Proljetno ljetne bebe - nova tema

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Malina mozes.
    Daisy octenseptom samo ocistis od mrvica i sekreta, naprasis, stavis gazicu ili sterilnu kompresu i fiksiraj mrezicom.
    Nas je bio jako debel, vec se posusio jer sam prasila kao da neka sutra.
    Netko je pitao za ibuprofen, on se ne izlucuje u mlijeko- tako da slobodno pij, mene je rana bolila do prije par dana, danas prvi put sjedim bez luftica… pustila mi gin peruvijanski balzam koji se stavlja 2x dnevno to me spasilo jer su mi se dva sava prerano otpustila i rana se rasirila pol cm, imala sam jedno vrijeme tri rupe dolje😂🤪🙈 sad je ok vise nema ni gnoja, zarasta jos par dana joj fali ali bitno da ne boli.
    P.s. Nemoj tiskati kada ides na wc, nece popucati ali ce te boliti cim sjednes.

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Hvala cure na savjetima za bolnu siku…popila brufen i obavila prvu turu toplog tisa masaze izdajanja i hladnih obloga…sad ispocetka sve 😩😩😩
    .
    Koristite li vi dudu varalicu? Ja sam je izbjegavala do sad ali posto je ovaj moj decko plackavac i vristi po cijele dane danas smo poklekli i muz ga cijeli dan uspavljuje s dudom  nakon sto posiki i mogu vam reci da pali 🙈🙈 I sad me strah da se ne navikne previse 😮😮

    [lilypie.com]

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Fever

    Malina mozes.
    Daisy octenseptom samo ocistis od mrvica i sekreta, naprasis, stavis gazicu ili sterilnu kompresu i fiksiraj mrezicom.
    Nas je bio jako debel, vec se posusio jer sam prasila kao da neka sutra.
    Netko je pitao za ibuprofen, on se ne izlucuje u mlijeko- tako da slobodno pij, mene je rana bolila do prije par dana, danas prvi put sjedim bez luftica… pustila mi gin peruvijanski balzam koji se stavlja 2x dnevno to me spasilo jer su mi se dva sava prerano otpustila i rana se rasirila pol cm, imala sam jedno vrijeme tri rupe dolje😂🤪🙈 sad je ok vise nema ni gnoja, zarasta jos par dana joj fali ali bitno da ne boli.
    P.s. Nemoj tiskati kada ides na wc, nece popucati ali ce te boliti cim sjednes

    Kako si skuzila da su ti savovi popustili  ? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Ispali su i kad sam uslikala imala sam sta vidit, od 4 sava samo su ostala dvs vanjska, kak su dvs u sredini ispala tu je bilw rupa
    Slikam svaki dan da vidim stanje, ne zrelim da muz ni pogleda🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Sagi se jos ne javlja, nadam se da je sve ok i da se mazee ☺️

  • Avatar Corinne

    Corinne

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    sagi i bebica mozda vec spavaju 

    Pupi Moj malac im dudicu, koristim ju kad se probudi, jer je gladan pa ga malo prevarim na brzinu dok ne promijenim pelenu. Ne volim ga uspavljivati s dudom jer onda kad ispadne, on se redovno probudi i plače. I pokusavam ga utjesiti dudom kad place zbog probave, ali nema sanse.
    Danas cijeli dan budan, bori se da ne zaspe, nije pomogao ni white noise, ni setnja vani. Bas me izmorio, jeo je svakih sat i pol, pa nosanje da podrigne, pa pokusaj uspavljivanja, i onda opet plač i sisa. Na kraju sam se morala ici ispuhati vani, uzela sam psa i otisla u sumu, bas mi je trebalo.  

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Pupi ma daj sta neces dudu, pa ja bi dala sve da ovaj moj hoce, nego mali fakin nece 😂. Za spavanje uopce nece, sam se uspava. Judino kad se probudi za nocno hranjnje mu uspijem dat da brze zaspe. Po danu kad je nervozan guram ali obicno zavrsi plakanjem jer ju nece. Neki put kad je u kolicima hoce.

    Corine bit ce da je skok treceg tjedna pa je takav cijeli dan. 🤞🏻 Da noc bude bolja 😉

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Teo je odlučio namučit mamu, rodio se u 19.25, 4310g i 56cm dug. Mrvica 😂💙
    Sve kaj sam rekla da neću na kraju jesam, od dripa, epiduralne, epiziotomije. Detalji neki drugi dan 😁

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Sagi cestitam 🥳bome prava mrvica  😂👍🏻

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Cure natecene cice kod beba ? Rekla mi je patronazna da je to od mojih hormona ali nekako me brine…kad je alarmantno ? Jel netko ima iskustva?
    Sagi cestitam 😁 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.