Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Ja sam za sad uzela nesto malo broja 50 tek toliko da se nade. Doslovno 2bodica, 1 pidamicu i 2 para hlacica. Ostalo sam sve 56. Kad stignu svi paketici moram pobrojati pa vidjet sta mi fali. I onda sam mislila jos par stvarcica 62 kupit da se ima. Ostalo cu ovisno o tome kako beba bude rasla i vrijeme se mijenjalo. Kad budem rodila ce sigurno bit jos jako hladno a do 62 mozda stigne brzo a mozda bude vec zagrijalo. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar TiNa

    TiNa

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    Jutro ☺
    Tina ma super sam sada,hvala ti ♡
    Alena ja od covida imam uzasno niski tlak,nikada ga nemam inace,vec uvijek onaj tzv.skolski.
    Dakle vec par veceri za redom ja imam probadanja u prsima,kad zatvorim oči mi se strašno vrti,bole me uši,kao neki pritisak.Da li je i tebi tako kad je nizak?
    Ali svakako,svakako ne bi smjeli biti tako bas izjednaceni.
    Mjeri si ako treba svaki sat vremena i kazi obavezno dr.ako te ne slusa idi na hitnu.
    Meni je najblize nedavno bila razlika 10,ali 2 je bas ono🤔


    Meni ti je tako vec 3puta sad u trudnoci bilo jer sam imala niski tlak inace imam skolski. Nakon dorucka i kave popijem 0,03onu malu casicu za rakiju nalijem aronije. A poslje rucka 3,4 gutljaja crnog vina. I tako odrzavam. Nece ti nista biti. Probaj. 3puta mi se vec zacrnilo cim vrijeme vani varira. I pij dosta tekucine da se “dizes” i da ti se krvne zile pune. 

    🧔35g
    🙎‍♀️33g
    Married
    19.07.+(clear blue)
    1x🤰, 💙boy

    Folna, Novalac, euthyrox 50, magnezij
    Termin 19.03.2022.

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    TiNa

    Tejuska♡

    Jutro ☺
    Tina ma super sam sada,hvala ti ♡
    Alena ja od covida imam uzasno niski tlak,nikada ga nemam inace,vec uvijek onaj tzv.skolski.
    Dakle vec par veceri za redom ja imam probadanja u prsima,kad zatvorim oči mi se strašno vrti,bole me uši,kao neki pritisak.Da li je i tebi tako kad je nizak?
    Ali svakako,svakako ne bi smjeli biti tako bas izjednaceni.
    Mjeri si ako treba svaki sat vremena i kazi obavezno dr.ako te ne slusa idi na hitnu.
    Meni je najblize nedavno bila razlika 10,ali 2 je bas ono🤔

    Meni ti je tako vec 3puta sad u trudnoci bilo jer sam imala niski tlak inace imam skolski. Nakon dorucka i kave popijem 0,03onu malu casicu za rakiju nalijem aronije. A poslje rucka 3,4 gutljaja crnog vina. I tako odrzavam. Nece ti nista biti. Probaj. 3puta mi se vec zacrnilo cim vrijeme vani varira. I pij dosta tekucine da se “dizes” i da ti se krvne zile pune.


    Tina,ja ti nikako ali nikako nemrem aroniju,u par navrata sam probala,dobila takve mucnine i povratila.To mi je zbog te moje neredovite stolice,tako mi je vecina opg-ovca rekla,previse toksicnosti u tijelu i zato imam mucnine🙆‍♀️💁‍♀️ 
    Zar nije da crno vino znatno snizava krvni tlak 🤔

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar alena1

    alena1

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Samo da javim da je tlak bio skoro isti i kod doktrorice i da je vidjela i slike od tog prijasnjeg tlaka i da ona kaze da je to normalno u trudnoci da divlja tlak sad ne znam jel ja nisam normalna ili ovi doktori ovdje nisu normalni da je to njima uredu 😉 ja doktor  nisam pa ne mogu nikom nista govoriti i da nesmiju mi nista dati za taj tlak samo slana juha i to je to 😊

    25 👩
    + 7.9 🥰
    ⏳ 8.10 prvi pregled
    12.11 pregled

  • Avatar alena1

    alena1

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    Jutro ☺
    Tina ma super sam sada,hvala ti ♡
    Alena ja od covida imam uzasno niski tlak,nikada ga nemam inace,vec uvijek onaj tzv.skolski.
    Dakle vec par veceri za redom ja imam probadanja u prsima,kad zatvorim oči mi se strašno vrti,bole me uši,kao neki pritisak.Da li je i tebi tako kad je nizak?
    Ali svakako,svakako ne bi smjeli biti tako bas izjednaceni.
    Mjeri si ako treba svaki sat vremena i kazi obavezno dr.ako te ne slusa idi na hitnu.
    Meni je najblize nedavno bila razlika 10,ali 2 je bas ono🤔


    Sve isto kao sto si i opisala. Svaki doktor isto kaze da je to uredu… stvarno sam preumorna vec 2 doktrora pitam za isto i svaki kaze istoo da tlak divlja da sjednem da se odmorim itd sto vise tekucine ja sam i tako kao zaba neka uvjek bila  problem je sto je skoooro isti takav tlak bio i kod doktorice i ona smatra da je to ok ja stvarno ne smatram da je to ok  prva mi je trudnoca ne znam nista svega me je strah 

    25 👩
    + 7.9 🥰
    ⏳ 8.10 prvi pregled
    12.11 pregled

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Alena nadam se da ti nece onda vise tako divljati 🥲
    Sto se tice odjece ja cu imati od 50 sigurno,ne puno toga jer za cas prerastu. Moji su 56 nosili pa sigurno 3mjeseca tak da se ne mislim gomilati sa robicom.Svakako kad vidis kaj ti fali ili muz moze skociti ili netko,a na kraju krajeva dobar internet nas pa si narucis i za 2 dana na adresi 😁 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar alena1

    alena1

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    TiNa

    Tejuska♡

    Jutro ☺
    Tina ma super sam sada,hvala ti ♡
    Alena ja od covida imam uzasno niski tlak,nikada ga nemam inace,vec uvijek onaj tzv.skolski.
    Dakle vec par veceri za redom ja imam probadanja u prsima,kad zatvorim oči mi se strašno vrti,bole me uši,kao neki pritisak.Da li je i tebi tako kad je nizak?
    Ali svakako,svakako ne bi smjeli biti tako bas izjednaceni.
    Mjeri si ako treba svaki sat vremena i kazi obavezno dr.ako te ne slusa idi na hitnu.
    Meni je najblize nedavno bila razlika 10,ali 2 je bas ono🤔

    Meni ti je tako vec 3puta sad u trudnoci bilo jer sam imala niski tlak inace imam skolski. Nakon dorucka i kave popijem 0,03onu malu casicu za rakiju nalijem aronije. A poslje rucka 3,4 gutljaja crnog vina. I tako odrzavam. Nece ti nista biti. Probaj. 3puta mi se vec zacrnilo cim vrijeme vani varira. I pij dosta tekucine da se “dizes” i da ti se krvne zile pune.

    Tina,ja ti nikako ali nikako nemrem aroniju,u par navrata sam probala,dobila takve mucnine i povratila.To mi je zbog te moje neredovite stolice,tako mi je vecina opg-ovca rekla,previse toksicnosti u tijelu i zato imam mucnine🙆‍♀️💁‍♀️
    Zar nije da crno vino znatno snizava krvni tlak 🤔


    Budem probala to s aronijom ali vino ne mogu 🤣 uvijek mi je bilo 🤮 

    25 👩
    + 7.9 🥰
    ⏳ 8.10 prvi pregled
    12.11 pregled

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Bok svima 🤗
    Ja sam nedavno išla zubaru, dala mi anesteziju, sve ok prošlo. Zubarica mi je rekla da nije nikakav problem sto sam trudna pa sam joj vjerovala.
    Ja imam krevetić i marac iz Ikee, al evo maloj je godina i pol i još ga nismo isprobali 🙈😂  Ona spava sa mnom, a bebu ćemo u krevetić pored, može mu se maknuti jedna stranica, a dužina je 140, bas je velik. To sam online naručivala, da sam uživo vidjela koliko je to vjerojatno bih manji izabrala.
    A ovo za odjeću, ja sam isto za prvu bebu uzela dva bodija i hlačice broj 50, i dvije pidžamice. Nosila je to tri tjedna ja mislim. Ne volim kad bebe imaju podvrnute rukave jer im je sve dugačko, pa barem to nešto malo za početak da je taman 😊

  • Hukica

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Bok ženice… Čitam da pišete o krevetićima, madracima i robici.. Mi smi krevetić, madrac dobili od šogora i šogorice i dosta robice za dečke pa sam ja prebrala neutralne stvari ostalo dala drugoj šogorici koja isto ima 2 dečka, a mi čekamo curki tak da mi je to bilo onak gledaš tu robicu i reko kaj ču ja s tim to je sve muško🤔… Mi smo nešto robice kupilu isto 50-56-62-68 ne previše jer če mi prijateljica poslat kaj ima malu curici koja se rodila u 8 mj tak da bu mi to super.. Kolica imamo samo smo kupili bazu za auto da nemoramo jaje vezat. E sad niko ne piše o kozmetici higijeni  pa mene zanima s obzirom da nam je prva bebica kaj bi bilo najbolje kupovati? Oprostite na dugom postu😬🙈

    Prva trudnoća
    Zadnja M 12.6
    10.7 ➕
    Prvi pregled 11.8
    Kuca❤️
    Sljedeći pregled 2.9
    Iduči pregled 1.10 to če biti 16tt
    Termin poroda 20.3.2022

  • Avatar meri97

    meri97

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Curke u kojim tjednima se radi Anomaly scan? 😊


    Meni je zakazan za kraj 20.-og tjedna,skoro 21.

    https://lbdf.lilypie.com/dmWEp1.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.