Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame, u veljači, mjesecu ljubavi, tema naše akcije ‘Podijelite priču’ je seksualni život nakon rođenja djeteta. Pošaljite nam svoju priču, a najbolje priče ćemo objaviti, s vašim imenom i fotografijom, ili anonimno, ovisno o vašoj želji.

    Više informacija kako poslati priču pronaći ćete u ovom članku:

    https://klokanica.24sata.hr/roditelji/sretna-mama/kako-vam-se-seksualni-zivot-promijenio-otkad-imate-dijete-2429 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije 6 tjedana i jos se nismo upustili u seks do kraja. Probali jednom jesmo, ali nije islo jer me boljelo. Nakon toga sam bila na pregledu kod ginekologa i sve je u redu, pregled nije bolio i nisam kvarila nakon njega. Zelje ima i s moje i s njegove strane, mada malo vremena jer on radi do kasno i dolazi kuci umoran, najcesce zaspi prije mene i malog. Al stize napokon slobodan vikend!  Jedva cekam da probamo opet, al ne znam kako da rijesim curenje mlijeka. Naime, dojim i mlijeko curi samo skoro pa stalno. Njemu to mozda i be bi smetalo, al mene ne pali nikako! Kako da to rijesim?

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Prije nekoliko mjeseci smo se vjencali , a prije 2 mjeseca sam rodila svoju ljubav.   Od kad sam rodila, mm ne zeli samnom vise imati skoro pa nikakav odnos. To me je strasno pogodilo jer sam mislila da sam se udebljala pa da mu se vise uopce ne sviđam, makar i nisam dobila vise od 4 kg a to se uopce ne kuži. Nakon toliko skupljanja hrabrosti, jucer sam pokusala pricati sa njim da vidim u cemu je problem i nisam nista rijesila. Isprve je reko samo da nezna zasto ne zeli vise vodit ljubav sa mnom , a kasnije sam izvukla iz njega da se boji trudnoce jer nam ni ova nije bila planirana, a nazalost ni jedan ne radi. Reko je da ne zeli bez kondoma , a vec 3 tjedna ih “zaboravlja”kupit. Znam da drugu sigurno nema jer nije takav tip osobe. Jos da napomenem da smo oba dvoje jako jako mladi i da bi svakako bilo prerano da prestanemo sa intimnošću. Prije mi se to nije događalo, pogotovo dok smo bili u vezi prije god dana. Sada mali zaspi navecer tako da nije ni upitno da nemamo vremena. Kada legnemo navecer samo me pocne maziti po glavi kao psa i mislim da u meni ne vidi svoju zenu nego samo majku svog dijeteta iako on tvrdi suprotno. Ako imate kakav prijedlog za rijesit ovakav problem, molim vas da mi pomognete.https://klokanica.24sata.hr/static/sceditor/emoticons/05a.png [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Kupi kondome, kad ti bebac zaspi sredi se i zavedi ga!   mislim da ti nece odoliti pogotovo ako je proslo puno vremena, možda se i ti i on sjetitite starih strasti!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru,nadam se da ce upalit. To je stvarno zalosno da zena mora muza nagovarat. 

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ma nije, imaju i oni svojih žutih minuta ne brini! Nemoj samo izgubiti samopouzdanje i vjerojatno ti najbolje znas kako ga pridobiti! Sretno!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hvala ti nakon razgovora i njegovih komentara sam malo izgubila samopouzdanje ,al cu se potrudit da ga vratim.slazem se da imaju dosta zutih minuta://

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Mamči i ja imam tih problema od kada sam trudna… muž stalno misli na bebu i valjda me sad vidi kroz to. Dobro ti kaže Leda, samo ti preuzmi inicijativu i zaskoči ga, tak sam i ja . Uglavnom super je prošlo i brzo je on prestao razmišljati da je tu neka bebica među mana . Kad se oni zanesu na sve zaborave, samo ih treba malo potaknuti i da vidiš, za čas samo o tome razmišljaju! Sretno!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Znam Mary kak ti je i drago mi je da se tvoj urazumio.moj je htio dok sam bila trudna a sad  rijetko kad zeli ,a meni je tak neugodno kad moram ja pocet ,ali izgleda da cu morat.ja sam uvijek mislila da je njima vise stalo ali izgleda da se to promjenilo,ili bar kod mene.

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Ja sam svom bila super sexy, a sad sam od jednom mamica s trbuhom . Tak si i ti sad vjerojatno za svog muža mama i doživljava tvoje tijelo kroz to kad te vidi s bebom. Pričala sam s muškim prijateljima o tome i njima je trudnoća zaista stresna i nekima se teško nositi s nama u novoj ulozi, a mogu misliti kako je tek kad dođe još i bebica. Nema nam druge nego ih podsjetiti da još uvijek imamo i tu drugu stranu, da nismo samo mame nego i žene

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.