Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Hvala :)) vi cure koje imate slikice,kako ste uspjele staviti da se vidi? Meni se samo link vidi 😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dobrodosla Elvira! Jesi vec bila na pregledu?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elvira,
    Misllim da to na kompu mozes promijeniti, nisam sigurna da li se moze na mobu..ja sam to davno stavila, mislim kad sam se tek uclanila ovdje ali drukcije je bilo…nedavno su oni azurirali forum.

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    cure, evo i mene 6+1 i druga beba :)
    u cetvrtak prvi pregled, ne mogu docekat jer me strah da nesto mozda nije ok zbog izostanka simptoma..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Jana

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Jutro cure.. Ja se nadam da i ja pripadam u ovu grupu  Tri dana prije očekivane m napravila sam digitalni clearblue test i kad ono + 1-2 Nitko sretniji od mene.. Prema izračunu danas sam 4 tjedan (ili bi trebala biti)..  Od onda sam napravila još jedan digitalni clearblue test koji je pokazao pozitivan rezultat kao i ovaj prvi i jedno 4 druga testa (intim plus i još jedna vrsta kojem ne znam ime) i oni svi pokazuju -  a m kasni (doduše jučer je trebala stići).. Nisam pametna.. Nadam se da je to to ali..  Je li neka imala slična iskustva?
    Ispričavam se na dužem postu..

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jana

    Jutro cure.. Ja se nadam da i ja pripadam u ovu grupu Tri dana prije očekivane m napravila sam digitalni clearblue test i kad ono + 1-2 Nitko sretniji od mene.. Prema izračunu danas sam 4 tjedan (ili bi trebala biti).. Od onda sam napravila još jedan digitalni clearblue test koji je pokazao pozitivan rezultat kao i ovaj prvi i jedno 4 druga testa (intim plus i još jedna vrsta kojem ne znam ime) i oni svi pokazuju - a m kasni (doduše jučer je trebala stići).. Nisam pametna.. Nadam se da je to to ali.. Je li neka imala slična iskustva?
    Ispričavam se na dužem postu..


    Jana,
    Mislim da sam ti ja napisala na drugoj temi….napravi jos jedan test, kupi Gravignost Mini ili onaj iz Mullera.

    [lilypie.com]

  • Jana

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    mono1111

    Jana

    Jutro cure.. Ja se nadam da i ja pripadam u ovu grupu Tri dana prije očekivane m napravila sam digitalni clearblue test i kad ono + 1-2 Nitko sretniji od mene.. Prema izračunu danas sam 4 tjedan (ili bi trebala biti).. Od onda sam napravila još jedan digitalni clearblue test koji je pokazao pozitivan rezultat kao i ovaj prvi i jedno 4 druga testa (intim plus i još jedna vrsta kojem ne znam ime) i oni svi pokazuju - a m kasni (doduše jučer je trebala stići).. Nisam pametna.. Nadam se da je to to ali.. Je li neka imala slična iskustva?
    Ispričavam se na dužem postu..

    Jana,
    Mislim da sam ti ja napisala na drugoj temi….napravi jos jedan test, kupi Gravignost Mini ili onaj iz Mullera.


    mono 1111 draga moja, pročitala sam tvoj odgovor.. hvala ti  toliko želim  izluđuju me ti glupi testovi.. ginekolog nedostupan, odnosno ginićka moja je otišla a ginekolog koji je na zamjeni radi samo dva dana u tjednu u mojoj ambulanti.. ne moram ni spominjati da je prekrcan

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure! Upadam k'o padobranac..
    zelim vam samo dobrodoslicu i  sreeeeetnooo svima s trudnocom!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mincica

    mincica

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Jutro cure 
    Cestitke svima!
    Ko je pitao za slikicu? Mozda nisi dobro kod kopirala kad odaberes slikice ides na Forums pa onda UBBCode and BB Code i taj link kopiras pa zaljepis u Potpis na postavkama i mora da funkcionise
    JANA imala sam i ja u prvoj trudnoci neg i poz testove i ispalo je da su pozitivni bili tacni☺ tako da vjerujem da je i kod tebe tako..3 poz testa kod kuce i oko 5t jaki bolovi i u bolnicu plod se jos nije vidio a njihov test kad su uradili negativan tako da su odma krv vadili da provjere jer nisu vjerovali da sam uopste i trudna i sutra javljaju rezultat da jesam ☺

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mincica

    mincica

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Elvira opisala sam u prethodnom postu za slikicu al i ja vjerujem  da to mozes samo preko kompa/laptopa

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.