Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrva1104

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Zelena123

    Ja to uopće ne znam izračuna, kad je početak a kad kraj, kad stalno dolje nešto osjetim xD


    Kako si jutros? 
    Meni je noc bila mirna ali evo sad kad mislim o pregledu sve me strah da me ne ostave. Tako mi je bilo i prosli tjedan🙈 

    [tickerfactory.com]
    💙

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Zelena123

    Ja to uopće ne znam izračuna, kad je početak a kad kraj, kad stalno dolje nešto osjetim xD

    Kako si jutros?
    Meni je noc bila mirna ali evo sad kad mislim o pregledu sve me strah da me ne ostave. Tako mi je bilo i prosli tjedan🙈

    Jutros sam skroz ok, ustala sam jako gladna 😂. Ocito je bila lazna uzbuna. Ja sam sutra na pregledu i sve se nadam da ce me ostavit da rodim vise 😂. Upravo skakucem po loptu, radim cucnjeve.
    Sretno ti danas na pregledu! Kad ides? 38 tj, u terminu si, sve je moguce 😀. Ja isto u tom tj nisam bila jos psihicki spremna, tako da razumijem skroz. Sve mislis ma daj jos malo hehe

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Zelena123

    Ja to uopće ne znam izračuna, kad je početak a kad kraj, kad stalno dolje nešto osjetim xD

    Kako si jutros?
    Meni je noc bila mirna ali evo sad kad mislim o pregledu sve me strah da me ne ostave. Tako mi je bilo i prosli tjedan🙈


    A zašto te strah? Pa u terminu si? 😁 
    Ja sam rodila prošli put 38+5 i bome draže bi mi bilo tako ovaj put nego da prenesem. 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • pčelica123

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mary36

    Pčelice najbolje je da napraviš Nifty, je da puno košta ali ćeš znati ako je sve u redu. Ako i na tom testu dobiješ visok postotak, onda ideš na amniocentozu ako se za to odlučiš. Mene su zbog godina gnjavili s tim pretragama i na Niftyju je ispalo preko 99% da je sve ok.


    Tako cemo i uraditi taj Nifty test,zbog nas da budemo sigurni.Samo me zanima da je ijedna, mama imala ovakvu situaciju i da je na kraju rodila zivo i zdravo dijete.

  • lalllla

    Broj poruka: 764

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda. Ctg uredan, cerviks skroz smeksan, otvorena za prst hwhe😊😊 kontrola za tj dana opet , a u srijedu radimo uzv da procijenimo tezinu bebe pred porod:)

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Mrva1104

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Evo sad idem. 
    Ma znam da sam u terminu i da je normalno da se pokrene, al sad me strah nepoznatog. Neka njega jos koji dan samo sa mamicom. 🤣

    [tickerfactory.com]
    💙

  • lalllla

    Broj poruka: 764

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Evo sad idem.
    Ma znam da sam u terminu i da je normalno da se pokrene, al sad me strah nepoznatog. Neka njega jos koji dan samo sa mamicom. 🤣


    Razumijem te i mene je bilo strah nepoznatog! Sad me strah poznatog😂😂😮‍💨

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    lalllla

    Mrva1104

    Evo sad idem.
    Ma znam da sam u terminu i da je normalno da se pokrene, al sad me strah nepoznatog. Neka njega jos koji dan samo sa mamicom. 🤣

    Razumijem te i mene je bilo strah nepoznatog! Sad me strah poznatog😂😂😮‍💨


    Mene prvi puta nije bilo previše strah, a sad bome je kad znam što me čeka 🤣

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 596

    Prijavi adminu

    pčelica123

    Zelena123

    Anice čestitam! Odmori se i javi nam se kroz par dana :)
    WhiteOrchid žao mi je što si ovako rano završila u bolnici, ali s obzirom na situaciju, na najboljem si mjestu. U tvom tjednu već se sve razvilo, ne brini, tako i da rodiš sad sve će biti ok. Poznajem curu kojoj se isto desilo u 26om tjednu i ležala je čini mi se do 32, kad je završila na hitnom carskom i sve je bilo ok, i ona i beba. Danas je medicina jako napreda i može se porodit žena već od 25og tjedna :)
    Mary super za pregled! Prije ctg-a obavezno pojedi nešto, najbolje čoksa ili coca cola da se mali pokrene :)
    Pčelice što ti je doktor rekao? Iskreno ne sjećam se kakav je nalaz u mene bio, znam da je dr samo rekao sve je ok. Mislim da ti je najbolje sa njim vidjeti

    Mene su upravo uhvatili neki bolovi dolje u maternici, ko munje kad sijevnu.. baš me zaboli. Malac je užasno aktivan, udara me na sve strane. Ne znam je li ovo neki početak ili je opet lažni alarm. Nemam nikakvih bolova u leđima, ne curi mi ništa, samo bolovi i grčevi naprijed..

    Zelena123
    Rekao mi je da se nalazim na granici,moze biti nešto a i ne mora ni oni nisu sigurni sto posto..Otisla sam odmah taj dan kod drugog doktora,gdje je potvrdio isto.Vadila sam jucer krv,i sad cekaju moje nalaze da vide sto dalje.Uz to vidljiva je nosna kost,i ostali organi što kažu da je dobro.Preporucuju nam da uradimo Nifty test kako bi sa sigurnošću znali.
    Zabrinuta sam,čitam po forumima sve i svašta,pokušavam biti pozitivna.


    Pčelica ,ne  mogu ni zamisliti kako ti je. Mi zbog dijagnoze lošeg kariograma isto smo imali šanse da bude komplikacija i da dijete se rodi s problemom.
    Nismo na kraju radili Nifty jer smo tako odlučili da nam je lakše.
    Polako,probaj se smiriti idi korak po korak,pa ćeš vidit što i kako dalje.

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Vidim prica se o strahu od nepoznatog, to i mene muci, ono ne znam sta me ceka kada kako, bas me zna uhvatiti nervoza. Uvik vidim neke trudnice vesele bezbrizne, ili se to tako cini, a ja nekakva cijela prestrasena 😏😅

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.