Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Samka

    Curke da li od vas se nekoj vrtoglava i šta vam u tom trenutku pomaze ❤️

    Isto nemam za sad problema, ali ja sam tek na 4+6, trenutno od simptoma imam samo bolne grudi i lagane bolove u trbuhu, u biti kao jači pms simptomi
    Ja bih isto provjerila tlak, možda ti je nizak, meni je tlak znao padati u prvoj trudnoći i onda bi mi se vrtilo, i znala me loviti nenormalna glad odjenodnom, tako jaka da bi morala odmah neš pojest da me slabina ne ulovi, uvijek sam morala imati neke štapiće ili one pločice od žitarica il bilo što drugo u torbi, uredu, autu . Mislim da je to tamo od nekog 7-8 tjedna krenulo, pa sad ako sve bude ok, isto očekujem


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ah cure sad vidim da sam si ime promijenila, neš probavala na profilu i sad ne smijem nadimak promijentiti dok ne prođe 30 dana od promjene, hahhaha, sad sam AriBari


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Mimi_21

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Također trenutno nemam problema s vrtoglavicom, ali sam imala u prvoj trudnoci i bilo je uzrokovano niskim tlakom. Pomagalo bi mi da popijem malo slane vode ili pojedem nesto slano.Ja sam danas vadila betu nakon 48 sati i bila je 2089 ( prva je 780) . 😀😀 Sad cekamo pregled iduci cet. 🥰🥰


    👩 33g
    🧔33g
    👧 2g
    7/24 +

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Bok cure. Ja ću vam se javiti danas nakon pregleda... Čuli smo srce o i meni je 5+6, a beba je 6+2 po veličini 🥹♥️ 
    Nadam se da su i vaše bebice dobro i vi isto 🤗🤗🤗

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Cure,kako ste?Mi uzivamo,kupamo se,suncamo...Ja sam danas 6+0  i mogu reci da me donji dio leda ubija dok malo duze stojim,danas sam malu terasicu od apartmana pomela i toliko su me leda bolila da sam morala leci na pola sata....Ali sve u svemu ide fino....

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja se javljam s mora. Danas sam 5+0. Nemam baš neke simptome. Leđa me ne bole kao tebe, žao mi je. Čitala sam danas preko neke aplikacije da vježbanje se pokazalo sa dobrim rezultatima protiv krizobolje u trudnoći a i kasnije tokom poroda i nakon.. mene zanima, jel nekome krenula mučnina? 
    A ja idem na pregled tek 16.8., šta mislite jel to prekasno?

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Cure pozdrav, i mi u pripremama za godišnji, ja sam na 5+3, od simptoma nemam ništa još osim bolnih grudi, ali i u prvoj su mi neki jači simptomi krenuli kasnije
    Monika ma mislim da je to u redu, mislim da sam i ja u prvoj trudnoći išla na 7+ par dana isto. 
    Meni je pregled sljedeći četvrtak.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Mimi_21

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    MandM cestitam na dobrom pregledu, vjerujem da je bilo posebno cuti srceko..❤️❤️❤️Monika ja sam isto u prvoj trudnoci isla iza 7 tjedana, nije ti to kasno. Meni jos nije krenila mucnina, jedino sam preumorna, mogla bi spavati cijeli dan. 😒


    👩 33g
    🧔33g
    👧 2g
    7/24 +

  • Bebika

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Drage proljetnice, pridružujem se s 4+4. 
    Nažalost, kod nas nema puno veselja i uzbuđenja jer mi je ovo 3.trudnoća u 10mj. Prvo je bila biokemijska 10/2023 pa spontani 4/2023 tako da smo se primirili ali nismo negativni. Prvi pregled mi je 9.08. Nadamo se dobrom jer su nam se dosta toga posložilo privatno i poslovno zadnjih mjesec dana pa nekako vjerujemo da je došao pravi trenutak. Sve vas pozdravljam i želim vam stvarno uredne, i zdrave trudnoće 🍀💓💓💓💓

    07/2024 + 🍀🌈

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Misko, odlično da uživate i plivate to je vjerujem jako jako dobro :) samo se ne forsirati i pokušati odmarati. Od vježba samo lagano i provjereno i vjerujem da će sve biti u redu :)
    Monika, ja isto vjerujem da to nikako nije kasno, vidjet će se i bebica i čuti srčeko tako da samo polako i opušteno do tad. Što se mučnina tiče, ja ih imam lagano, zapravo me muka hvala ujutro jer sam gladna najviše :D za sada nikako ništa strašno!
    AriBari, super, drago mi je da nekih bolnijih ili težih simptoma nema i da uskoro idete na godišnji, želim da se lijepo provedete i dobro odmorite!! ;)
    Mimi, da fakat je predivno prvi put u životu tako da samo suze su krenule :) samo ti spavaj i odmaraj nek bebica raste :D
    Bebika, ja sam vesela zbog vas i uzbuđena. vjerujem kako će ovaj put sve biti u redu!! veselim se prvom pregledu vašem i stvarno se nadam da bude sve ok jer ste zaslužili!!! i ja vama želim urednu i zdravu trudnocu i da se družimo tijekom sljedećih mjeseci.cure jako mi je drago da vam sve ide po nekom planu, želim svu sreću i da nam bude lijepo druzenje tu. ja sam jaaaaaako uzbuđena a vjerujem da ste i vi :)

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.