Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Rolica

    TraTinčica

    Hypnoticpoison welcome to the P club ✌🏻 Rolica i ja ti zelimo dobrodoslicu 🤭❤️
    Hehehe welcome to the clubHvala tiHypnoticpoison na info, ja ću svakako pričekati test i betu pa ćemo se zaletiti u Mađarsku ako ću se morati dulje pikati. Ušteda nije baš malena, jelAngel eyes ah ja ti mudrujem sama sebi pa na kraju pokleknem, vidjet ćemo stanje uma u idućim danimaBikMik baš mi je žao, ne znam što bih rekla. Možda nije loše da se malo odmakneš od svega, odmoriš i nastaviš idući ciklus. Napuniš baterije. I meni je bilo koma kad smo odgodili fet, ali je doktorica rekla iskreno da je tako najbolje inače da ne bi bilo ništa od svega (imala sam neko blago krvarenje u maternici od lijekova). Drži se, javi nam što si odlučilaCurkiceee sretno svima danas, ima vas dosta🥰❤️
    Rolice nema na čemu!🤗🥰 Bome nije mala ušteda, tako da se isplati ići. Ja sam u subotu u Zagrebu kupila tri bočice, pošto mi je trebalo već od jučer (moram se pikati svaki drugi dan) i sad sam si rezervirala jednu kutiju u Mađarskoj, tako da do bete imam, a za dalje ćemo vidjeti.🙏🙏
    Anice woooow, čestiram na betuški!👏👏😊😊 Baš je prekokrasna!❤❤
    BikMikajoooj, neopisivo mi je žao.🥺😞 Znam koliko si to čekala i veselila se. Najbolje da odmoriš, pa da sve lijepo sjedne na svoje mjesto i onda odeš po mrvicu. Ona strpljivo čeka svoju mamicu.❤❤ Grliiiiiiim 🫂

    Hypnoticpoison e pa super da, korak po korak. Držimo fige da će nam trebati još neko vrijeme hehehe ❤️❤️

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Rolica

    TraTinčica

    Hypnoticpoison welcome to the P club ✌🏻 Rolica i ja ti zelimo dobrodoslicu 🤭❤️
    Hehehe welcome to the clubHvala tiHypnoticpoison na info, ja ću svakako pričekati test i betu pa ćemo se zaletiti u Mađarsku ako ću se morati dulje pikati. Ušteda nije baš malena, jelAngel eyes ah ja ti mudrujem sama sebi pa na kraju pokleknem, vidjet ćemo stanje uma u idućim danimaBikMik baš mi je žao, ne znam što bih rekla. Možda nije loše da se malo odmakneš od svega, odmoriš i nastaviš idući ciklus. Napuniš baterije. I meni je bilo koma kad smo odgodili fet, ali je doktorica rekla iskreno da je tako najbolje inače da ne bi bilo ništa od svega (imala sam neko blago krvarenje u maternici od lijekova). Drži se, javi nam što si odlučilaCurkiceee sretno svima danas, ima vas dosta🥰❤️
    Rolice nema na čemu!🤗🥰 Bome nije mala ušteda, tako da se isplati ići. Ja sam u subotu u Zagrebu kupila tri bočice, pošto mi je trebalo već od jučer (moram se pikati svaki drugi dan) i sad sam si rezervirala jednu kutiju u Mađarskoj, tako da do bete imam, a za dalje ćemo vidjeti.🙏🙏
    Anice woooow, čestiram na betuški!👏👏😊😊 Baš je prekokrasna!❤❤
    BikMikajoooj, neopisivo mi je žao.🥺😞 Znam koliko si to čekala i veselila se. Najbolje da odmoriš, pa da sve lijepo sjedne na svoje mjesto i onda odeš po mrvicu. Ona strpljivo čeka svoju mamicu.❤❤ Grliiiiiiim 🫂

    Hvala ti, jesam bila presretna sto mogu odmah u Fet, ali dzaba, Bog ima drugi plan za mene i ja ga moram prihvatiti 


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Anica cestitam na beti, samo da se fino dupla.
    BikMik zao mi je i mozda je najbolje da odes na GO i da se rekupiras i resetiras i psihicki i fizicki, nije ovo lako i da bi mogle biti pozitivne u glavi moramo biti odmorne 🍀 zelim ti svu srecu i sigurna sam da te ceka mala mrvica
    Curke iz P kluba ja kupila dve kutije i silne sprice i iglice prije nego sam znala da se opet pikam svaka dva dana 🤦🏻‍♀️ tako da mogu otvoriti ordinaciju za pikanje 😂 kolko svega imam. Ali slazem se da je u Madjarskoj jeftinije. Kada potrosim zalihu cu razmisliti.
    Svima ostalim sretno 🍀


    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    BikMik

    Hypnoticpoison

    Rolica

    TraTinčica

    Hypnoticpoison welcome to the P club ✌🏻 Rolica i ja ti zelimo dobrodoslicu 🤭❤️
    Hehehe welcome to the clubHvala tiHypnoticpoison na info, ja ću svakako pričekati test i betu pa ćemo se zaletiti u Mađarsku ako ću se morati dulje pikati. Ušteda nije baš malena, jelAngel eyes ah ja ti mudrujem sama sebi pa na kraju pokleknem, vidjet ćemo stanje uma u idućim danimaBikMik baš mi je žao, ne znam što bih rekla. Možda nije loše da se malo odmakneš od svega, odmoriš i nastaviš idući ciklus. Napuniš baterije. I meni je bilo koma kad smo odgodili fet, ali je doktorica rekla iskreno da je tako najbolje inače da ne bi bilo ništa od svega (imala sam neko blago krvarenje u maternici od lijekova). Drži se, javi nam što si odlučilaCurkiceee sretno svima danas, ima vas dosta🥰❤️
    Rolice nema na čemu!🤗🥰 Bome nije mala ušteda, tako da se isplati ići. Ja sam u subotu u Zagrebu kupila tri bočice, pošto mi je trebalo već od jučer (moram se pikati svaki drugi dan) i sad sam si rezervirala jednu kutiju u Mađarskoj, tako da do bete imam, a za dalje ćemo vidjeti.🙏🙏
    Anice woooow, čestiram na betuški!👏👏😊😊 Baš je prekokrasna!❤❤
    BikMikajoooj, neopisivo mi je žao.🥺😞 Znam koliko si to čekala i veselila se. Najbolje da odmoriš, pa da sve lijepo sjedne na svoje mjesto i onda odeš po mrvicu. Ona strpljivo čeka svoju mamicu.❤❤ Grliiiiiiim 🫂
    Hvala ti, jesam bila presretna sto mogu odmah u Fet, ali dzaba, Bog ima drugi plan za mene i ja ga moram prihvatiti

    Glavu gore, sve je s razlogom.
    Ako su i doktori savjetovali da pričekaš, najbolje odmoriti, pokušati se opustiti aa dragim ljudima.
    Sljedeći mjesec je tvoj💪

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Anica jeeeeee čestitam ❤️❤️❤️
    Medolina žao mi je 😔
    Bikmik žao mi je, nemam pametnih riječi. Nekad je bolje odmoriti od svega, ne ići na silu. Možda baš prirodno uspijete, to bi bilo divno 🥰🥰
    Laislabonita nadam se da će beta biti pozitivna. Vidim da je najpametnije čekati do bete koliko god teško bilo.
    Teich napokon došla M. Sretno dalje 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Evo mene s uzv, folikula i dalje 4, velicine 14, 13, 12, 12. Rastu sporije od ocekivanog pa mi je dodao pergoveris na 200. Ne znam jeli ovo zabrinjavajuce sta tako sporo rastu. Kaze da je ocekivao da cu bolje reagirati na lijekove. 
    Meni je zao sto mi je sad dao opet pergoveris ako nisam vec reagirala na to, valjda ima zamjena za taj lijek. Endometrij je 8 mm. Evo sta se vama cini? Nemam iskustva pa ne znam bas.

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Medena33

    Evo mene s uzv, folikula i dalje 4, velicine 14, 13, 12, 12. Rastu sporije od ocekivanog pa mi je dodao pergoveris na 200. Ne znam jeli ovo zabrinjavajuce sta tako sporo rastu. Kaze da je ocekivao da cu bolje reagirati na lijekove.
    Meni je zao sto mi je sad dao opet pergoveris ako nisam vec reagirala na to, valjda ima zamjena za taj lijek. Endometrij je 8 mm. Evo sta se vama cini? Nemam iskustva pa ne znam bas.

    Meni su na ovom zadnjem postupku rasli sporo, punkcija je bila tek 17 dan ciklusa, i bili su bolje kvalitete nego ikad, jos mi je dr. Rekao da je on zadovoljniji s jajnim stanicama kad folikuli rastu sporije nego kad naglo buknu, tako da ništa ne brini. 

    👸42 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 32 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 10/2024 ❌

  • Avatar Medolina

    Medolina

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Čokoladica

    Medolina

    Curke moje drageevo i mene, na žalost test je negativan i jucer je vještica stigla, no ne kao inače, nego nešto jako slabašno, pa me to malo brine, ali moguce da su lijekovi koje sam uzimala imali utjecaja na to.
    La Isla Bonita suosjećam se s tobom, ja mislim da je prvi test koji sam radila i ta sjena od crtice bila zapravo zaostatak od stoperice, iako je proslo dosta dana, ne znam sto bih mislila. Žao mi je što i ti moraš prolaziti svu tu neizvjesnost, ali se iskreno nadam da će biti bolji ishod nego kod mene.
    Hypnoticpoison pre presretna sam zbog tebe, samo se opusti i vjerujem da ce sve dobro ovaj put proci ❤️❤️
    Medolina, zao mi je ❤️
    Tebi je test bio pozitivan, a sad je negativan? Koji dan si bila radila taj prvi test?

    Da, bilanje lagana sjenica, mislim da je bio12-ti dan , dalje nakon toga sve negativno 🤷‍♀️

    2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH
    6/24 drugi AIH -pozitivan test 🤰

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Ninaniksy hvala ti. Ja se vec uspanicila i lagano pala u afan. Kaze da mi jos ispipava tijelo jer sam tek prvi puta pa imam osjecaj da se ne zeli zalicati ni s rijecima. Rekao mi je najvaznije je dobiti kvalitetnu jajnu stanicu. Tako da vidit cemo. Valjda je ovo sve oki.

  • Avatar LaIslaBonita

    LaIslaBonita

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Izvadila sam betu 2.18 😔 znaci li to da je mozda bila biokemijska ili je to ipak ostala stoperica tako dugo u tijelu? 

    37 godina, AMH 4.99 pmol, sve ostalo ok
    2 prirodne trudnoce - jedno dijete
    3 x IUI
    Cekanje bete 25.4.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.