Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Profa1988

    Ovo je test 3 dana prine menst, tj. 12 dno


    Pozitivan je.
    Ja vidin dvi crtice :)
    Jesi radila s prvim urinom?

  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Profa1988

    Ovo je test 3 dana prine menst, tj. 12 dno

    Pozitivan je.
    Ja vidin dvi crtice :)
    Jesi radila s prvim urinom?


    Radila s popodnevnim. Jucer napravila jos jedan navecer i negativan :/ ovaj drugi je bilo na dan ocekivane m i osjetljiv na 25 :/

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Profa1988

    Dalmatinka

    Profa1988

    Ovo je test 3 dana prine menst, tj. 12 dno

    Pozitivan je.
    Ja vidin dvi crtice :)
    Jesi radila s prvim urinom?

    Radila s popodnevnim. Jucer napravila jos jedan navecer i negativan :/ ovaj drugi je bilo na dan ocekivane m i osjetljiv na 25 :/


    Cek ne kuzin. Kad si radila ovaj test? Nakon koliko si slikala test? Ispravan je rezultat jedino do 10ak min. S tim ako je pozitivan odma pokaze bez ikakvog cekanja.
    Inace testovi se rade ujutro s prvim urinom jer je tad najveca koncentracija hormona u urinu

  • Profa1988

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Test sam radila 3 dana prije očekivane m. U popodnevnim satima, pokazala se druga crtica nakon 3 minute i nakon 10-15 minuta je nestala. Zato me je i zbunilo :/. Onda sam jucer napravila drugi popodne i bio je negativan ( cak je i kontrolna bila nekako isprekidana). 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Profa1988

    Test sam radila 3 dana prije očekivane m. U popodnevnim satima, pokazala se druga crtica nakon 3 minute i nakon 10-15 minuta je nestala. Zato me je i zbunilo :/. Onda sam jucer napravila drugi popodne i bio je negativan ( cak je i kontrolna bila nekako isprekidana).


    Mozda ga nisi ispravno napravila… 
    Kupi novi test i napravi ga s prvim urinom. 

  • Avatar MartinaJu

    MartinaJu

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Curke, kasni mi 3 dana. Napravila sam 4 testa i sva 4 su pozitivna. Danas sam bila kod ginekologa koji mi je rekao da je zadebljanje 21mm ali da o trudnoci ne moze nista sto posto reci. Poslao me sutra na vadjenje bete. Dal da se nadam ili ne? 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ginekolog 2 dana po izostanku menstruacije ne može rec ništa. Pa imaš 4 pozitivna testa, definitivno ima nade! Sretno sutra. Javi rezultate!

  • njaknjak

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo, muz i ja pokusavamo napraviti bebu malo vise od godinu…i nikako. Oboje smo odluclili otici kod doktora da vidimo jeli sve u redu. Kad su nalazi dosli, njegov spermiogram je bio katastrofa. Samo 5 % progresivno pokretnih spermća. To je strasno utjecalo na njega nakon dva mjeseca i 6 razlicitih tableta uspjelo se dici na 10% . Ne zvuci puno ali tjesimo se da je i to nesto. Ovaj mjesec smo u suradnji sa ginekologom bas tempirali pucanje folikula. Za 4 dana trebam dobiti ali uz sve nalaze i to sto me bas boli stomak kao  inace prije menstruacije, ne nadam se bas puno 

  • Marinaaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure😊 kada ste osjetile prve simptome? Koji su bili? Ja sam imala 9.9 do 15.9 menst, a od 17og do 24og smo radili na bebi, iduca menst mi treba doci 5.10 pa me zanima je li rano da osjetim neke simptome? 

  • njaknjak

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Ja ih osjećam svaki dan hahahhaah! Što više čitam o simptomima sve više umislim

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.