutno imam na knap… slijedi nam skok ‘6.tjedan’ i ne znam kako cu to pratiti sa iskljucivim izdajanjem… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.