široko povijanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Mislim da je bio 300 kn. Imaju super ortopeda, nije svaki dan tamo, treba pitati kad radi, kojeg smo mi odmah ispitali za još koješta - uključujući i vozanje bebe u AS jer su nas svi davili zašto ga “maltretiramo” sa AS 

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Mi smo Mrvu široko povijali gotovo do trećeg mjeseca. On je rođen ranije pa su to prakticirali u rodilištu dok nas nisu pustili doma, a onda smo mi, prema njihovoj preporuci, nastavili. Prvi uzv kukova nije bio idealan pa sam ga previjala do drugog uzv-a i onda je sve bilo ok. Paralelno s tim smo radili vježbice. Meni je to široko povijanje bilo koma. Sav mi je bio smješan s tom ogromnom guzičicom

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Prvu curu sam široko povijala prva 2 mjeseca, do uzv-a jer je patronažna preporučila, s obzirom na obiteljsku anamnezu, a na uzv-u je pedijatar jerao da je sve ok i da netreba više. Radili smo i vježbice. S drugom je patronažna rekla da po njenom netreba jer je imala super fleksibilne kukiće, pa da sama odluči kaj ću. Bilo je jako vruće i nisam ju stavljala u široko, samo smo vježbali i s 2 mj je na uzv rekla doktorica da je sve super, samo da još kad se sjetim malo povježbamo.
    Imala sam švedske pelene one deblje dvije i bile su mi sasvim dovoljno.
    U glavnom, išli smo u OB Zabok, tamo se čeka 2 do 3 tjedna na uzv. Pitaju kad je dijete rođeno i u biti prema tome naručuju!

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    DarijaZ - ja sam išla privatno sa mj dana sa P. U Horvaćansku. dr. Markovac.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    missha



    U glavnom, išli smo u OB Zabok, tamo se čeka 2 do 3 tjedna na uzv. Pitaju kad je dijete rođeno i u biti prema tome naručuju!

    Ja sam u toj bolnici rodila, i kaj je najbolje, uopce mi nije palo na pamet da nas narucim tamo za uzv kukova…hvala ! 

    ProudMomy, zvat cu ih, ako ce se dugo cekat  dat ces mi broj ! 

    Iskrica, to mi je relativno blizu pa cu i to skicnuti! Thnx!

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mi ne povijamo, patronazna i pedica su rekle da to nema smisla jer ako nesto ne stima s kukovina to nece pomoc, a samo gnjavimo dijete. Ja vjezbam malo nozice svaki dan prije kupanja. Na uzv idemo tocno s 2 mj, dobili smo termin u roku od 4 tjedna na Salati. Vjerujem da ce bit sve ok :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    U bolnici nam rekli ne siroko povijat vec ako na prvom pregledu pedijatrica kaze onda da. Tako ga nismo siroko povijali, pedijatrica rekla da su kukovi odlicni I da ne moramo. UZV smo radili I rekao ortoped da su mu savrseni I da nista ne moramo.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Moj sogi je ortoped i rekao je da nema smisla to siroko povijanje jer kako je netko gore napisao ako nesto ne valja nece pomoc nisto osim remencica. Svakako vjezbanje svaki dan pro svakom prematanju to preporuca.
    Eto moj prvi sin prije 3 god nijedan dan nije siroko povijan i sve ok. VJezbali ga kod presvlacenja.
    Tako da se ne morate s tim zamarati do prvog pregleda ortopeda.

  • Avatar jagodica4

    jagodica4

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Moja curka je rođena u 7.mj, dakle usred ljeta ( dok su ljeta još uvijek to i bila ;) ) i na otpustu iz bolnice rečeno mi je da se bebe moraju povijati široko no zbog visokih temperatura neka ju povijam samo preko noći plus vježbanje. Patronažna mi je isto to rekla tako da je moja cura do pregleda u Klaićevoj povijana samo preko noći. Kad smo došle na pregled, jedan kukić nije bio dobar i doktor me oprao ko zadnju balavicu. Rekao mi je da se male bebe moraju široko povijati i da ako bude morala nositi remenčiće neka sebe krivim .  I sad ga ti znaj…

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    jagodice, svaki od njih ima neko svoje mišljenje i sve njih bi trebalo ponekad oprati kao što je tebe ovaj doktor. U svakom slučaju nemaš se zašto kriviti čak i ako bude morala nositi remenčiće - ja znam neke bebe koje su i široko povijali i vježbali pa su morale nositi remenčiće, a danas su zdrava djeca bez problema.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.