Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LadyMcBeth

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    E u mom slucaju su 3 potamnile 
    jedna kontrolna i dvije testne .. sad sam otisla u dubioze s tim al bas me zanima 

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Lady svaka crta ima svoj reagens +ona koja reagira samo ako je prisutna beta hcg. Niti jedan test za trudnoću nije namijenjen za otvaranje, čak je uvijek i uputa od kad do kad se smije čitati rezultat, npr. nakon 10min puno njih nije vjerodostojno. Ako si trudna na dan očekivane menstruacije, većina testova će ti odmah pokazati drugu crticu (ili plus).

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • LadyMcBeth

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Simbalija  , ma da znam da ga se nesmije otvarat al ovo mi je bio prvi digitalac ikad i zanimalo me sta je unutra 😂
    al vidim da te trake odnosno reagiranje njihovo nema veze s trudnocom .. 

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Ne sekiraj, otvarale smo ih sve i vadile iz smeća i svašta blesavo. Wannabe vode su težak teret 🤣 Zato i govorim iz iskustva ako na dan kad trebaš dobiti je minus (iliti ga prazno), nažalost velika vjerojatnost da će i ostati negativno. Sretno u idućem ciklusu!

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • LadyMcBeth

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvalaa ti puno , iako me nikad nece prestat zanimat kako reagira ako nema hcg-a al to ce ostat misterij 😂 
    bas mi nije jasno eto .. 
    dobro bi ih spotala za to . 

  • Avatar LaIslaBonita

    LaIslaBonita

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, radila sam test 9dpo (11 poslije stoperice) i bio je pozitivan, lagana crtica se vidjela. Zatim sam ponovila 10 dpo (drugi jutarnji urin) - negativan i danas 11dpo (13 dana iza stoperice) i bila je druga linija ali jako blijeda ali se vidjela. Otisla sam izvadit betu a kad ono 2.18😒 ima li tko iskustva - da li ovdje jos postoji sansa za trudnocom obzirom na betu i pozitivan test? Za 3 dana bih po pravilu trebala vaditi betu (14 dan od inseminacije).

    37 godina, AMH 4.99 pmol, sve ostalo ok
    2 prirodne trudnoce - jedno dijete
    3 x IUI
    Cekanje bete 25.4.

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    LaIslaBonita

    Pozdrav svima, radila sam test 9dpo (11 poslije stoperice) i bio je pozitivan, lagana crtica se vidjela. Zatim sam ponovila 10 dpo (drugi jutarnji urin) - negativan i danas 11dpo (13 dana iza stoperice) i bila je druga linija ali jako blijeda ali se vidjela. Otisla sam izvadit betu a kad ono 2.18😒 ima li tko iskustva - da li ovdje jos postoji sansa za trudnocom obzirom na betu i pozitivan test? Za 3 dana bih po pravilu trebala vaditi betu (14 dan od inseminacije).


    Nazalost ne…od stoperice zna biti pozitivan test i do 10 dpo ukoliko nije pozitivan poslije nazalost nije doslo do trudnoce …sretno u drugom ciklusu

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar LaIslaBonita

    LaIslaBonita

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Hval na odgovoru! Radila sam jutros ponovo test i vidi se lagana crtica, ovo je 12dpo, 14 dan od stoperice. 

    37 godina, AMH 4.99 pmol, sve ostalo ok
    2 prirodne trudnoce - jedno dijete
    3 x IUI
    Cekanje bete 25.4.

  • Deja14

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Caos cure samo da vam se javim, radila sam testic sa prvim urinom , ali naravno negativan je , danas sam 10dpo
    Strah me da ovo nije moj mjesec zbog ovog testa,  
    Znam da je rano 10dpo, ali vise nemam nade da ce biti pozitivan, vec da ce vjestica doci.
    Na jednoj aplikaciji mi oznacava da mi je ovulacija bila 14.04 , a mjesecnicu trebam dobiti 28.04.
    Ali sa LH trakicama sam pratila ovulaciju, i peak sam imala 16tog, tako da bi mi se vjestica trebala pomaknuti za 2 dana pa (ne)treba doci 01.05
    Tako da po tome sam 10dpo, da li je neka od vas cura dobila pozitivan testic tek kada je bila 12-13 dpo ili jos kasnije?
    Cisto da me utjesi malo😔❤️

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Deja14

    Caos cure samo da vam se javim, radila sam testic sa prvim urinom , ali naravno negativan je , danas sam 10dpo
    Strah me da ovo nije moj mjesec zbog ovog testa,
    Znam da je rano 10dpo, ali vise nemam nade da ce biti pozitivan, vec da ce vjestica doci.
    Na jednoj aplikaciji mi oznacava da mi je ovulacija bila 14.04 , a mjesecnicu trebam dobiti 28.04.
    Ali sa LH trakicama sam pratila ovulaciju, i peak sam imala 16tog, tako da bi mi se vjestica trebala pomaknuti za 2 dana pa (ne)treba doci 01.05
    Tako da po tome sam 10dpo, da li je neka od vas cura dobila pozitivan testic tek kada je bila 12-13 dpo ili jos kasnije?
    Cisto da me utjesi malo😔❤️

    Moj je test bio pozitivan 2 dana prije ocekivane menstruacije s time da su mi ciklusi na 26 dana
    Radila sam ga navecer,clear blue digitalni.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.