Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    amarenna

    Bela23

    Pozdrav cure, 7.7 sam dobila pozitivan test. Ovo mi je sok trudnoxa jer sam pocetkom 6.mj imala medikamentozni pobacaj zbog prestanka rada srca. Sad sam bas u strahu hoce li biti sve ok. Zanima me imate li mozda kakve simptome prve da primjecujete?

    Čitala sam te na zimskim bebama, ostala si mi u sjećanju, želim ti svu sreću da ovaj put sve ide kako treba 🙏 ostale cure sretno svima, i nadam se da će se još puno plusica prijaviti uskoro 😊


    Hvala puno. 🥰

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • lilac92

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamama i buducim mamama i cestitam na pozitivnim testovima 🥰 07.07. sam dobila dvije crtice na testu i prvi ultrazvuk i pregled je 20.07.☺️ prva mi je trudnoca i nestrpljiva sam, ustvari jos nije ni potvrdjena a ja sam izvan sebe od uzbudjenja😅 koji su vam simptomi za sada?kako se osjecate?😁

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Kod mene nista posebo. Osjetim sise da me na momente bole, nekada malo ledja i to je uglavnom to. Nista posebno. 😊

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke 🙋‍♀️ cestitam svima na pozitivnim testovima!
    Ja sam nakon stimuliranog ICSI postupka u trecoj sreci napokon ugledala + 😊 Betu sam vadila koja je jucer bila 134, a sutra je ponavljam. Nemam jos termin prvog pregleda jer u MPO to ide malo drugacije , nadam se da ce se sutra beta poduplat i da cu napokon dobit taj termin.
    Posto sam u stimuliranom postupku zatrudnila puna sam hormona i time pojacanih simptoma koji su dijelom i od lijekova. Vec 7 dana osjecam tu nelagodu, grcice i zatezanje u donjem dijelu stomaka ali me zabrinilo sinoc to sta sam pocela osjecat pritisak na mjehur pa se bojim da nije upala mjehura. Sinoc sam naglo dobila osjecaj da mi se mokri u voznji, jedva do kuce dosla i nakon sta sam se pomokrila ostala je ta neka nelagoda i bol u mokracovodu koja nije dugo trajala, a sad mi je ostao taj neki pritisak kao da je u mjehuru. Sad ne znam jeli to upala ili je to normalno? 

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine.. 
    sretno svima🍀

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine..
    sretno svima🍀


    Cestitam na trudnoci i sretno da bude sve uredu do kraja 🤞 Mene zanima vezano za poviseni TSH , kada si  otkrila da je povisen, ides li u endokrinologa, tko ti je ordinirao Euthyrox i koliko mg  si dobila za vrijednost 3.6 ?
    Ja sam kroz postupke pratila TSH i uvijek je bio u granicama, u utorak uz betu sam izvadila i TSH koji je bio 3.2 pa mi je moj MPO ginekolog ukljucio Euthyrox 12.5mg. Nisam vise nista pitala, cekam tu sutrasnju betu pa cu vidit za dalje ali pretpostavljam da bih trebala se narucit u endokrinologa sad?

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Donna2022

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine..
    sretno svima🍀

    Cestitam na trudnoci i sretno da bude sve uredu do kraja 🤞 Mene zanima vezano za poviseni TSH , kada si otkrila da je povisen, ides li u endokrinologa, tko ti je ordinirao Euthyrox i koliko mg si dobila za vrijednost 3.6 ?
    Ja sam kroz postupke pratila TSH i uvijek je bio u granicama, u utorak uz betu sam izvadila i TSH koji je bio 3.2 pa mi je moj MPO ginekolog ukljucio Euthyrox 12.5mg. Nisam vise nista pitala, cekam tu sutrasnju betu pa cu vidit za dalje ali pretpostavljam da bih trebala se narucit u endokrinologa sad?


    Hvala ti🥰
    Proslu trudnocu koja je nazalost zavrsila spontanim sam dobila nalaz TSH 3,6 pa sam nakon toga po preporuci gin isla kod endokrinologa koji mi je propisao terapiju. Inace su granice do 4. normalne ali u trudnoci i prilikom planiranja ne bi smjele prelaziti 2,5. Ja sam pocela s 25 mg, sad sam naizmjenicno jedan dan 50, jedan 25. Po zadnjem nalazu mi je TSH 1,50, drugi tjedan imam pregled i vadit cu ponovno pa cemo vidjeti da li ce mi dizati terapiju, gin misli da hoce, da cu ici svaki dan na 50 jer TSH u trudnoci raste. Svakako odi kod endokrinologa, terapija ne steti plodu a nije dobro da ti je visok TSH. 
    Sretno🍀

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Lucy08

    Donna2022

    Pozdrav curke, ja sam negdje na granici zimskih i proljetnih beba, termin mi je 27.2., danas 8tt🥰
    Na grupi zimske bebe su cure vec negdje na pola puta trudnoce, pa sam nekako bliza vama tu🥰
    Od simptoma imam jaki umor, bolne i otecene grudi i zadniih par dana dosta jake mucnine..
    sretno svima🍀

    Cestitam na trudnoci i sretno da bude sve uredu do kraja 🤞 Mene zanima vezano za poviseni TSH , kada si otkrila da je povisen, ides li u endokrinologa, tko ti je ordinirao Euthyrox i koliko mg si dobila za vrijednost 3.6 ?
    Ja sam kroz postupke pratila TSH i uvijek je bio u granicama, u utorak uz betu sam izvadila i TSH koji je bio 3.2 pa mi je moj MPO ginekolog ukljucio Euthyrox 12.5mg. Nisam vise nista pitala, cekam tu sutrasnju betu pa cu vidit za dalje ali pretpostavljam da bih trebala se narucit u endokrinologa sad?

    Hvala ti🥰
    Proslu trudnocu koja je nazalost zavrsila spontanim sam dobila nalaz TSH 3,6 pa sam nakon toga po preporuci gin isla kod endokrinologa koji mi je propisao terapiju. Inace su granice do 4. normalne ali u trudnoci i prilikom planiranja ne bi smjele prelaziti 2,5. Ja sam pocela s 25 mg, sad sam naizmjenicno jedan dan 50, jedan 25. Po zadnjem nalazu mi je TSH 1,50, drugi tjedan imam pregled i vadit cu ponovno pa cemo vidjeti da li ce mi dizati terapiju, gin misli da hoce, da cu ici svaki dan na 50 jer TSH u trudnoci raste. Svakako odi kod endokrinologa, terapija ne steti plodu a nije dobro da ti je visok TSH.
    Sretno🍀


    Hvala ti na odgovoru, narucit cu se definitivno u ponedjeljak ako bude sve ok s betom sutra 🙏

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Cestitam cure n +!! Svima nam zelim skolske trudnoce

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Licy bas gledam tvoju betu. Slicna je mojoj, prva je 8.7. bila 31.6, zatim 10.7. 123.3 i zadnja 13.7. 601.9. U pon imam pregled znog spontanog pa cemo vidjeti sto kaze doktorica

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.