Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    On bi se vise trebao bojat da ces ti nac sa strane jer mu nije do toga dok nosiš bebu.Ne vjerujem da bi on nasao jer da mu je tolko stalo do toga,rađe bi sa tobom al svejedno nije lose imar ga na oku ;) a uostalom mozete se zadovoljit i na druge nacine.

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Fluffy, baš sam se našla u ovom tvom postu. Tako i moj muž, čak mi je i sam rekao da mu je čudno misliti na seks, da sam mu ja sad ‘sveta’ 

    Nisam ni ja baš u nekom seksi raspoloženju, ali mi fali taj osjećaj da sam mu privlačna, a uz to me dodatno brine da se ta kemija među nama više neću vratiti, da će ostati ovako i kad rodim i da će naš odnos postati čisto prijateljski uz povremeni seks po rasporedu. Nadam se da sam u krivu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Kad rodis,bit ce bolje. Bar bolje nego sto je sad.Mozda bi trebala izvesti nesto novo (striptiz ili da ga pocnes oralno zadovoljavat ili nesto drugo) ,sigurno te nebi odbio. Ni moj nije bas lud za mnom makar sam rodila  prije 2 mj, al razlog kolko sam shvatila nije taj da mu nisam privlacna nego se boji da opet ne ostanem trudna :/ katastrofa. Meni ie neugodno s njim o tom razgovarat i počinjat neki sex jer ce mislit da mi je samo do toga. A isto ko i tebi mi nije tolko stalo do sexa nego mu samo zelim biti privlacna i vratit tu neku strast koja je prije bila prisutna.
    Nije mi stvarno jasno zasto su tako hladni sto se tice bliskosti.

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Mi smo dosta o tome razgovarali i nismo sasvim izbacili seks, bude ga cca svakih 10 dana (što je za naše pojmove jako malo, ali recimo sad je ok). Nije da me odbije, kupila sam i neko ljepše rublje pa ga iznenadim. No teško je i meni osjećati se privlačno kad sam sve veća i veća, a vidim da me muž ne gleda s istim žarom. Gleda me s ogromnom ljubavlju, ali žara i kemiije tu nema. 
    Nadam se da ću se nakon poroda dosta brzo vratiti u formu i nadam se da ćemo se uspjeti prilagoditi bebi u mjeri da nađemo vremena i da uživamo jedno u drugome.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Jeste inače puno češće prakticirali sex? Bitno da nije skroz izbačen jer nije dobro za brak. Brzo ce proc trudnoca pa mu onda to nece bit opravdanje,a i uz djete se nađe slododno vrijeme samo treba volje. 

  • Avatar Fluffy2

    Fluffy2

    Broj poruka: 645

    Prijavi adminu

    Mamči ma koji god da je razlog nije ugodno. Oni moraju malo poradit na svojim strahovima zbog nas ako im vec lijepo kazemo sta nas smeta..
    kosee  moja mislila sam da sam sama u svojim strahovima, također me brinu iste stvari. I ne smatram da je stvar u nasem izgledu i kilazi nego bas u tome sto se nasa uloga promijenila.
    Osobno ne zazirem od nikakvih zavođenja i on nikad nece odbit ali nisam navikla ista inicirat, uvijek je on bio taj koji bi trazio i samo sam onako iz pogleda znala sve. Sada govori da ne brinem da mi nece falit nicega kad dođe pa eto vidjet cemo i to..

    Fluffy

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Ja si mislim da ću vidjeti sad kad odemo na godišnji, bilo je i puno obaveza u zadnje vrijeme i oboje smo umorni, možda na moru malo obnovimo strasti 

    A poslije poroda nema više izvlačenja, ipak će trebati i drugu bebu napraviti 

    [lilypie.com]

  • sunčeko101

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozz.. Pitanje za mame koje su rodile carskim rezom. Koliko nakon poroda ste osjecale bol tijekom odnosa? Ja i nakon 9 mj osjecam bolove i nelagodu, nekad vise nekad manje.

  • Avatar LenaLenov

    LenaLenov

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoci, nismo smjeli imati odnose..
    Uneslo je to puno nemira u nas dvoje pa i neke odaljenosti..bili smo jednako nesretni..
    No,nakon poroda,kad sam se oporavila,bili smo “zeljni” jedno drugog i nekako se ta zelja povecavala..
    Sada u ovoj trudnoci,hormoni valjda cine svoje i libido mi je niski no i dalje smatram da je vazno da se jos zelimo..



    [daisypath.com]

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Slabo, a tome je pridonijelo što mi sve dolje izgleda užasno nakon poroda. Sad će i drugi porod i vjerojatno će izgledati još gore. Pogledala sam u ogledalu i to je da se naježim.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.