Rana trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Anastasija Saronjic

    Zdravo,nova sam ovde i molila bi vas da mi pomognete.Zadnju menstruaciju sam imala 8. juna i trebala sam dobiti 5. jula,boleo me je stomak,grudi kao i obicno pred menst ali tek danas(6. juna) sam dobila blago krvarenje(roze) koje se moze videti jedino kada se obrisem papirom.Sada nemam bolove,imala sam zasticen odnos i danas sam radila test i pisalo je da je negativan,pa se pitam da li je ikako moguce da sam u drugom stanju,posto meni obicno nikad ne kasni?

    Anastasija Saronjic

    Zdravo,nova sam ovde i molila bi vas da mi pomognete.Zadnju menstruaciju sam imala 8. juna i trebala sam dobiti 5. jula,boleo me je stomak,grudi kao i obicno pred menst ali tek danas(6. juna) sam dobila blago krvarenje(roze) koje se moze videti jedino kada se obrisem papirom.Sada nemam bolove,imala sam zasticen odnos i danas sam radila test i pisalo je da je negativan,pa se pitam da li je ikako moguce da sam u drugom stanju,posto meni obicno nikad ne kasni?

    Mislim da nisi trudna..nego menstruacija kasni koji dan iz nekog dr.razloga..ali ne kasni ti nego dan..tako da to je sasvim ok…a krvarenje ce ti sigurno pocet obilnije i ono normalno za menstruaciju kako i treba…Po meni to je sve ok i sasvim normalno..pozz


    Slazem se.

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ili je kao i meni slabija menstruacija bila

  • anastasijasaronjic@gmail.com

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru,dobila sam ali ide manje nego obicno.Verovatno postoji razlog,ako kratko traje uradicu test cisto da proverim da l' nije lazna menstruacija.

  • Marta81

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav neznam sta da radim test mi je pokazo minus ali nadzire se kao nekakav plus dali je se netko našao u ovakvoj situaciji i kasni mi 2mj dali sam trudna 

  • mobitel0000

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    I meni je tako sad nez dal je pozitivan ili negativan

  • mobitel0000

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    mobitel0000

    I meni je tako sad nez dal je pozitivan ili negativan


  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    mobitel0000

    I meni je tako sad nez dal je pozitivan ili negativan


    https://imgbb.com/ [imgbb.com]
    Ucitajte sliku na link pa zaljepite ovdje..

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • scilla1993

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 😊 Bila sam naišla na temu koja me zanima ali sada je ne mogu pronaći, pa se nadam da ovdje ima netko sličan slučaj. Radili smo na bebi za vrijeme trajanja plodnih dana, i sada već 8-9 dana imam nenormalne grčeve u maternici (kao pred menstruaciju ali menstruacija neočekivana bi u vrijeme pisanja ovog teksta trebala doći za 8 dana). Svi s kojima sam pričala mi kažu da trudnoća ne boli na taj način. Test na trudnoću je naravno pokazao negativno jer sam pre rano radila, u jučer sam prilikom posjete ginekologu radi tih grčeva otkrila da se napravilo žuto tijelo i testom krvi i urina se zaključilo da imam urinarnu infekciju, za koju sam čitala da često znaju reći da nije trudnoća, a može biti. HCG isto naravno negativan, mislim da je pre rano da bi se išta otkrilo. Imam i miom na maternici koji se uvećao za 5 mm u manje od mj dana, a pročitala sam da to može biti od estrogena koji se jako luči za vrijeme trudnoće, i svi simptomi koje imam mi nekako upućuju na trudnoću -uvećane dojke, tamnije bradavice, bol u leđima, sve češče mokrenje, a imam i neku vrstu začepljenja, osjećam se napuhano i puno vjetrova.  Ovo mi je prvi puta, imam skoro 30 godina i brinem se, a moja ginekologice ne pravi veliku paniku, vidjet ćemo se ponovno za tj dana.  Svakako planiram napraviti još jedan test kroz 8-11 dana, ali da li netko ima nešto slično od simptoma, da me malo umiri? Hvalaa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.