Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malandra_Mow

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    točno to se dogodilo i kod nas kao kod tare, sex nam je bio fantastičan 2 do 3 puta na tjedan prije trudnoće, stalno nešto novo izvodili, stvarno fantastičan, a od kad sam zatrudnjela polako se počeo smanjivat, još kad mi počeo rasti trbuh još manje i manje ga bilo, došli smo na 1 x na mjesec dana…sad sam u 8. mjesecu trudnoće i sex nam je u zadnja 2 mjeseca bio 2 puta :( on samo govori da je to zbog trbuha i bebe, da sam ja njemu privlačna ko prije i da će sve biti ko prije kad rodim, a ja se bojim da ga tek onda neće biti, onda će mu biti beba u istoj sobi izgovor….

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Evo i mog iskustva u trudnoci sam cjeloj uzivala sa muzem nije bilo nikakvih zapreka,nakon sta sam rodila vec nakon 20 dana vec smo imali prvi odnos i nije bilo nikakvih problema ni bolova,e sad u ovoj trudnoci ja uopce nemam ni zelje ni volje za seksom brizan moj muz ali ne buni se ceka moj mig jer on je uvjek za.

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ja kad sam bila trudna uopće nisam imala trudničku napaljenost, i uopće mi se nije dalo. Izbjegavala sam na sve moguće naćine.. A, muž bogec ispaštao zbog moje sebičnosti. Te je rekao da se nada da će drugu trudnoću luđački bit napaljena. Nisam rekla da je do te trudnoće bio sex savršen i prakticirali smo ga više puta na dan. Onda znate kakav mu je bio šok kad u mj. dana ni jedanput nije dobio. Hahaha :)

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    He he mojaMiss Miu ovaj put je tako kod nas dok nisam zatrudnjela doslovno svaki dan,a sad SOK za njega nema od 12 mj nemam ni zelje ni volje ,ali ne buni se samo da beba bude dobro i da rodim nadoknadit ce ssve on to sa kamatama hi hi hi.

  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    evo da i ja podijelim iskustvo.. sex prije prve trudnoće je bio odličan, i gotovo svakodnevan ako nisam imala dežurstvo ili sl. tijekom trudnoće se malo prorjedio, ali smo i dalje uživali kroz svih 9 mj. nakon poroda bila je mukotrpna pauza od mjesec i pol i nastavili smo dalje gotovo istim tepom kao prije. sada brojimo jos 20-tak dana do drugog poroda, ali ni u ovoj trudnoći nismo imali problema pa nismo zapostavili jedno drugo. u svakom slučaju, bojala sam se da mu neću biti privlačna čim mi počne rasti trbuh, ali smo popričali i otklonili strahove pa nesmetano uživamo u braku i svemu sto on nosi :)

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Mi smo stvarno imali srecu, nasa mala je vec s 2 mj spaala od 7 do 7 pa smo imali vremena za sebe navecer :)
    I nismo dugo cekali, po zavrsetku babinja se vec sve vratilo na staro, jedino sta se u trudnoci smanjila kolicina seksa jer kako je trbuh rastao, moj muz vise nije imao preveliku zelju, stovise bio je isprepadan jer je beba bila nisko (one ideje o udaranju bebe u glavu iako zna da je fizicki nemoguce)…

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Evo mi smo sinoc imali prvi seks nakon rodenja naseg sina koji ima 6 i pol tjedana :)
    I moram vam reci da nam je bilo prekrasno i bas smo uzivali,u trudnoci mi je od 26tt zabranjen bio seks pa tako da smo oboje jedva cekali da rodim:) Ja sam imala jakooo veliki strah zbog epiziotomije ,, bojala sam se boli ali iskreno skoro nista me nije bolilo :) Eto i veceras cemo reprizu :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Draga Tea, nakon tvog ststusa i komentara s vecerom, iala sam da vidim jel biko sta, i evo ga. Drago mi je da je sve proslo ok, samo uzivajte! Ja cesto krvarim, jos uvijek, pa se sex prorijedio :(

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    bjap


    Draga Tea, nakon tvog ststusa i komentara s vecerom, iala sam da vidim jel biko sta, i evo ga. Drago mi je da je sve proslo ok, samo uzivajte! Ja cesto krvarim, jos uvijek, pa se sex prorijedio :(

    Bjap draga zahvalila sam se tebi Mmami i Proudmomy na temi “opca brbljaonica” kada sam se pohvalila za prvi seks ;)) pa sam vam tamo zahvalila a nisi vjerovatno vidla ;) hvala na savjetima uglavnom savrseno je usudim se reci bolje nego i prije trudnoce podiglo nas je na novu uzbudljivu razinu ;))
    Jooj pa kaj jos uvijek krvaris? Bas mi je zao nadam se da ce prestati uskoro ;/ 
    Kako maleni? :D
    Pusee 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • mely230

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    ima nas vise s istim problemom :) ja sam usla u 8mj trudnoce i ne sjecam se vise ni kako se to radi.. :/ od kad sam saznala da sam trudna, sexa je bilo jos samo tri puta, a u zadnjih 5mj ni jednom. ja imam zelje,ali on od same posli da je beba unutra, ne zeli ni pomisliti na sex..kaze mi da nema nista dok ne rodim.. tako da strpit cemo se jos malo :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.