Proljetno ljetne bebe - nova tema

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Tina pa ti ćeš stvarno do termina ovim tempom dogurati 🙈 još će te jedna od nas prestići 😆
    Nama sex nije bio zabranjen cijelu trudnoću, tako da smo bili aktivni..a sad zadnjih mj dana ništa..kao strah ga je 🤪 
    Ma da ja cijelu trudnoću nemam baš neku preveliku želju..čitala sam kako žene znaju bit napaljene, al meni ništa..tak da ga sad ni ne silim.. ak dođemo do 39tj a ne krenem se otvarati ništa, onda ću ga natjerati 😆
    Ja sam se kupala jednom prije nekih mj dana u kadi, mene to taaako opušta..a nisam znala da potiče otvaranje, to je super info 🤗 
    Mala je toliko aktivna cijeli dan, gura me rukom dolje u nešto, ne znam što, da svaki tren mislim kak će mi probit van 🙈🤦 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Joj ti muski, ni moj nije nista bolji🙉

    Sagi srce te nemoze boljeti 🙈, pretpostavljam da se to samo tako kaze 😂. Taj pritisak sto osjecate to su vam pluca, maternica je sve veca i gura sve organe pod rebra, a oni stiscu pluca. 

    Puls oko 100 je normalan, posebno ako je nizi tlak.

    Tina taj tvoj mali nece van, jos ces i termin prefurat. Komentirala si kako sam stalozena mama. Pa neznam jesam li stalozena ali ja ti inace niti oko cega nepravim pompu niti dramu, a imam srece sto je beba ovakva kakva jeste pa je vjerovatno i to dobar razlog sto djelujem stalozena. Danas mi je malo cendrav na momente, nesto ga muci 🤷🏻‍♀️

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Uspjela vas nac…htjela sam se nadovezati na ovo kupanje i otvaranje,to  zbilja pomaze i djeluje a prilikom ranog otvaranja cak ne savjetuju ni duze tusiranje pa evo dobro je imat u vidu obje info.

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Ja bome imam zelju za seksom a sreca moj se ne boji 😂.isto naravno da nemam seks kao prije toliko dug ni da mogu koristit svaku pozu,najvise je to sa strane,ozada ako mi pase ili lezeci no jos me nije pustila zelja tako da..cak sto vise ludja sam sada od hormona i svega😂.neki muskarci imaju strah a neki pricaju da im nikad bolji seks nije bio..bar drustvo oko mene.


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    My Baby vidjet ćemo dal će krenuti 🙂
    Happyivy da, i meni se zna javit nakon kaj legnem jer me bole leđa, nisam to povezivala.
    Skoljka da, znam da kao ne može, ostalo mi kao narodni izraz 😂 uvijek je na lijevoj strani i zna baš presijecat u području srca pa zato tak kažem 🙊🙈
    Al osjećam da je bebač nekako više tak da vjerujem da svašta pritišće 🙉
    Tina sretno dalje. Nemoj se nervirati, krenut će kad će trebati 🤗
    Karla da, ni ja nemam neku preveliku želju. Muž je još na početku razočarano komentirao kak ne spadam u grupu napaljenih trudnica 😁 on se nadao da će me lupit hormoni 😂

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Tina1803

    Hvala cure, probat cu sve sto ste navele. Cak sam cula da ananas potice trudove pa cu ubaciti i to dok se bućkam u kadi, nakon seksa i cucnjeva😁😊


    Hehe👍😁🤞

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • meddleO407

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Jutro cure…mene noćas stalno budili neki kao menstrualni bolovi, vec vec sam se zasrala da se nešto događa. A za danas sam ostavila kao još odraditi što imam po kući, sve uglancat prije nego sutra odem u bolnicu, reko tako mi i treba kad čekam zadnji dan🙄 međutim, sad je sve ok, lažna uzbuna😁
    Što se tiče kupanja u kadi, čula sam da potiče otvaranje, ali i mogućnost nekakve infekcije, nemam pojma, u prvoj trudnoći sam se kupala, sad ne. Ananas sam preporučila frendici nek konzumira, ali od toga nikakve koristi prema njenom iskustvu.
    Sex…možda pomaže, ali kome je do toga u kasnim tjednima!!! Moj muž se ništa ne boji, uvijek je zainteresiran😁ali meni je krajnje neugodno, nit se moš namjestit nit opustit, zadnji put me nakon seksa dolje toliko bolilo…rekla sam dosta je, sad do poslije onih 6 tjedana apstinencija😅 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Jutro cure ☕
    Sagi tebi sam jos na staroj tebi htjela komentirati pa zaboravila kako je forum stekao. Meni npr kad na lijevom boku lezim zna se srce dosta uzlupati, nije da boli, ali lupa sve u 16 dok se ne okrenem, a kao preporucljivo na lijevom spavati. 
    Meddleo oprosti ali zaboravila sam zasto ti ono ides na dogovoreni carski, sto ako krene veceras il sutra.
    A sto se tice aktualne teme moj se isto poceo bojati zadnih par tjedana, ali srecom ga lako nagovoriti 😂 samo sto i mene strah preranog otvaranja pa ne precesto koliko je i zelja 🙈 a ja jos kako se sva poletna osjecam jos cu i prenest. Jutros se i vagala na +12.5 sam premda sam mislila da cu zadnjih tjedana jos dobiti nekako kile stoje pa jedva cekam uzv sutra da vidim na koliko je bebica sad ☺
    Skoljka tebi isto svaki put hocu reci da si se bas super snasla i bas vam lijepo ide, druge mamice nam se slabo javljaju sa info, a ti nas samo izvjestavaj i dalje 😊

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Jutro, 
    Mellorine da, i meni više paše na desnom boku spavati u posljednje vrijeme.
    MeddleO407 ma i da nije uglancano, bilo bi ti svejedno čim bi dobila svoju štručicu u ruke 🥰

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Jutro zene! Sretan nam nas dan🌺🌷💐
    .
    Sto se tice aktualne teme, kod nas zabranjeno od 10tt od kad sam imala hematom. Poslije mi ginic nije nista rekao da smijemo, a meni bilo glupo pitati. Tako da cekamo 37.tt pa se bacamo u akciju.
    .
    Zaboravila sam tko mi je napisao da ima Kinderkraft felio lezaljku. Imam jedno pitanjce   Citam u specifikacijama da vibrira al sam gledala video pa uopce ne mogu skuziti da li to onda malo ljulja bebu ili sta? 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.