Seksualni život partnera nakon rođenja djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LenaLenov

    LenaLenov

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Mamadvoje,sad kad si ovo napisala necu uopce da se gledam dolje..strah me da me ne bude strahh.
    Kad se sjetim samo rane od reza..brr…



    [daisypath.com]

  • Horvatko

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ne znam jel mi drago ili nije što samo ja imam te probleme. Žena i ja zadnji puta smo imali odnos upravo kada smo začeli naše sad već 8-mjesečno dijete. Tijekom trudnoće seks mi nije padao na pamet, njoj jest. Par mjeseci nakon poroda njoj je seks ponovno počeo padati na pamet. Meni ni blizu. Imam 32 i da mogu, odmah bih potpisao da se do kraja života više ne moram seksati. Ne želim, ne zanima me. Što sam jebo, jebo sam. Žena ne dijeli moje mišljenje i sad se našla u situaciji da njene potrebe nisu zadovoljene i to se uvelike osjeti u svakodnevnom životu. Moje jedino rješenje sad je da je napustim i da se ponovno vrati u društveni život i nađe nekog za servisiranje, ali malo dijete je problem. I sad smo svi u govnima. Ja je ne želim napustiti jer smo ravnopravni u odgoju djeteta, a svaki dan je moram gledati kako vidno frustrirana i nezadovoljena mora provoditi dane osuđena na mrtvo puhalo poput mene. Pričali smo o tome i složili se da se ne slažemo. Situacija je postala toliko kritična da apsolutno i ne uživamo u sreći i blagoslovu što imamo prekrasno zdravo dijete, i cijeli naš život raspada se jer se nad njega nadvio crni oblak nejebice. Vrlo društveno uvjetovan poremećaj, jer osjetim kod sebe da mogu apsolutno funkcionirati bez seksa, al očito ne dijele svi moje mišljenje, i jako ie tužno što će se jedna rijetko funkcionalna i sretna zajednica raspasti zbog seksa. Možda ovo društvo i ne zaslužuje bolje. Uglavnom, vrlo je izgledno da će iz ove situacije najdeblji kraj izvući jadno dijete. Sad mi preostaje samo čekati da dijete postane malo manje zahtjevno te da se ona vrati u život i pronađe nekog tko će zadovoljiti njene potrebe, a ja se nadam ostati ravnopravno uključen otac. Sranje.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Iz svega ovoga vidim samo tvoju sebicnost i egoizam!Ja ne zelim,ja necu,nek si nadje nekog….I nadu da dijete dobro prodje u svemu!Dijete treba brigu,ne nadu!Ako trolas ide tebi na dusu,a ako ne….Daj budi musko i pojebi zenu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Iz svega ovoga vidim samo tvoju sebicnost i egoizam!Ja ne zelim,ja necu,nek si nadje nekog….I nadu da dijete dobro prodje u svemu!Dijete treba brigu,ne nadu!Ako trolas ide tebi na dusu,a ako ne….Daj budi musko i pojebi zenu!


    Potpis! De zrtvuj se te dve minute 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Horvatko

    Ne znam jel mi drago ili nije što samo ja imam te probleme. Žena i ja zadnji puta smo imali odnos upravo kada smo začeli naše sad već 8-mjesečno dijete. Tijekom trudnoće seks mi nije padao na pamet, njoj jest. Par mjeseci nakon poroda njoj je seks ponovno počeo padati na pamet. Meni ni blizu. Imam 32 i da mogu, odmah bih potpisao da se do kraja života više ne moram seksati. Ne želim, ne zanima me. Što sam jebo, jebo sam. Žena ne dijeli moje mišljenje i sad se našla u situaciji da njene potrebe nisu zadovoljene i to se uvelike osjeti u svakodnevnom životu. Moje jedino rješenje sad je da je napustim i da se ponovno vrati u društveni život i nađe nekog za servisiranje, ali malo dijete je problem. I sad smo svi u govnima. Ja je ne želim napustiti jer smo ravnopravni u odgoju djeteta, a svaki dan je moram gledati kako vidno frustrirana i nezadovoljena mora provoditi dane osuđena na mrtvo puhalo poput mene. Pričali smo o tome i složili se da se ne slažemo. Situacija je postala toliko kritična da apsolutno i ne uživamo u sreći i blagoslovu što imamo prekrasno zdravo dijete, i cijeli naš život raspada se jer se nad njega nadvio crni oblak nejebice. Vrlo društveno uvjetovan poremećaj, jer osjetim kod sebe da mogu apsolutno funkcionirati bez seksa, al očito ne dijele svi moje mišljenje, i jako ie tužno što će se jedna rijetko funkcionalna i sretna zajednica raspasti zbog seksa. Možda ovo društvo i ne zaslužuje bolje. Uglavnom, vrlo je izgledno da će iz ove situacije najdeblji kraj izvući jadno dijete. Sad mi preostaje samo čekati da dijete postane malo manje zahtjevno te da se ona vrati u život i pronađe nekog tko će zadovoljiti njene potrebe, a ja se nadam ostati ravnopravno uključen otac. Sranje.


    Postoji i postporodjajna depresija za oceve, potrazi strucnu pomoc, razgovaraj s nekim. A moze bit i direktno vezano za zdravstveno stanje, razgovaraj s doktorom!

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Iz svega ovoga vidim samo tvoju sebicnost i egoizam!Ja ne zelim,ja necu,nek si nadje nekog….I nadu da dijete dobro prodje u svemu!Dijete treba brigu,ne nadu!Ako trolas ide tebi na dusu,a ako ne….Daj budi musko i pojebi zenu!

    Potpis! De zrtvuj se te dve minute 😂😂😂😂


    Da!Ne boj se,ne mora trajat 5 minuta!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    mamika3

    Iz svega ovoga vidim samo tvoju sebicnost i egoizam!Ja ne zelim,ja necu,nek si nadje nekog….I nadu da dijete dobro prodje u svemu!Dijete treba brigu,ne nadu!Ako trolas ide tebi na dusu,a ako ne….Daj budi musko i pojebi zenu!

    Potpis! De zrtvuj se te dve minute 😂😂😂😂

    Da!Ne boj se,ne mora trajat 5 minuta!


    Waaaahahahahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Horva

    mamika3

    Ugolina

    mamika3

    Iz svega ovoga vidim samo tvoju sebicnost i egoizam!Ja ne zelim,ja necu,nek si nadje nekog….I nadu da dijete dobro prodje u svemu!Dijete treba brigu,ne nadu!Ako trolas ide tebi na dusu,a ako ne….Daj budi musko i pojebi zenu!

    Potpis! De zrtvuj se te dve minute 😂😂😂😂

    Da!Ne boj se,ne mora trajat 5 minuta!

    Ako neces ti da je zadovoljis onda ili joj nakupuj igračaka ili lijepo cuvaj dijete a zena neka ide i uziva.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Horvatko

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Sve je to tako u teoriji, praksa je zahtjevnija malo. Hvala na savjetima.

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Horvatko

    Sve je to tako u teoriji, praksa je zahtjevnija malo. Hvala na savjetima.


    Sto je zahtjevno?? Otici doktoru i reci svoj problem??? Mozda se radi o nekom hormonalnom poremecaju ili necem?? Mozda je smanjen libido simptom necega sto se moze i da lijeciti. Ako ti je stalo prvo do sebe, a onda i do svoje supruge i obitelji potrazi pomoc!!!!!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.