Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ako imas jos pitanja, slobodno pitaj. To mi je jos friško pa se svega sjecam .

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Moj muž se jako boji poroda (više nego ja ), ali sad na kraju kaže da će ići sa mnom baš zato što je žena većinu vremena sama u rađaoni. Ako ima netko da te malo izmasira ili ti doda vode to je stvarno velika stvar. Meni bi bilo drago da tako brzo rodim i ne bojim se baš toliko boli pogotovo ako traje samo par sati kao tebi! Samo me strah da se nešto ne zakomplicira ili induciranog pododa…brrr. Da li si imala plan poroda sa sobom? Ja sam ga napisala, ali ne znam kako oni na to baš reagiraju. Pogotovo ovo što ti kažeš da si bila sama, pa onda mi nemaju ni što dati previše ako ih nema. Da li si bila cijelo to vrijeme prikopčana na ctg i morala ležati ili si mogla biti i u drugim položajima dok ti je muž bio s tobom? Ja si mislim ako ih nema…pa onda mi je to i lakše ak je sve u redu jer bar ne moram ležat ko trut.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala svoj plan poroda jer sam cula da ih to ljuti,a i to kaj kazes,nemozes im ni rec jer ih nema.Jedino da se dogovoris za epiduralnu unaprijed da nebi ispalo kao i kod mene da zaborave.Bila sam cijelo vrijeme prikljucena na ctg al tolko sam se derala da ga nisu culi pa su bili ljuti,cak sam ga htijela i isćupati iz sebe ali me muz sprijecio.od boli ni neznas kaj radis ni govoris. Dali su mi nekakvu inekciju protiv boli,pa sam se pocela gubit i nisam bila bas previse svjesna.cinilo mi se ko da idem na drugi svijet haha.
    Moras stalno lezat na krevetu,makar sam se ja bacala od bolova. 
    Ljute se i ako tiskas a jos nesmijes. Nekad nemozes zadrzat jer je prejaki nagon.Nadam se da neces morat na šivanje jer je i to gadno ako ti ne zašiju odma.Moj jadan muz je dobio rane po rukama kolko sam ga grebala haha.
    Nemoras se niceg bojat. Jako rijetko se zakomplicira.bitno je da ste ti i bebica dobro.
    Nije to lako,ali kad rodis,ponosna si cijeli zivot.
    I nadam se da te nisam uplasila.Bolje da se pripremis na to kaj te ceka,a mozda ce ti bit i bolje nego meni,nije svima isto :))

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Joj mamči ne zvuči baš veselo…znači tebe su rezali ili si sama raspucala? To sam isto čula da prvorotke u Petrovoj skoro uvijek režu…a ja bi to baš izbjegla.  Čak sam si kupila i ono ulje za masažu međice u nadi da pomogne  Pa kako te šivanje toliko boljelo, što ti nisu dali nešto protiv bolova?

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Nisam ispucala.nego su me preventivno izrezali :/ ,a sestra mi je masirala međicu ali nije pomoglo. Dali su mi neku inekciju ali svejedno je boljelo.  Jedino dobro u svemu je sto rezanje uopce ne osjetis.saznala sam da su me rezali tek kad su me isli sivat. Ma to sve kratko traje tako da se da izdrzat,samo budi hrabra!

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Tnx na savjetima mamči i drži mi fige da sve dobro prođe . Ja držim za ponovno oživljavanje tvog seksualnog života !

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hvala ti Mary
    Nadam se da ce sve dobro proc i drzim fige… Ipak je to prekrasno i nezaboravno iskustvo ,tako da bi ja opet sutra rodila bez obzira na bol ;) ako ces moc ,javi kak je proslo :)

  • Avatar Fluffy2

    Fluffy2

    Broj poruka: 645

    Prijavi adminu

    Spamale ste totalno temu al nema veze sad. :)

    Dakle potoje muskarci koji nemaju problem sa seksom u trudnoci i nakon poroda i muskarci koji imaju. Mislim da puno zena i ne shvaca da je to malo ozbiljniji problem koji se ne moze rijesiti samo razgovorom. Sigurno je da je jako vazno to rijesiti da bi brak mogao funkcionirati.
    I sama pokusavam dokuciti kako se postaviti jer smo svi razliciti. Moj dragi npr nije skrt na rijecima i mozemo kvalitetno porazgovarati, ali zato po nekim sitnicama vidim njegov strah (necu reci nezainteresiranost). Mislim da mu je jako cudno mene vidjet s trbuhom i razmisljat o seksu u isto vrijeme. Iskreno, da sam ja muskarac vjerojatno bi bila ista stvar.

    Prije trudnoce izvodili smo sve i svasta i pricali o svojim mastarijama i oboje smo bili prezadovolji seksualnim zivotom. Prva 3 mjeseca sam toliko povracala da se nisam micala s kauca a imala sam zelju za odnosom jer dragoga nisam zeljela zapostaviti i zeljela sam zapravo od pocetka da shvati da sam to ona ista ja i da se nisam promjenila. Ali on me gledao sa sazaljenjem a ne kao seks simbol (sto je naravno razumljivo i ljudski, samo su moji hormoni toliko divljali da sam ga optuzivala da me ne zeli trudnu). Rekao mi je da nije uopce istina i da me zeli kao i svaki dan ali da sam toliko slaba da jednostavno ne moze skakat po meni i da je sada u meni mala beba. 

    Nakon toga je otisao (radi vanka) i doci ce kad ja budem u osmom mjesecu trudnoce. Iako je daleko, vidim da to nije kao prije, uopce ne trazi da mu saljem svoje slike kao sto je uvijek prije cinio, kad mu ja sama nesto seksi posaljem on uzvrati nekom salom, u njegovim porukama vise nema nista erotsko. I naravno da je meni to sok nakon godina i godina skroz drukcijeg iskustva.
    I sad nemam pojma sto me ceka kada se vrati. Ja se inace dozivljavam i kao zena i kao majka i zelim da me i on tako gleda. Tako da kada se cujemo pricam o svemu i svacemu kao i prije da on polako shvati da sam ona ista osoba sa interesima i hobijima. Pricamo i o bebici ali nikad to nije jedina tema. Imam osjecaj da ponekad odglumi da mu fali seks samo da me ne povrijedi. 
    Ne zelim izgubiti “nas” ali shvacam ga na neki nacin, ovo su velike promjene za zenu a kamoli za muskarca. Oni isto kao i mi imaju svoju njeznu stranu i zele se brinut o nama i pazit nas, samo mi sebi vise napravimo problem u glavi jer se bojimo da cemo bit zaboravljene i nezeljene.
    Nadam se najboljem za sve zene koje imaju slican “problem”, sve ce to doci na svoje 

    Fluffy

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Istina je Fluffy … Mi zene  si same stvorimo problem u glavi i bojimo se da mu vise necemo bit privlacne. Sve vise-manje dođe na svoje.kolko ti je jos ostalo do poroda? Ja se nadam da kad rodis da ce biti bolje.mozda ne prvih par mjeseci ali s vremenom hoce. Ja sam imala slicnih problema i sad je kolko tolko okej al se bojim da opet ne dođe do toga  da mu necu bit privlacna.  Nadam se da su te faze normalne i da prođu same od sebe. :)

  • Avatar Fluffy2

    Fluffy2

    Broj poruka: 645

    Prijavi adminu

    Ostalo mi je jos pola :)
    Nadam se da nece potrazit nesto sa strane nijedan od njih dok traje ta faza! 
    Iskreno nije sad da ja umirem od zelje za seksom, samo zelim osjetit da me zeli, seksa uopce ne treba ni bit.. Ok, udahnimo i opustimo se hahaha

    Fluffy

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.