Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jutrooooooo 
    Kathryn sinoc sam htjela komentarisat za svadbu ali previse mi se spavalo, nisam imala snage heheheh
    Vjerujem da je bezze biti trijezna hahaha i mi smo imali goste sad za vikend, i ono bas se pilo hahaha jaooooo nije da mi se nesto trazi , nego vidim kako im je sve smijesno, a mene ledja ubise ne mogu se ni smijat, nit mi je smijesno haahhaha
     A muzzz oooooooooo ahahhaha ubij ga, vaspitna odmah.
    Konacno jelde 12.tjedan stigao, i ja samo cekam sutra da vidim svoju mrvicu i da odahnem, i da kazemo rodbini da sam trudna….
    kupila sma si hlace u hmu, ajjjjjjj preporod… obicne crne, samo na koljenima imaju nesto nabrano kao, skroz uske i elasticne i gore ono pamucno, disem uglavnom ahhahahah 
    mogu ja i svoje sve hlace nosit, nije to problem, al bas ako sjedim 7 sati me steze uzasno…..
    kako vi?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ja sam jucer izvukla trudnicke hlace i tajice. Koji preporod. Isto stanem jos i u one netrudnicke, ali me sve stisce i neudobne su mi. Moram si kupiti jos neke debele tajice da ih mogu nositi zimi bez strampli

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu
    Kaktus, Honey i ostale klokanice, nisam dugo bila ovdje pa cu kasnije procitati zaostatke. 
    Trbuh je iskocio i nema vise skrivanja 
    Pokusala sam iskopirati svoj post na fejsu da i vi vidite, ali posto ne mogu, evo slike hahaha 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ita87

    Kaktus, Honey i ostale klokanice, nisam dugo bila ovdje pa cu kasnije procitati zaostatke.
    Trbuh je iskocio i nema vise skrivanja
    Pokusala sam iskopirati svoj post na fejsu da i vi vidite, ali posto ne mogu, evo slike hahaha


    Rasplakala sam se samo tako… Predivno. A necak se super sjetio, djecja spontanost je neprocjenjiva

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ita87

    Kaktus, Honey i ostale klokanice, nisam dugo bila ovdje pa cu kasnije procitati zaostatke.
    Trbuh je iskocio i nema vise skrivanja
    Pokusala sam iskopirati svoj post na fejsu da i vi vidite, ali posto ne mogu, evo slike hahaha


    Predivno 😍😍😍
    Svima zelim dobro jutro!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Luna26

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Bok cure, ne javljam se cesto ali pratim vas redovito. 😊 
    Ugl. cekamo curku i sve je u redu. 
    Zanima me kada vam sjedaju komplikacije?

  • Deleted user

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure,
    ostalo nas je još malo na forumu… Ja sam jučer rekla još nekoliko ljudi (rodbina, prijatelji) i svi su bili oduševljeni.
    Poslije me sestra iskritizirala da je prerano…

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Grazia

    Dobar dan cure,
    ostalo nas je još malo na forumu… Ja sam jučer rekla još nekoliko ljudi (rodbina, prijatelji) i svi su bili oduševljeni.
    Poslije me sestra iskritizirala da je prerano…


    Ako si ti imala zelju ljudima reci sretne novosti, nije prerano. 
    Skroz nebitno hoces li reci odmah po pozitivnom testu, iza prve kontrole, iza, 12 tjedna ili na pola trudnoce.
    Ti odlucujes kada si spremna i nema te tko sto kritizirat. Gluposti. 
     

  • Leica2603

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Evo me opet kao padobranca.😁
    Imam pitanje za mame ili buduce mame koje su to vec prosle. U 23.tt sam, termin je izmedu 15.03. I 30.03. ( “sluzbeni” je na kraju 26.03. , long story 😁 )
    Zadnjih dva tjedna bas jako osjetim bebu. Kao da u trbuhu mi netko igra ping pong,ili tako nesto. Inace na svakom ultrazvuku je sve super i svi su odusevljeni kako je zivahna beba 😁 ) Na zadnjem UZV prosli petak je sve bilo ok. Brine me sto do prije dva tj.nisam nikako osjetila bebu i odjednom divljastvo 😁 Inace mi je ovo prva trudnoca pa se uvijek uspanicarim kad mi je nesto nepoznato. Hvala unaprijed na odgovorima :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Leica2603

    Evo me opet kao padobranca.😁
    Imam pitanje za mame ili buduce mame koje su to vec prosle. U 23.tt sam, termin je izmedu 15.03. I 30.03. ( “sluzbeni” je na kraju 26.03. , long story 😁 )
    Zadnjih dva tjedna bas jako osjetim bebu. Kao da u trbuhu mi netko igra ping pong,ili tako nesto. Inace na svakom ultrazvuku je sve super i svi su odusevljeni kako je zivahna beba 😁 ) Na zadnjem UZV prosli petak je sve bilo ok. Brine me sto do prije dva tj.nisam nikako osjetila bebu i odjednom divljastvo 😁 Inace mi je ovo prva trudnoca pa se uvijek uspanicarim kad mi je nesto nepoznato. Hvala unaprijed na odgovorima :)


    Pa sve smo mi od nekog trenutka pocele osjecati bebu, ti si malo kasnije pocela pa je beba automatski i veca i jaca i osjetis jace udarce. Ne zamaraj se sta je bilo prije par tjedana ako ti je trudnoca uredna. Uzivaj u udarcima i svojoj bebi. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.