Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar atena

    atena

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 👋 dugo nisam bila na forumu ali sad trebam nekoga da mi nešto kaže jer nemam baš puno osoba od povjerenja kojima bi ovako rano pokazala sliku testa pa ste hvala bogu vi tu 😘 mužu sam jedino poslala normalno haha pa ni jedan ni drugi ne znamo što misliti
    Imam dvije curice od godinu i od tri i evo zadnjih par dana me progoni osjećaj da sam trudna ili da ću ostati trudna i evo danas sam napravila test i dobila ovo na slici slikamo je odmah,menstruaciju po kalendaru ne bi trebala dobiti još 3 do 4 dana ali su mi i ciklusi u zadnje vrijeme katastrofični
    Sva mišljenja i komentari su dobro došli 🙈
    https://ibb.co/qgz862C [ibb.co]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    atena

    Pozdrav cure 👋 dugo nisam bila na forumu ali sad trebam nekoga da mi nešto kaže jer nemam baš puno osoba od povjerenja kojima bi ovako rano pokazala sliku testa pa ste hvala bogu vi tu 😘 mužu sam jedino poslala normalno haha pa ni jedan ni drugi ne znamo što misliti
    Imam dvije curice od godinu i od tri i evo zadnjih par dana me progoni osjećaj da sam trudna ili da ću ostati trudna i evo danas sam napravila test i dobila ovo na slici slikamo je odmah,menstruaciju po kalendaru ne bi trebala dobiti još 3 do 4 dana ali su mi i ciklusi u zadnje vrijeme katastrofični
    Sva mišljenja i komentari su dobro došli 🙈
    https://ibb.co/qgz862C [ibb.co]


    Ja bi rekla da je to pozitivno ponovite za dva dana…crta je debela i nije evaproaciska…svakako ponovite i cestitam🥰🥰

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mumof1

    Mumof1

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    atena

    Pozdrav cure 👋 dugo nisam bila na forumu ali sad trebam nekoga da mi nešto kaže jer nemam baš puno osoba od povjerenja kojima bi ovako rano pokazala sliku testa pa ste hvala bogu vi tu 😘 mužu sam jedino poslala normalno haha pa ni jedan ni drugi ne znamo što misliti
    Imam dvije curice od godinu i od tri i evo zadnjih par dana me progoni osjećaj da sam trudna ili da ću ostati trudna i evo danas sam napravila test i dobila ovo na slici slikamo je odmah,menstruaciju po kalendaru ne bi trebala dobiti još 3 do 4 dana ali su mi i ciklusi u zadnje vrijeme katastrofični
    Sva mišljenja i komentari su dobro došli 🙈
    https://ibb.co/qgz862C [ibb.co]


    Takodjer bi rekla da je pozitivno,vidi se blagaa crtica  :) sretno ! :)

  • Tamara30

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    zdravo menk je potrebno da pitam vadila sam krvnu sliku i pise mi lno tsh 0.792 uUl ml to znai da imam stitnu zljezdu ili

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Tamara30

    zdravo menk je potrebno da pitam vadila sam krvnu sliku i pise mi lno tsh 0.792 uUl ml to znai da imam stitnu zljezdu ili


    Svi imamo stitnu zljezdu jedino ako je niste vadili tj operirali😅😅😅
    TSH ili tiroidni stimulirajući hormon jest hormon hipofize koji djeluje na štitnjaču i potiče tiroidne stanice na stvaranje i izlučivanje T4 i T3, odnosno hormona štitnjače.

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • LadyMcBeth

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Bok, ima li itko da je radio clearblue digitalni test ? 
    Znam da se ne otvara al me zanima da li je itko imao 3 crte
    gleda videe, i strane forume većinom su 3 crte imale cure koju su ustavir trudne al senzor ne očitava 

  • LadyMcBeth

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/2YFc92d [ibb.co]  
    ovo su moje 3 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    LadyMcBeth

    https://ibb.co/2YFc92d [ibb.co]
    ovo su moje 3


    A zast ste rastavljali test jednostavno kupite novi i to je to…rastavljat digitalni test nema veze s vezom
    Sretno s novim testom

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • LadyMcBeth

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Imam pitanje koje me muci 😂 
    Ukoliko nema hcg-a u urinu , na sto onda reagiraju trakice u digitalcu 
    Kuzim da postoji kontrolna linija , al cemu sluze ostale dvije .. 🙄 
    Radila sam test roze linije cisti - 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    LadyMcBeth

    Imam pitanje koje me muci 😂
    Ukoliko nema hcg-a u urinu , na sto onda reagiraju trakice u digitalcu
    Kuzim da postoji kontrolna linija , al cemu sluze ostale dvije .. 🙄
    Radila sam test roze linije cisti -


    Pa one sluze da ako jw plus da poplave do kraja i pokaze onda digitalno plus  a a ako je minus poplavi samo jedna i pokaze vam minus …

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.