Serklaža + ureaplazma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Renchi, cerviks ti je jako skraćen i vjerovatno se bije napraviti serklažu da ne bi vodenjak pukao. Meni su tako pokušali u 1.trudnoći u 19 tjednu no nisu uspjeli. Jel sada strogo miruješ?samo wc i odmah u krevet? Mozda će to biti dovoljno da dodeš u sigurne tjedne. Ja sam sa 26tt iz zd prebačena u Petrovu, vodila me dr. Škrablin i samo je rekla da idemo tjedan do tjedan. I eto do 39 sam izdržala. Samo vjeruj i ne boj se.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Iva ne znam u kojem si tjednu. Meni su prije serklaže radili briseve, no nisu cekali nalaze vec preventivno odmah uključili antibiotik 7 dana

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Brisevi su uredni i sutra idem na serklazu, dr. Herman ce raditi. Kaze da uvijek postoji rizik, ali da bi on svakako napravio. Drzite fige i pomolite se da sve prođe dobro.

    Senoritakova tebi nisu uspjeli jer je isto bio prekratak cerviks ili? Lezala si do kraja tu?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Da to je u 1. trudnoći. U Zd su mi radili i nisu uspjeli jer je vodenjav virio i cerviksa skoro nije ni bilo pa je došlo do pucanja vodenjaka i pobačaja. U 2.t su mi sa 16tt radili isto u zd, pa je opet prolabirao vodenjak kroz šav sa 26tt i onda sam prebačena u Petrovu. Tamo mi je crp bio visok stalno, primila puno antibiotika i onda su rekli da šav smeta i da je od njega crp povišen i skinuli mi šav sa 32tt, bez njega izdržala do 39tt. Naravno uz strogo mirovanje. Samo vjeruj i moli se. Meni je molitva puno pomogla i dala mi unutarnji mir. A dane nemoj brojati, ja sam 2 po 2 tjedna čekala i tako mi prošlo brzo. 
    Ja sam 27.7 imam serklažu jer sam opet trudna i to u 16 tt. bez opće anestezije. Sad kod kuće strogo mirujem, molim se i čekam sljedeći pregled. 
    Javi se kako je prošlo. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Renchii kako je prošlo?🙏

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo me. Dolazila sam k sebi cijeli dan, ubio me taj strah i to sve prije i poslije, ali sve je hvala Bogu dobro zavrsilo, dr. kaze da je sve uredno proslo i dalje cemo vidjeti. Hvala vam puno na podrsci.
    Ja se isto puno molim, jer samo mi dragi Bog moze pomoci, meni i mojoj curki. To mi je treca trudnoca, sve tri rizicne, prvu kcer rodila u terminu, odustali od serklaze, drugu u 35.tj nakon puknuca vodenjaka, nije bilo potrebe za serklazom, i sad ovo… kakve ce to zene biti ljubi ih majka! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Senoritakova ti imas stvarno svasta u “biografiji”. Bravo, prava si hrabrica, dat ce Bog da sve orođe dobro i u ovoj trudnoci, samo se cuvaj.
    Meni srce puca bez djece, zbog ove korone nema posjeta, a druga kcer mi ima samo 13mjeseci :(

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Ja sam 11 tjedan. Napravila sam kontrolni bris na ureu, cekam nalaze. Meni je ovo treca trudnoca. Predhodne dvije izgubljene u 20 tj zbog prolabiranog vodenjaka zato sada odmah rade serklazu u 14 tj.

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Hvala Bogu pa je sve dobro prošlo. Sad samo pozitivno i bit će sve super.
    Joj baš bome svašta imam, čovjek sve preživi i onda tek shvati da se u životu ne treba zamarati banalnim stvarima i glupostima. Joj znam kako ti ne teško, ja sam bila tjedan dana i iako sam vidjela curku preko videopoziva nije to to, pogotovo kad nema posjeta. 
    Meni su u Petrovoj bile sestre odlične što se posjeta tiče. Nisam bila iz Zg i kada bi došao muž ili moji mogli su ostati dokad su htjeli. Jel lezis na odjelu odmah od ulaza desno? Kako tvoji doma? Ima ih tko čuvati? Ja sam sad kod kuće i sve se više opuštam, maloj pomognem presvuci se, dati joj jesti i baš sam ljuta na sebe zbog toga. 
    Iva jesu otkrili da je uzrok odvaranja ureaplasma ili je takav cerviks? Bitno da sam naprave sve što treba sto ranije. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Iva jesu otkrili da je uzrok odvaranja ureaplasma ili je takav cerviks? Bitno da sam naprave sve što treba sto ranije.


    Prosle trudnoce nisam imala ureaplazmu i misle da je do grlica.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.