Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Amadeus

    Alexica

    Amadeus

    Upomoc iskusne:Beba mi taman jucer usla u sesti tjedan. To je ujedno dan kad sam joj prvi put dala onu ampulu s D3&K1 vitaminom.
    U ta 24 sata je spavala niti 5 sati, nervozna je, mlatara nogicama, grci se. Kako iskljucivo dojim, primjecujem da ili nece sisat ili sjedi na cici dulje od uobicajenog.Moze li to biti famozni skok ili je ozloglaseni K1 krivac za to stanje?Ispalit cu ovako neispavana..P.s. dosad je imala neki red spavanja i pravilnije periode hranjenja (svaka 2 do 3 sata). Sad se digne nakon 50 min spavanja uz vristanje, bez uvertire.
    Moguce da je i skok, bude oko 5.-6. tjedna
    Mi smo isto imali nuspojave kad smo krenuli s k1 i na kraju ga izbacili. A mozda je samo bio skok 😂
    Haha i ja cu tako :)Drzite se svi skupa


    Moguće da ti je od K vit, ali i postoji velika šansa i da je skok. Znaju biti dosta točni. 
    Ako je K, nastavi davati D vit, on je baš bitan. Imaš od Babytola D3 + DHA omega, preporučam tu kombinaciju, omega pospješuje neurorazvoj i mislim da je bitnija nego se priča. 

    2020. 👦🏻

  • Amadeus

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Amadeus

    Alexica

    Amadeus

    Upomoc iskusne:Beba mi taman jucer usla u sesti tjedan. To je ujedno dan kad sam joj prvi put dala onu ampulu s D3&K1 vitaminom.
    U ta 24 sata je spavala niti 5 sati, nervozna je, mlatara nogicama, grci se. Kako iskljucivo dojim, primjecujem da ili nece sisat ili sjedi na cici dulje od uobicajenog.Moze li to biti famozni skok ili je ozloglaseni K1 krivac za to stanje?Ispalit cu ovako neispavana..P.s. dosad je imala neki red spavanja i pravilnije periode hranjenja (svaka 2 do 3 sata). Sad se digne nakon 50 min spavanja uz vristanje, bez uvertire.
    Moguce da je i skok, bude oko 5.-6. tjedna
    Mi smo isto imali nuspojave kad smo krenuli s k1 i na kraju ga izbacili. A mozda je samo bio skok 😂
    Haha i ja cu tako :)Drzite se svi skupa

    Moguće da ti je od K vit, ali i postoji velika šansa i da je skok. Znaju biti dosta točni.
    Ako je K, nastavi davati D vit, on je baš bitan. Imaš od Babytola D3 + DHA omega, preporučam tu kombinaciju, omega pospješuje neurorazvoj i mislim da je bitnija nego se priča.

    E tenks. Eh da sam znala da ima dva u jedan, sad imam odvojeno al da slazem se koristit cu i omeguVrag nek nosi vit K, usprkos potencijalnom skoku, ima bad rep 🤣

  • Avatar sophisticy

    sophisticy

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ja dajem prokuhanu vodu, isto kao za dohranu, nekad otopim hipp caj unutra

    baby development in progress ~ 14.3.24.

  • Amadeus

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nadodat cu da je danas non stop na sisiUmiremMoguce da je onda skokCim se skine s nje krene urlanje

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Amadeus

    Nadodat cu da je danas non stop na sisiUmiremMoguce da je onda skokCim se skine s nje krene urlanje

    Ma skok 1/1. 

    2020. 👦🏻

  • Avatar WhiteOrchid

    WhiteOrchid

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, nije me bilo neko vrijeme na forumu otkako sam rodila jer mi se jednostavno više nije dalo pisati tu a sad vidim da su počele i neke napetosti. Javljam se i ja za privatnu grupu da tamo nastavimo druženje 😀

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    12345M

    avangardi.mia@gmail.com
    Pa dodam ko posalje :)

    Evo ako tko još od aktivnih tu nije vidio, za Whatsapp grupu, javite se na mail. 

    2020. 👦🏻

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 933

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame,
    Pišem nakon pregleda na kojem sam saznala da beba ima nuhalni nabor 3.3 i šalju me da napravim neki od testova.
    Ima li netko iskustva da je nuhalni bio veći a na kraju bilo sve uredu? 

  • Avatar lucq

    lucq

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja naopokon javim😀
    Nasa curica je dosla prije tjedan dana, sve je proslo dobro, imala sam cijelu vecer i noc slabe trudove koje su me otvorili samo 3 cm, kad sam dosla u bolnicu bili su jos slabiji pa su mi dali gel koji je djelovao i otvorio me na 5cm i onda smo isli u radaonu na drip i epiduralnu i za 5 sati nam je dosla bebica, cekali smo malo duze da se spusti
    Oporovak je dobar, dojimo, imam dosta mlijeka...zanima me vi koje ste ostale bez mlijeka jel i u pocetku niste imale bas ili ste naglo ostale?
    Btw nisam bas u toku vezano za ovu grupu i ostalo

  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    lucq

    Evo da se i ja naopokon javim😀
    Nasa curica je dosla prije tjedan dana, sve je proslo dobro, imala sam cijelu vecer i noc slabe trudove koje su me otvorili samo 3 cm, kad sam dosla u bolnicu bili su jos slabiji pa su mi dali gel koji je djelovao i otvorio me na 5cm i onda smo isli u radaonu na drip i epiduralnu i za 5 sati nam je dosla bebica, cekali smo malo duze da se spusti
    Oporovak je dobar, dojimo, imam dosta mlijeka…zanima me vi koje ste ostale bez mlijeka jel i u pocetku niste imale bas ili ste naglo ostale?
    Btw nisam bas u toku vezano za ovu grupu i ostalo

    Ma samo nam se pridruzi! :)
    Cestitke na curici. Drago mi je da si izbjegla onu planiranu indukciju i da si se krenula sama otvarati. 
    Nadam se da ti je bilo lijepo iskustvo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.