Proljetno ljetne bebe - nova tema

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Ja nisam pupak s ničim kad je otpao, bio je bas suh i samo sam jednom očistila od skorene krvi. Sve ovisi u kakvom je stanju kada otpadne. Prasak nisam ni koristila, samo oktanisept.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Kad otprilike prestaje boliti rana od epiziotomije? Bas me boli ne pase mi vise ni lezati 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Majuska ovisi koliko imas šavova, tj koliko je veliki rez. Prvi put dva tjedna, sad dva dana i već je bilo super da sam i sjedila. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    MickeyMouse

    Majuska ovisi koliko imas šavova, tj koliko je veliki rez. Prvi put dva tjedna, sad dva dana i već je bilo super da sam i sjedila.


    Imam 4 sava ali uzas koliko boli 🙄,pila sam imbrufene sad ih nekako izbjegavam zbog mljeka …

    [lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Majuska

    MickeyMouse

    Majuska ovisi koliko imas šavova, tj koliko je veliki rez. Prvi put dva tjedna, sad dva dana i već je bilo super da sam i sjedila.

    Imam 4 sava ali uzas koliko boli 🙄,pila sam imbrufene sad ih nekako izbjegavam zbog mljeka …


    Smijes slobodno pit ibrufene dok dojis, nemoj trpit 🙈 

    [lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Sto se tice pupka mi smo 2× tyrosurom dnevno i 1× octeniseptom , tako rekla patronazna 🙈 ali bome je trajalo dok se ne osusi 🙈👀 vec sam to pisala, ali vidim da je netko pitao pa 🙈 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Curke, pomoc! Izdojila sam u bocicu, mali popio 50 od 100. Mogu li iz te iste bocice mu dat za 2 sata ostatak?

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Mislim da mozse Malina. Izdojeno moze na sobnoj temp 4-6 sati stajati.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Jahanara

    Mislim da mozse Malina. Izdojeno moze na sobnoj temp 4-6 sati stajati.


    I ja tako mislim, budemo vidjeli sto princ bude rekao. Morala sam izdojiti, toliko me navukao na desnoj da vec par dana placem od boli

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    malina08

    Jahanara

    Mislim da mozse Malina. Izdojeno moze na sobnoj temp 4-6 sati stajati.

    I ja tako mislim, budemo vidjeli sto princ bude rekao. Morala sam izdojiti, toliko me navukao na desnoj da vec par dana placem od boli


    Mozes slobodno ja tako stalno jer sam imala na pocetku dosta viska a ona je bila lijena duze cicati.
    Danas popodne samo oce cicu nist nemogu napravit. Uspavam je i zacas se probudi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.