Proljetno ljetne bebe - nova tema

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Htjela sam na staroj temi zalijepit link na novu temu, ali mi neda slat link.
    Sad ne mogu više uopće poruku poslat. 😕

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Evo i mene sagi tamo sam ti odgovorila no evo sad tu odgovaram.Meni ti je to bilo i onda mi je krenulo u sisama i onda sam procurila mozda ces i ti 🤗..
    Curke sad sammalu snimala na kucnom uzv kako stuca 😁presmijesno je.


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Probala sam i ja naljepiti link na staru i pise da krsim pravila🙈🙈

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Tina kako se nisi sjetila napisat 2020 i neki emotikon da lakse prepoznajemo. Mozda mozes ispraviti. 
    Uh pa ti si sad u bolnici 🤞🏻 da se nesto pokrene napokon ali  dsa bude brzo i sto manje bolno 

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    I ovdje nešto šteka 😡 nista od trudova, nista od otvaranja..isto otvorena kao i zadnji put. Oprali su me hormoni i nervoza i bas sam ljuta

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Na brzinu sam otvorila i racunam da cu azurirati naslov poslije i glupi forum nema tu opciju tako da sorrrry curke. Morat cemo se pomirit s ovim naslovom😒

    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Tina1803 napravis si toplu kupku i kiselis se malo 😉meni pomoglo kod otvaranja..onda uvedes malo stepenica,bar meni to sad nece biti problem jer zivim na petom katu bez lifta 😂.tople kupke i kiseljenje u njima uveliko pomazu i uvedes malo intime 😁


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Jel se smijemo banjati u kadi?
    Toliko zeeelim, ali citala sam po netu da se bas u trudnoci ne smije🤔
    Jel netko prakticira? 

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Fever ja nisam dugo prije u tjednima tim no pred kraj trudnoce itekako to potice otvaranje, taj dan sam provela skorodva sata u vodi i ujutro rano rodila 😂bas sam se nauzivala. Tina1803 tad sam na pregledu bila otvorena prst a ti si dva 😉  pa sad fino baci se u uzivanje.i ako ne znate spermiji poticu otvaranje kasno u trudnoci tj pomazu kod toga pa eto..ja sam to prakticirala vrlo cesto pred kraj 😁


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Ja sam isto danas procitala da sumo cucnjevi kroz dan plus stepenice poticu otvaranje. Probaj Tina! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.