Rana trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jasna31

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu
    Pozdrav zenske 
    Skroz sam zbunjena i nez sta da mislim jel trudnoca il nije 
    Radila sam onaj clearblue obicni test i bio je plus jedna crta se slabije vidjela i poslje sam radila ovaj digitalni ali tu drugcije rezultat i na kraju ne shvacam jel rana trudnoca il ipak nije ? 
    Jel se koja mozda susretala s ovim 
    To je digitalni i s njim sam drugi put radila i ovakav je rezultat ali ne razumijem
    To je digitalni i s njim sam drugi put radila i ovakav je rezultat ali ne razumijem
    Ovaj mi je prvi put ovako bilo
    Ovaj mi je prvi put ovako bilo
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Jasna kad si radila donji test? On je po meni pozitivan, ali moze biti da je hcg u urinu jos nizak pa da je digitalni tako reagirao ili ako si ga radila popodne a ovaj prvi ujutro s prvim urinom. Najbolje kupi jos jedan test i testiraj sutra ujutro s prvim urinom.

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • jasna31

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ami25 
    Ovaj donji obicni sam radila u ponedeljak popodne  a ovaj digitalni sam danas popodne 
    Pa zato mi cudno sve i ne razumijem jel moguca trudnoca il nije 
    Ali da budem kupila sutra jos jedan pa onda ponovila jedno jutro  da budem sigurna

  • Deleted user

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Koji je dan ciklusa? Ovi cb ima tu evaporacijsku liniju koja zna zbunit, a ovaj digitalni mi ne izgleda cisti minus. Mozda je jos mala koncentracija hcga

  • jasna31

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    24 da ciklusa , za 4 dana bih trebala dobit mjesecnicu 
    pa cu pricekat onda ako ne dobijem ponovit cu test 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Meni ovaj drugi test,na drugoj slici,djeluje pozitivno!Na tvom mjestu bih kupila opet i napravila s prvim jutarnjim urinom!Imas onih jeftinih trakicanpa mozes i svaki dan do menge radit!Ja znam da ja bi😀😀!Samo je bitan taj prvi jutarnji posto je najveca konc hcg-a tada!Sretno…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • jasna31

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    E budem probala opet al ovaj put s jutarnji urinom 
    Hahah i sama sam takva znatizeljna sam jako nemogu  docekat 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Jasna slazem se s mamika3. Ja sam kupila te male trakice ima u dm-u 2 za nekih 20 kn ili u ljekarni sure check on ima crvene crte pa malo jasnije pokaze dođe 20 kn! A ovaj digitalni je negativan test, da je pozitivan bio bi plus i pisali bi tjedni. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • anastasijasaronjic@gmail.com

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo,nova sam ovde i molila bi vas da mi pomognete.Zadnju menstruaciju sam imala 8. juna i trebala sam dobiti 5. jula,boleo me je stomak,grudi kao i obicno pred menst ali tek danas(6. juna) sam dobila blago krvarenje(roze) koje se moze videti jedino kada se obrisem papirom.Sada  nemam bolove,imala sam zasticen odnos i danas sam radila test i pisalo je da je negativan,pa se pitam da li je ikako moguce da sam u drugom stanju,posto meni obicno nikad ne kasni?

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Anastasija Saronjic

    Zdravo,nova sam ovde i molila bi vas da mi pomognete.Zadnju menstruaciju sam imala 8. juna i trebala sam dobiti 5. jula,boleo me je stomak,grudi kao i obicno pred menst ali tek danas(6. juna) sam dobila blago krvarenje(roze) koje se moze videti jedino kada se obrisem papirom.Sada nemam bolove,imala sam zasticen odnos i danas sam radila test i pisalo je da je negativan,pa se pitam da li je ikako moguce da sam u drugom stanju,posto meni obicno nikad ne kasni?


    Anastasija Saronjic

    Zdravo,nova sam ovde i molila bi vas da mi pomognete.Zadnju menstruaciju sam imala 8. juna i trebala sam dobiti 5. jula,boleo me je stomak,grudi kao i obicno pred menst ali tek danas(6. juna) sam dobila blago krvarenje(roze) koje se moze videti jedino kada se obrisem papirom.Sada nemam bolove,imala sam zasticen odnos i danas sam radila test i pisalo je da je negativan,pa se pitam da li je ikako moguce da sam u drugom stanju,posto meni obicno nikad ne kasni?


    Mislim da nisi trudna..nego menstruacija kasni koji dan iz nekog dr.razloga..ali ne kasni ti nego dan..tako da to je sasvim ok…a krvarenje ce ti sigurno pocet obilnije i ono normalno za menstruaciju kako i treba…Po meni to je sve ok i sasvim normalno..pozz

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.