Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Rtg prsnog kosa je ok :)

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Anica88

    Rtg prsnog kosa je ok :)


    Super. Zao mi je sto si ga uopce morala raditi! Odmaraj i uzivaj s bebicom i zelim ti brz oporavak🫶

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Anica88

    Rtg prsnog kosa je ok :)


    Ajde bar nije puklo, valjda je natučeno. Isto grozno. :( 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • BlackRose

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Lista pregleda:
    Zelena123 29.3.
    LavicaBP 3.4.
    buhtlica23 3.4.
    Antonela2024 4.4.

    amystiqa 11.4.

    Sretno cure!
    🌺


    Moj pregled je 3.4. 🙂

    [tickerfactory.com]

  • Bananica81

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Cure, dobar dio vas koristi omnibiotic panda jelda? I dajete to bebacima (vi koje ste rodile)? To je sigurno za bebe, tj ne mogu napravit neku stetu ak malenom to dam bez konzultacije sa pedijatrom? Patronaza mi je protiv takvih stvari, al ja se vazem… Davala bi mu to preventivno - da sprijecim ak se bude moglo kolike, dermatitise i to? S tim da je on meni na kombo AD i mog mlijeka - al koliko vidim AD koje trosimo nema probiotik

  • lalllla

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Bananica81

    Cure, dobar dio vas koristi omnibiotic panda jelda? I dajete to bebacima (vi koje ste rodile)? To je sigurno za bebe, tj ne mogu napravit neku stetu ak malenom to dam bez konzultacije sa pedijatrom? Patronaza mi je protiv takvih stvari, al ja se vazem… Davala bi mu to preventivno - da sprijecim ak se bude moglo kolike, dermatitise i to? S tim da je on meni na kombo AD i mog mlijeka - al koliko vidim AD koje trosimo nema probiotik

    Da, ja planiram piti i dojiti a ako ne budem dojila iz nekog razloga davat cu bebi u bocicu ili na zlicicu (kako vec pise ne znam sad tocno za bebe) :) to je puno bolje nego kapi kojima ih sopamo za grceve i sama sam to radila ali sta ces kad si nemocan dok su u grcevima😫

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Laraimama92

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Zene, da li je neka od vas u trudnoci imala pad trombocita..naime radila sam nalaze krvi danas redovne i vidim trombociti mi 199, a onda sam uzela nalaze od pocetka trudnoce i bili su 307 pa 289 pa 287 pa vidim prosli mjesec 253 i sad 199, odmah sam se prepala jer ne znam da li je pad trombocita normalna pojava u trudnoci, iako su oni i sad okej, referentne vrijednosti su u lab.gdje sam radila od 130 do 400. U prvoj trudnoci su mi bili stalno oko 400, na gornjoj granici pa sam se plasila trombofilije, jednom su bili 405, doktorica je rekla da pratimo, a evo sad potpuno drugacije.

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Laraimama92

    Zene, da li je neka od vas u trudnoci imala pad trombocita..naime radila sam nalaze krvi danas redovne i vidim trombociti mi 199, a onda sam uzela nalaze od pocetka trudnoce i bili su 307 pa 289 pa 287 pa vidim prosli mjesec 253 i sad 199, odmah sam se prepala jer ne znam da li je pad trombocita normalna pojava u trudnoci, iako su oni i sad okej, referentne vrijednosti su u lab.gdje sam radila od 130 do 400. U prvoj trudnoci su mi bili stalno oko 400, na gornjoj granici pa sam se plasila trombofilije, jednom su bili 405, doktorica je rekla da pratimo, a evo sad potpuno drugacije.


    Pad trombocita je jedan od znalova preklampsije. I ja to imam

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Laraimama92

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Laraimama92

    Zene, da li je neka od vas u trudnoci imala pad trombocita..naime radila sam nalaze krvi danas redovne i vidim trombociti mi 199, a onda sam uzela nalaze od pocetka trudnoce i bili su 307 pa 289 pa 287 pa vidim prosli mjesec 253 i sad 199, odmah sam se prepala jer ne znam da li je pad trombocita normalna pojava u trudnoci, iako su oni i sad okej, referentne vrijednosti su u lab.gdje sam radila od 130 do 400. U prvoj trudnoci su mi bili stalno oko 400, na gornjoj granici pa sam se plasila trombofilije, jednom su bili 405, doktorica je rekla da pratimo, a evo sad potpuno drugacije.

    Pad trombocita je jedan od znalova preklampsije. I ja to imam


    Urin mi dobar, nemam proteine, pritisak stalno 100 sa 70, nimalo nisam otecena, nemam glavobolje, sem od sinusa sto me muce..tako da ne bi moglo biti od tog😏

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Laraimama92

    Zene, da li je neka od vas u trudnoci imala pad trombocita..naime radila sam nalaze krvi danas redovne i vidim trombociti mi 199, a onda sam uzela nalaze od pocetka trudnoce i bili su 307 pa 289 pa 287 pa vidim prosli mjesec 253 i sad 199, odmah sam se prepala jer ne znam da li je pad trombocita normalna pojava u trudnoci, iako su oni i sad okej, referentne vrijednosti su u lab.gdje sam radila od 130 do 400. U prvoj trudnoci su mi bili stalno oko 400, na gornjoj granici pa sam se plasila trombofilije, jednom su bili 405, doktorica je rekla da pratimo, a evo sad potpuno drugacije.


    U obje su mi trudnoće pali ispod ref.vrijednosti iako su uvijek i mimo trudnoće na donjoj granici (oko 170). Sad su mi bili zadnje 119 pa me poslao gin izvaditi antitrombocitna antitijela i rekao da vjerojatno nemam trombocitopeniju, jer je u ona pravilu kad su ispod 100. I došao nalaz jučer, sve ok. Neki dan na obradi u bolnici su mi i 104 bili. Prvo vađenje u trudnoći 151. 
    Tvoji su debelo u ref vrijednosti, tako da nebi brinula na tvom mjestu. 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.