Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jane,
    Ako dobijes jace bolove, koje do sad nisi imala, pogotovo na odredjenoj strani odmah odi ali bas sumnjam da je vanmatericna jer se nista onda ne bi vidjelo.
    Mislim nikad se u potpunosti ne moze iskljuciti vanmatericna, jer uvijek mogu recimo ( makar rijetko )biti dva embrija…ali mislim da kod tebe to nije slucaj, beta bi vislja trebala biti u tom slucaju.
    Da li ponavljas sutra betu?? 
    Rastom bete dolaze i do mucnine…mozda sve i bude dobro !
    Imas li priliku mozda po jos neko misljenje otici??

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    nemam priliku jer zivim u malom gradu i samo je jedan gin socijalni, a privatni ne radi sad do pon.. betu vadim u pon takodjer jer moram ic u bolnicu 100 km udaljenu. rekao je da idem odmah ako se slucajno pojaca bol ili pocnem krvariti

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jane_Doe

    nemam priliku jer zivim u malom gradu i samo je jedan gin socijalni, a privatni ne radi sad do pon.. betu vadim u pon takodjer jer moram ic u bolnicu 100 km udaljenu. rekao je da idem odmah ako se slucajno pojaca bol ili pocnem krvariti


    Pricekaj onda ponedjeljak, vise ce se znati po hcg - u. Iako mozda se beta i bude duplala, posto raste GV.
    Meni je zadnji put kad je beta bila 8000 vidjela samo GV, i tek se kasnije vidio plod…ali kod ploda je bas taj zadnji put bila krom.greska triploidija, koja je imala umjesto normalnih 46, bilo je 69 kromosoma…
    A do tada se beta uredno duplala, i vise nego duplo !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Jao a ta triplodija je glupa slučajnost najčešće. Kad dva spemija u isto vrijeme uđu u jajnu stanicu. Baš nisi imala sreće. Sad će se sve to.promjenit. Si spremna na blizance…ako su se oba embrija implantirala?

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure
    Prvo vam svima zelim sto bezbrizniju i ugodniju trudnocu :)
    Nova sam ovdje i trudna 6+3.. Da li se koja od vas bori sa mucninama? Meni traju od jutra do veceri, ne povracam ali sva hrana mi se gadi :(  

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mincica

    mincica

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ivancica09 dobrodosla i tebi takodje skolsku trudnocu zelim…i ja se borim s mucninama po cijeli dan ponekad samo povratim..najgore mi je kuhanje bilo kakve hrane mirisi me ubijaju…malo mi olaksa kisela voda i kad izadjem u setnju na svjez zrak..izdrzi i to je to brzo ce proci prvo tromjesjecje a onda bi trebalo biti lakse..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Dobrodošla. Meni žvakače pomazu. Bilo koji orbit -plavi, zeleni…samo da nisu jako slatke. U prvoj trudnoći sam negdje to našla da pomaže i nisam vjerovala ali sam isla probat i zaista izdržim s time.Kava me ubije ujutro ali bez nje imam glavobolje pa pijem jako bijelu i polako. Jedna frendica je pila colu 1 dcl ujutro i bilo bi joj super, šogorica tost suhi… Treba probat. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Ivancica, dobrodosla!
    Meni je isto po cijele dane slabo, ali ne povracam. Evo vec drugo jutro moram pojesti komad dvopeka prije nego ustanem iz kreveta jer pijem heferol nataste i bude mi slabo od njega.. Nadam se da ce ti mucnine brzo proci :)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ivancica, dobrodosla.
    Ja bi vrlo rado htjela imat mucnine jer su one kao dobri pokazatelj…:/

    Ikyri,
    Tako je, ili su dva spermija oplodila j.s.ili je j.s.bila s greskom…cak sad na IVF i kod oplodnje, bio je jedan embrij s triploidijom. Njega su automatski eliminirali. Bas steta sto ovdje ne rade PGD / PGS - genetsku analizu embrija !
    Jesam li spremna na blizance?? Hehe, pa jesam, uvijek, to je stvarno lijepo i divno ali ipak bi radje htjela jednoplodnu T radi sigurnosti ! Kod blizanackih T uvijek postoji sansa prijevremenog poroda a meni to ne ide u prilog posto sam vec 4 puta kiretirana i 4puta su sirili grlic maternice, pa postoji sansa da se poccnem prijevremeno otvarati, togae bas jakoo strah!
    Ne mora biti, ali vrlo cesto se to dogadja !
    Zato je ipak sigurnije da je ipak samo jedan…ali po beti moguce da su dva, jer mi je beta vec 7 dpt bila 110, a za dva dana 349…:/
    Sve cu znati u ponedjelljak !

    [lilypie.com]

  • Avatar Sofia88

    Sofia88

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Dobrodošla. Ja uopće nema mučnina. I meni je 6+4. Idem u srijedu na prvi pregled. I čitajući ovo vaše užasno me strah 

    Everything happens for a reason.

    [daisypath.com]
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.