Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Juhuuuuu, sretno Amelie ❤️😘

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Heej zenske😍
    Luck draga cestitam na malenom Viktoru 🙏💚 Hajde nije dugo trajalo,mogli su i bez dripa no dobro sta sada 🤗 bitno da je sve super proslo.
    Kriss ja sam dobila +9kg,na porodu otisle 5kg a kasnije sam kroz 2tj izgubila jos te 4kg tako da sam vratila.
    Krenula sam vjezbati no za 2 dana prestala jer mi se ocito to jos nije vratilo kak spada i imam cudne bolove u trbuhu na jednom djelu,jako me kao speče kako da kazem i primjetila sam da mi se podljev napravio😒😒a ne mogu noge jos takoder onak rasiriti bas me bolucka. Tako da nije valjda uzalud da mora proci bar 40 dana.
    Krenut cu svakako s vjezbom cim mi se to sve sredi🤗
    Amelie ima li stogod???
    Dani pa netko nam mora biti secer 😋🥰

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Evo i kod mene nista posebno novog.. sad ni ja vise nemam osjećaj da bude skoro.. ali sto da se radi. Idem jos zadnje stvari dovršiti što sam planirala pa možda kad bude baš sve spremno spremno i ona krene.. Dani i ja vodimo mrtvu trku hehe🤗🤭

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    E sad bome mogu prijaviti da imam trudove od sinoć od cca pola 11.. kroz noć se smirivalo pa sad opet kreću lagano.. otpao sluzni, krenulo čišćenje.. tuširanje me iskreno spasi jer su pod tušem bolovi puno podnošljiviji..
    držite fige curke, javim se kad sve prođe.. 😘

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Lara15

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Amelie bas mi je drago da je sve krenulo samo od sebe 🎊🍀🤞🏻 zelim ti od srca da bude brz i prirodan porod ♥️ sretno

    @ ostale curke nadam se da ste sve dobro i da bebice lijepo napreduju 🥰 jeste obavile uzv kukova mozda vec? vjezbate li s bebicama prije pregleda? 

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Amelie držim fige 🤞🏻🍀 Jedva čekam da nam se javis, sretno ❤️
    Dani jos malo pa ćeš i ti, isplatit će se čekanje 🤗
    Lara mi smo obavili UZV kukova, sve ok, nismo vježbali.
    Tejuska kako je Lota, jel se treće samo odgaja kako kažu? 😅 Ja vec razmišljam dal da se rješavam pomalo nekih stvari ili da čuvam još ako se odlučimo na još jedno dijete… 

  • Lara15

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Katja bas mi je drago da je sve ok s kukicima 😊 jos malo pa trcanje po kuci 😂
    I ja se lomim sto sa stvarima, od prve sam sve podijelila pa sam sad kupovala opet.. pa sam sad kao opreznija mozda pricekat neko vrijeme prije nego sto saljem dalje, a opet koje sam srece trece ce biti sin 😂😂😂
    Hocete se cijepiti protiv rote mozda? 

  • katarina27098800

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Drage mame, sto oblacite svojim bebama? Moja malena ima 5tjedana, a jos joj nisam pocela kratke stvari oblaciti. Mi nismo jos bili na ultrazvuku kukica…..
    A sto se tice kila, ostalo mi jos 8 od porodaaaaa🤯🤯🤯

  • Lara15

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Katarina po noci ima bodi kratkih rukava i preko pidjamicu dugih sa stopalima, pamucnu (ali kod nas je jako toplo u sobi) a preko dana uglavnom bodi dugih rukava tanki pamucni i tajice 🤷‍♀️ nekako se vodim kao jedan sloj deblje nego nama pa ak sam ja u kratkim rukavima ona je u dugim 😂
    Ajme kile 🙈 dobila 20+ skinula sve, 12 je bilo manje po izlasku iz rodilista sad 5 tjedana kasnije sam na kilazi s kojom sam ostala trudna ali sve je nekako zlundrasto i opusteno 😂 probala sam rolat jedan dan uz kolica i setamo puno pa ce se valjda i to popraviti polako 🤷‍♀️

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Amelieee kako si? Ima novostii?
    Lara ni mi nismo bili jos,u petak imamo prvi pregled kod pedijatra i onda cu se naruciti. Mi svakako idemo privatno stoga budemo brzo na redu.
    Katja ma cuvaj😄😂Lota je stvarno dobrica,nije da se sama cuva bas haha,ali si mnooogo opusteniji jer ipak sve vec znas sta i kako,nije isto kao prvo dijete,cicanje bez imalo muke,nosenje,prebacivanje,presvlacenje u roku i slicno,no stress,znas prepoznati i grceve i slicno. Ja sam presretna,moj se san ostvario,i decki i curica i zivot mi je bas 🥰😇 
    Lara moji su dosta bolezljivi i doista razmisljam o tome no evo ne znam… Kakva su vasa misljenja?
    Katarina mi imamo dugi bodi i duge hlacice jos isto.
    Po noci kombinezon ili bodi pa vrecu bez rukava. 
    Jos mi nije za kratki rukav / kratke hlace,vrijeme je varljivo dosta. Ako se znoji raskomotim ju pa bude u bodicu samo i slicno (u kuci) 
    Gledam po njoj svakako da li se znoji ili ne.

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.