Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison odlično, baš mi je drago, sretno u utorak, neka se mrve čvrsto prime 🙏🙏❤️❤️
    Nicaivo, Čokoladica držim fige da što lakše izdržite čekanje 🥰
    Lunolina neka ti prirodnjak donese sreću 🤗🤗
    Fionci drago mi je da si dobro, neka te prati uredna i mirna trudnoća i dalje 😘
    Ivy čestitam pupo, neka se mrva čvrsto primi ❤️
    Lulli naravno da je nada tu, dok god ima šanse. Želim da te iznenadi spontana trudnoća kad najmanje misliš 🙏🙏😘😘
    Ania probaj se opustiti koliko god možeš, sad barem znaš kroz što sve moraš proći. Tako ja sebi govorim stalno. Sretno 🥰
    Rolica svaka čast, baš si dobro to napisala, nadam se da ću idući put i ja uspijeti postići to stanje uma 😊🤗
    Blondie sretno na aspiraciji 😘
    Sretno svima danas puno vas je 🥰🥰 neka ovaj tjedan bude ispunjen samo s lijepim vijestima 🙏

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Hvala drage moje.  Brizno citam forum svaki dan. Sretno svima! Javim se nakon uzv, nadam se da ide sve po planu.
    Za sto se koristi prolutex? Jeli to svi koriste ili? 

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Cure, evo mene sa UZ totalno razocarana 😭. U oetak sam imala folikul 15mm i endo 6,3mm. Danas folikula nema (krv ne pokazuje ovulaciju, niti trakice), a endo 7mm (cvekla i nanas na nos izasli ovih dana). Sad imam dvije opcije, jos par ultrazvuka i estradiol gel i moliti se da nekako bude 06.05. transfer ili otkazati i otici dvije sedmice na planirani odmor u Bosnu. Sve bih uradila da uspije, ali koliko god se sad isplakala i jadno osjecala, to mi jedino sto imam zaledjeno i ne zelim da propadne na ciklus na silu. Jel iko imao slicnu situaciju? 


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Bok, nisam dugo bila online pa sad dok pohvatam temu.
    sad sam na Proljetne bebe. :)
    Zanima me zbog loše kvaliette j.s. vidila sam da se koristi melatonin.
    ZANIMA ME zašto , jel zbog opuštanja?

    Čestitke na bebici❤️
    Melatonin utječe na kvalitetu sna, a san na kvalitetu jajnih stanica. Sretno svim curama danas ! 

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Drage curke, nisam se dugo javljala, uzela pauzu, vidim svašta se izmjenjalo, svima od srca čestitam na velikim betama, pozitivnim testovima, a drugima sreću, jer valjda nam je to ipak najpotrebniji faktor, naime ja sam evo danas 5 dnt 2 odlične blastociste, nakon zadnjeg pokusaja prije godine dana gdje smo vratili 2 trodnevna i ostala jedna blastica, ovaj put smo dobili 6 blastica i 4 su zamrznute, s tim smo zadovoljni, ali naša beta je uvijek 0, e ono što me pratilo od simptoma prosli put, a javilo se sinoc ponovo je nocno znojenje, pise da može biti nuspojava cyclogest, ali ako netko ima vise iskustva s tim, bila bih vam zahvalna na odgovorima, hvala. 

    👸42 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 32 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 10/2024 ❌

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Medena33

    Hvala drage moje. Brizno citam forum svaki dan. Sretno svima! Javim se nakon uzv, nadam se da ide sve po planu.
    Za sto se koristi prolutex? Jeli to svi koriste ili?

    Hvala cure u od mene. I ja se javim nakon uvz, isto se nadam da je sve jako treba biti. 
    Je li ti doktor u petak rekao kad bi mogla biti aspiracija?

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Curkice pozdrav svima  
    Sretno svima danas BikMik žao mi je da ti je ispalo tako, na žalost ne znam što bih ti savjetovala, bude ti se sigurno javila curka koja je imala sličnu situaciju 
    Za Prolutex  - ja sam ga koristila u zadnjoj stimulaciji, meni nije pomogao. Plaćala sam ga 70e.
    Ninaniksy želim ti sreću i nadam se da su ti se bebice lijepo ugnijezdile  Ja sam u prvoj stimulaciji imala noćne valunge od cyclogesta, u drugoj stimulaciji ništa. 
    Lunolina vidim na prethodnoj stranici da si se naručila na UZV 27.04. kod koga?Idem se baciti na čitanje zaostataka od vikenda

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Giselle nije mi nista rekao, sad mi je dao pergoveris i rekao vidimo se u poned, nadam se da ce rasti jer prosli put nisam reagirala na pergoveris. Pitala sam ocemo neki drugi lijek, rekao je ne treba posto sam imala od proslog puta 2 kutije. 
    Kad si ti kod njih? 

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Cureee 13dpt beta 580! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nadam se da je uredu

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    BikMik

    Cure, evo mene sa UZ totalno razocarana 😭. U oetak sam imala folikul 15mm i endo 6,3mm. Danas folikula nema (krv ne pokazuje ovulaciju, niti trakice), a endo 7mm (cvekla i nanas na nos izasli ovih dana). Sad imam dvije opcije, jos par ultrazvuka i estradiol gel i moliti se da nekako bude 06.05. transfer ili otkazati i otici dvije sedmice na planirani odmor u Bosnu. Sve bih uradila da uspije, ali koliko god se sad isplakala i jadno osjecala, to mi jedino sto imam zaledjeno i ne zelim da propadne na ciklus na silu. Jel iko imao slicnu situaciju?

    BikMik bas mi je zao, u ovim nasim postupcima je sve moguce i nema pravila. Nisam bila u toj situaciji, ali iskreno ja bi isla na godisnji, maknula se iz ovog ruznog vremena, odes malo i budes sa svojima(nama koji smo daleko od doma to puno znaci)  i taman kad se vratis kreces ponovo puna pozitivne energije 🥰  steta bi bilo da ti cijeli ciklus propadne na silu, ja bi cekala da se sve kockice posloze.
    Jel ti doktor dao opciju da odgodite ili? 

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    1biokemijska, 2VM
    1.IVF 08/2023- transfer 2BC -VM (MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️
    07/2024 stimulirani FET 1 blastociste ➖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.