Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1052

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, pocela se skupljat vec ekipa ovdje sto mi je odmah teze za pratit 😅 
    Nadam se da cemo sve ostati i dogurati do tog proljeca bez neugodnih iznenadenja 🤞❤️
    Moja beta od jutros je 351.3 i  napokon mogu malo predahniti 🥳 U ponedjeljak cu saznat datum prvog ultrazvuka 🙏😍🥰

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Pozdrav curke, pocela se skupljat vec ekipa ovdje sto mi je odmah teze za pratit 😅
    Nadam se da cemo sve ostati i dogurati do tog proljeca bez neugodnih iznenadenja 🤞❤️
    Moja beta od jutros je 351.3 i napokon mogu malo predahniti 🥳 U ponedjeljak cu saznat datum prvog ultrazvuka 🙏😍🥰

    Drago mi je da je beta porasla, i sad cekamo uzv zajedno s tobom 🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1052

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Lucy08

    Pozdrav curke, pocela se skupljat vec ekipa ovdje sto mi je odmah teze za pratit 😅
    Nadam se da cemo sve ostati i dogurati do tog proljeca bez neugodnih iznenadenja 🤞❤️
    Moja beta od jutros je 351.3 i napokon mogu malo predahniti 🥳 U ponedjeljak cu saznat datum prvog ultrazvuka 🙏😍🥰
    Drago mi je da je beta porasla, i sad cekamo uzv zajedno s tobom 🙂


    Hvala 😊 Sretno u utorak na UZVu! 🤞

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Lucy08

    PBTAB

    Lucy08

    Pozdrav curke, pocela se skupljat vec ekipa ovdje sto mi je odmah teze za pratit 😅
    Nadam se da cemo sve ostati i dogurati do tog proljeca bez neugodnih iznenadenja 🤞❤️
    Moja beta od jutros je 351.3 i napokon mogu malo predahniti 🥳 U ponedjeljak cu saznat datum prvog ultrazvuka 🙏😍🥰
    Drago mi je da je beta porasla, i sad cekamo uzv zajedno s tobom 🙂

    Hvala 😊 Sretno u utorak na UZVu! 🤞


    Hvala ti 😊

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Ivy1304

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage, da ispricam svoju pricu. 4.5. Sam imala drugi pregled u 11tjednu trudnoce. Rekao mi je da je srce prestalo kucati I da se plod razvio kao da je u 8tjednu, nakon dva dana sam sama pocela krvariti I sama se ocistila bila na pregledu sve ok.
    19.6 mi je dosla prva mjesecnica nakon toga malo nesto sve zbrckano. Pa sam se zabrinula I isla opet kod gibekologa sve je ok bilo, rekao mi je da mi endometrij 7mm I folikul 17mm da bi ovulacija trebala biti u ned 2.7. Nismo se vise pazili jos smo bili na godisnjem. I danas ujutro sam radila test evo stavit cu sliku https://postimg.cc/t7yNCyJ6 [postimg.cc]
    Od simptoma samo boli svako toliko koda cu bolit I tjt I temperatura 37.2. 

    06.05.2023. 🤍🧸my little angel 😔💔 miss.ab.-11tj.
    23.8.2023. ➕🌈❣

    5.9 💔

  • Ivy1304

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Suncekoo

    Ivy1304

    Pozdrav drage, da ispricam svoju pricu. 4.5. Sam imala drugi pregled u 11tjednu trudnoce. Rekao mi je da je srce prestalo kucati I da se plod razvio kao da je u 8tjednu, nakon dva dana sam sama pocela krvariti I sama se ocistila bila na pregledu sve ok.
    19.6 mi je dosla prva mjesecnica nakon toga malo nesto sve zbrckano. Pa sam se zabrinula I isla opet kod gibekologa sve je ok bilo, rekao mi je da mi endometrij 7mm I folikul 17mm da bi ovulacija trebala biti u ned 2.7. Nismo se vise pazili jos smo bili na godisnjem. I danas ujutro sam radila test evo stavit cu slikuhttps://postimg.cc/t7yNCyJ6 [postimg.cc]
    Od simptoma samo boli svako toliko koda cu bolit I tjt I temperatura 37.2.

    A postoji mogućnost da ti beta nije još pala od prvog spontanog a postoji mogućnost da si opet trudna.

    Najbolje da odeš svom ginekologu pa da pogleda.

    Jer dosta je to u kratkom roku sve


    Radila sam nakon toga svega test bio je negativan…
    Napravit cu kroz par dana digitalni pa vidjet I zvat. 

    06.05.2023. 🤍🧸my little angel 😔💔 miss.ab.-11tj.
    23.8.2023. ➕🌈❣

    5.9 💔

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Pozdrav curke, pocela se skupljat vec ekipa ovdje sto mi je odmah teze za pratit 😅
    Nadam se da cemo sve ostati i dogurati do tog proljeca bez neugodnih iznenadenja 🤞❤️
    Moja beta od jutros je 351.3 i napokon mogu malo predahniti 🥳 U ponedjeljak cu saznat datum prvog ultrazvuka 🙏😍🥰


    Bravo, bas mi je drago!  🎊🙌🏻🙌🏻

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Suncekoo

    Cure, kad ste odradili prvi ultrazvuk?
    U prvoj trudnoći sam nakon što sam prevalila osmi tjedan.
    Sad bi možda i ranije ali nisam sigurna ni sama


    U prvoj trudnoci sam u 7tt i sve je bilo lijepo formirano i vidjela sam otkucaje. U drugoj sam dosla prerano vidjela se samo gestacijska, na sljedecem zumanjcana i na 3.se vidio plod i otkucaji. Sada idem vec u ponedjeljak zbog prijasnjeg spontanog pa me narucila ranije

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Ivy1304

    Pozdrav drage, da ispricam svoju pricu. 4.5. Sam imala drugi pregled u 11tjednu trudnoce. Rekao mi je da je srce prestalo kucati I da se plod razvio kao da je u 8tjednu, nakon dva dana sam sama pocela krvariti I sama se ocistila bila na pregledu sve ok.
    19.6 mi je dosla prva mjesecnica nakon toga malo nesto sve zbrckano. Pa sam se zabrinula I isla opet kod gibekologa sve je ok bilo, rekao mi je da mi endometrij 7mm I folikul 17mm da bi ovulacija trebala biti u ned 2.7. Nismo se vise pazili jos smo bili na godisnjem. I danas ujutro sam radila test evo stavit cu slikuhttps://postimg.cc/t7yNCyJ6 [postimg.cc]
    Od simptoma samo boli svako toliko koda cu bolit I tjt I temperatura 37.2.


    Ista stvar je i kod mene samo ja nisam niti imala menstruaciju izmedju. Mali je reci da sam u strahu. Isto sam radila testove dok nisu bili skroz prazni da znam da se tijelo ocistilo od hormona. sada sam vadila betu 3 puta ginekologinja kaze da se lijepo dupla, sve cemo vidjeti u ponedjeljak kada mi je pregled. Tako da te razumijem skroz. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Ivy1304

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Bela23

    Ivy1304

    Pozdrav drage, da ispricam svoju pricu. 4.5. Sam imala drugi pregled u 11tjednu trudnoce. Rekao mi je da je srce prestalo kucati I da se plod razvio kao da je u 8tjednu, nakon dva dana sam sama pocela krvariti I sama se ocistila bila na pregledu sve ok.
    19.6 mi je dosla prva mjesecnica nakon toga malo nesto sve zbrckano. Pa sam se zabrinula I isla opet kod gibekologa sve je ok bilo, rekao mi je da mi endometrij 7mm I folikul 17mm da bi ovulacija trebala biti u ned 2.7. Nismo se vise pazili jos smo bili na godisnjem. I danas ujutro sam radila test evo stavit cu slikuhttps://postimg.cc/t7yNCyJ6 [postimg.cc]
    Od simptoma samo boli svako toliko koda cu bolit I tjt I temperatura 37.2.

    Ista stvar je i kod mene samo ja nisam niti imala menstruaciju izmedju. Mali je reci da sam u strahu. Isto sam radila testove dok nisu bili skroz prazni da znam da se tijelo ocistilo od hormona. sada sam vadila betu 3 puta ginekologinja kaze da se lijepo dupla, sve cemo vidjeti u ponedjeljak kada mi je pregled. Tako da te razumijem skroz.


    Da li vi vidie tu crtu kao plusic? Jer ja sam sve mislila da sam umislila prijateljica I dragi kazu da nisam 😅
    Vidjet cu sa digitalnim sutra ujutro.

    06.05.2023. 🤍🧸my little angel 😔💔 miss.ab.-11tj.
    23.8.2023. ➕🌈❣

    5.9 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.