Serklaža + ureaplazma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mandica20

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Gin je bila poprilicno bijesna sto su doktori cekali 3 dana (bez da su me ijednom pregledali) i dopustili da se vanjsko usce otvori. Po njenom misljenju je serklažu trebalo napraviti odmah po primitku.. 
    Ali sta je tu je, nadam se najboljem ishodu 

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Možda su čekali rezultate brisa? Jer se serklaža ne smije raditi bez urednih briseva. Iako, koliko se sjećam-napisala si u prvoj poruci da ti nisu radili bris netom prije serklaže nego 2 mjeseca prije serklaže? 

    [lilypie.com]

  • mandica20

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ma nisu uopce radili briseve jer mi je u 8. mjesecu sve bilo sterilno.
    Problem je sto me zaprimio mlad i neiskusan doktor koji je bio dezuran i koji na uzv “nije nista vidio” i skoro me poslao kuci !! 
    I tako sam lezala u bolnici preko vikenda bez da me itko pregledao nego su u viziti samo pitali kako ste  ja naravno nisam nista osjecala.. 
    Tek na ponedjeljak je stigla voditeljica odjela koja me pregledala i tada sam vec bila otvorena.. prestrasno !! 
    Da me onaj doktor poslao kuci vjerojatno bi pobacila.. 
    Bris su idioti uradili dan nakon serklaže

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Katastrofa, uopce ne znam sto bih rekla na to😡😡 zao mi je sto si sve to prosla i saljem pozitivne vibre u tvom smjeru 🤗 samo miruj maksimalno i odmaraj-to ti je najbitnije sada

    [lilypie.com]

  • merica28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam pitanje. Jeste li ikada čuli da je nekome nakon serklaže ponovno prolabirao vodenjak i kako je to proslo? Sada sam 24tj a svi nalazi su uredni :/

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    mandica20

    Ma nisu uopce radili briseve jer mi je u 8. mjesecu sve bilo sterilno.
    Problem je sto me zaprimio mlad i neiskusan doktor koji je bio dezuran i koji na uzv “nije nista vidio” i skoro me poslao kuci !!
    I tako sam lezala u bolnici preko vikenda bez da me itko pregledao nego su u viziti samo pitali kako steja naravno nisam nista osjecala..
    Tek na ponedjeljak je stigla voditeljica odjela koja me pregledala i tada sam vec bila otvorena.. prestrasno !!
    Da me onaj doktor poslao kuci vjerojatno bi pobacila..
    Bris su idioti uradili dan nakon serklaže


    Kako je sve proslo?

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav, malo da podignemo temu. U prošloj trudnoći radili serklaž sa 16tt, od tada strogo mirovanje da bi u 26ttna pregledu kroz šav prolabirao vodenjak, hitno iz zd prebacena u zg u petrovu gdje su radili sve pretrage, prebentivno uklkicili anitobiotik i tokolizu. Išla samo do wc-a i ostalo ležanje čak i za vrijeem obroka. Dr rekla molimo se da izdržite do 28tjedna, pa do 30 i tako dalje. Na kraju mi sa 32 tjedna skinuli serklaž jer je crp u krvi pokazivao upalu nekakvu a sce sterilno bilo. Izdržala do 39tt kad sam rodila. 
    Sad sam ponovno trudna, u pon imala preventivnu serklažu. Sve se ponavlja, strogo mirovanje i terapija magnezij i duphaston. Samo da izdržimo što dulje.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Bok svima!
    Potrebna mi je podrska pa sam se prikljucila ovoj temi. Prosli tjedan na redovnom pregledu mi je ustanovljeno da mi je unutarnje usce u obliku slova U i da je vodenjak spusten, a cerviks 6-8mm. Dr me poslala u bolnicu gdje su to potvrdili i rekli da po njima nije bas ni vanjsko usce zatvoreno i da vide vodenjak. U 24. tj sam i bas sam zabrinuta. Cekamo rezultate briseva i odluku o serklazi. 
    Molim vas podijelite samnom svoja iskustva sa tim ranim tjednima ukoliko ih imate…

    Hvala unaprijed, divne ste!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Ja bih trebala ici na serklazu uskoro, a pronasli su mi ureaplazmu…lijecim ju, strah me jer mnoge ne uspiju. Zanima me kako su prosle zene koje su radile serklazu pod ureuplazmom!? 
    Renchii javljaj kako ti je! Nadam se da su ti cisti brisevi.

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    U kojem si tjednu? Ja sam se Ureaplazme rijesila nakon 10 dana, da te utjesim, ali prije nekih 7-8 god.
    Moji brisevi jos nisu stigki, ne razumijem, u Petrovoj sam, uzeti su u cetvrtak. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.