Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malena123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Da, nisam napisala. Jučer sam bila na prvom pregledu trudna sam 9tj5dana.Sve je u redu, srce kuca, beba se miče, kaže doktorica da je ma halabuka ;). Termin je 15.06.2018.

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Malena123

    Rasplakala sam se dok sam čitala tvoj post, jer je i moja situacija takva. Brat isto ne priča sa mnom, ali ionako ne živi tu pa je malo lakše.


    Zao mi je Malena, vise bi voljela da sam jedina sa takvom situacijom. Ja ti se nicemu ne nadam, previse sam vec do sada blagdana, rodendana i svega proplakala. Sad mi je bila prilika da izbacim sve pa nek se oni nose. Mene stvarrno zna biti sram kada me netko pita za moju obitelj, ali nekako cu morati zivjeti s tim sramom. Srecom pa ima nekoliko ljudi koji su mi ipak podrska. Misli i ti sada na sebe i svoju bebu, ostalo je tako nebitno… ne vrijedi trositi zivce! Ja sam sretna sa svojim zivotom i izborima, i bar se osjecam zivom i nemam za cim zaliti! Nadam se da se i ti tako osjecas, to je najbitnije 😘 Nemoj biti tuzna ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Super za bebicu, sad se cuvaj i uzivaj u trudnoci 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure, 
    jucer vas nisam ni stigla ovdje procitati.
    Jesse, 
    ja sam u Petrpvoj na humanoj reprodukciji…izabrana dokt.me vodi jos od 2.spontanog, na kraju mi je ovo IVF T i nastavljam ici i kod njih. Ali u Petrovoj imas u podrumu uzv, izaberes nekog dokt.i svaka 4 tjedna ides tamo…cak ti ne ne treba d1 uputnica, nego A1 za pregled, za uzv..kasnije kada ce biti vrijeme prebaci se u TA, ili cak odmah mozes ici u TA…pitaj malo ako se odlucis tako ali ja bi svakako promijenila dokt. U Petrovoj tamo gdje je lab, znaci iza glavne zgrade je mikrobioloski lab,tamo nosis uzorak Uk. Sto od pretraga moras vaditi tocno pa cu ti napisati na koliko mjesta sve to vadis…ne brini, ako je virus, nema opasnosti za bebu, sto ova tvoja prica glupostI????
    Katuska,
    zasto nisi isla na endokrin.? Znam da T inace iskljucivo u T se kontroliraju na endokrini a ne na nuklearnoj u Vg.
    Nisam vas sve uspjela pohvatati…nove cure dobrodosle !
    Harmony kosta 3900, to znam….ja sam to htjela raditi, ali radi neplaniranih troskova, nisam financijski mogla.
    Na kraju, na zahtjev dokt.iz Petrove sam radila komb.probir, iako nisam htjela jer je to samo glupa statistika.
    Smatram da je uzv najbolji pokazatelj….naspram komb.probira koji dobijete samo u glupim postocima.

    [lilypie.com]

  • Malena123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Honey

    Malena123

    Rasplakala sam se dok sam čitala tvoj post, jer je i moja situacija takva. Brat isto ne priča sa mnom, ali ionako ne živi tu pa je malo lakše.

    Zao mi je Malena, vise bi voljela da sam jedina sa takvom situacijom. Ja ti se nicemu ne nadam, previse sam vec do sada blagdana, rodendana i svega proplakala. Sad mi je bila prilika da izbacim sve pa nek se oni nose. Mene stvarrno zna biti sram kada me netko pita za moju obitelj, ali nekako cu morati zivjeti s tim sramom. Srecom pa ima nekoliko ljudi koji su mi ipak podrska. Misli i ti sada na sebe i svoju bebu, ostalo je tako nebitno… ne vrijedi trositi zivce! Ja sam sretna sa svojim zivotom i izborima, i bar se osjecam zivom i nemam za cim zaliti! Nadam se da se i ti tako osjecas, to je najbitnije 😘 Nemoj biti tuzna ❤


    Znam, tako i mene. Ja sam isto tako sretna sa svojim životom, izborima, odlukama. Živim život punim plućima i uživam u životu. Sada posebno, jer je novi život ovdje. Ako poželiš pričati javi se na mail bilja-123@hotmail.com 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Vrlo rado, hocu javit cu se, samo dok se jos malo sredim, hvala ti puno. Mislim da je lakse razumijeti kad je netko u slicnoj situaciji, ja sa malo ljudi i pricam o tome jer mi je tesko. Tako i trebamo sada i nadalje kao do sada uzivati ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Mono, bok!
    Ova gin mi je na moje pitanje moze li viroza/prehlada biti opasna (nemam temperaturu) rekla da naravno da moze, da virusi znaju uzrokovati svakakve malformacije, ali da ce se to vidjeti jos efekti. Naravno da sam se šokirala, kao da imam gubu, a ne smrkav nos!
    Za sada sam dobila uputnice za krv i urin - to idem u DZ, urinokulturu su mi rekli u Petrovu ili Mirogojsku, TSH u Zajcevu i onda jos kombinirani ako cu ici.
    Jos mi nije dala uputnice za krvnu grupu i briseve.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Malena123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Honey

    Vrlo rado, hocu javit cu se, samo dok se jos malo sredim, hvala ti puno. Mislim da je lakse razumijeti kad je netko u slicnoj situaciji, ja sa malo ljudi i pricam o tome jer mi je tesko. Tako i trebamo sada i nadalje kao do sada uzivati ❤


    Bit će mi drago da se javiš. Da, lakše je razumjeti nekome tko je u sličnoj situaciji nego nekome tko nije

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jessy2009

    Mono, bok!
    Ova gin mi je na moje pitanje moze li viroza/prehlada biti opasna (nemam temperaturu) rekla da naravno da moze, da virusi znaju uzrokovati svakakve malformacije, ali da ce se to vidjeti jos efekti. Naravno da sam se šokirala, kao da imam gubu, a ne smrkav nos!
    Za sada sam dobila uputnice za krv i urin - to idem u DZ, urinokulturu su mi rekli u Petrovu ili Mirogojsku, TSH u Zajcevu i onda jos kombinirani ako cu ici.
    Jos mi nije dala uputnice za krvnu grupu i briseve.


    U DZ ti vade tsh ! Tamo mozes izvaditi, samo neka ti dokt.posalje elektronsku uputnicu za DZ…mislim da oni ne primaju crvenu…to ti i dokt.opce prakse moze poslati.
    Kombinirani i rh faktor rijesis u istom danu ako ides u Petrovu na kombinirani…u petrovoj 3 se krv vadi cak do 11 mislim.
    Ma visoka temp.moze osteti plod, ali obican virus ne ! Onda bi svaka druga T imala dijete s malformacijama jer u T padne imunitet i puno njih je prehladjeno….virusi kao parvovirus, citomegalovirus, toksoplasmoza mogu nastetiti plodu, ali ovdje kod tebe nije to u pitanju sigurno, nego obicna prehlada….zato, kazem, mislim da prica gluposti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Dobro jutro trudničice drage…mrljavo vrijeme….mi domeka, igramo se i gledamo tugu vukovara…kako ste nam vi danas?🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.