Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Medena prolutex je injekcija progesterona, u zadnje vrijeme ga je dosta tih poliklinika počelo davati dodatno uz utrogestan ili što već.. 😊
    BikMik kao što su ti cure rekle, možda bolje ne forsirat ako nije idealno, da ti ne propadne smrzlić bez veze.. ❤️
    Anica čestitam na super beti, nadam se da će se lijepo poduplati 🤞🏻🥰
    Medolina žao mi je.. 😔❤️ 
    Laislabonita najbolje da ideš izvaditi betu pa vidiš sta se događa.. Ovako se samo mučiš.. ❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1430

    Prijavi adminu

    BikMik ja bih na tvom mjestu pauzirala jedan mjesec. Znam da je tesko cekati, ali ako nije dobar ciklus bolje ne forsirati.
    Marisha nemam pojma 🙈 moji ciklusi su ti kratki i bitno mi je da 7. dan dodjem na UZV jer mi je 9. dan malo na knap za cekati jer su moje O oko 10. dana zadnja 3 mjeseca. I Lana i Skvorc su meni okej pa tko me dopadne. Valjda nemaju i nekog 3.doktora pa da bas njemu dođen u ruke 😑
    Anice cestitaaaam!!!😍😍😍

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Medena33

    Giselle nije mi nista rekao, sad mi je dao pergoveris i rekao vidimo se u poned, nadam se da ce rasti jer prosli put nisam reagirala na pergoveris. Pitala sam ocemo neki drugi lijek, rekao je ne treba posto sam imala od proslog puta 2 kutije.
    Kad si ti kod njih?

    Kužim, nadam se da će ti sad biti ok🤞🤞
    Ja sam u 18:15. Ti?Cure, čestitke svima na pozitivnim betama i žao mi je zbog negativnih. Malo mi je gužva na poslu pa ne stignem detaljno čitati pa nisam nikoga poimence izdvajala, nemojte zamjeriti.

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Ja sam u 1 za 15. Taman sam na putu za Zagreb. Drzi mi fige. Javim sto je rekao.

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Medena33

    Ja sam u 1 za 15. Taman sam na putu za Zagreb. Drzi mi fige. Javim sto je rekao.

    Držim ti sve fige ovog svijeta🤞🤞🤞🤞🤞🤞
    Sretno❤️❤️❤️❤️

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Rolica

    TraTinčica

    Hypnoticpoison welcome to the P club ✌🏻 Rolica i ja ti zelimo dobrodoslicu 🤭❤️
    Hehehe welcome to the clubHvala tiHypnoticpoison na info, ja ću svakako pričekati test i betu pa ćemo se zaletiti u Mađarsku ako ću se morati dulje pikati. Ušteda nije baš malena, jelAngel eyes ah ja ti mudrujem sama sebi pa na kraju pokleknem, vidjet ćemo stanje uma u idućim danimaBikMik baš mi je žao, ne znam što bih rekla. Možda nije loše da se malo odmakneš od svega, odmoriš i nastaviš idući ciklus. Napuniš baterije. I meni je bilo koma kad smo odgodili fet, ali je doktorica rekla iskreno da je tako najbolje inače da ne bi bilo ništa od svega (imala sam neko blago krvarenje u maternici od lijekova). Drži se, javi nam što si odlučilaCurkiceee sretno svima danas, ima vas dosta🥰❤️

    Rolice nema na čemu!🤗🥰 Bome nije mala ušteda, tako da se isplati ići. Ja sam u subotu u Zagrebu kupila tri bočice, pošto mi je trebalo već od jučer (moram se pikati svaki drugi dan) i sad sam si rezervirala jednu kutiju u Mađarskoj, tako da do bete imam, a za dalje ćemo vidjeti.🙏🙏
    Anice woooow, čestiram na betuški!👏👏😊😊 Baš je prekokrasna!❤❤
    BikMik ajoooj, neopisivo mi je žao.🥺😞 Znam koliko si to čekala i veselila se. Najbolje da odmoriš, pa da sve lijepo sjedne na svoje mjesto i onda odeš po mrvicu. Ona strpljivo čeka svoju mamicu.❤❤ Grliiiiiiim 🫂


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Lunolina

    BikMik ja bih na tvom mjestu pauzirala jedan mjesec. Znam da je tesko cekati, ali ako nije dobar ciklus bolje ne forsirati.
    Marisha nemam pojma 🙈 moji ciklusi su ti kratki i bitno mi je da 7. dan dodjem na UZV jer mi je 9. dan malo na knap za cekati jer su moje O oko 10. dana zadnja 3 mjeseca. I Lana i Skvorc su meni okej pa tko me dopadne. Valjda nemaju i nekog 3.doktora pa da bas njemu dođen u ruke 😑
    Anice cestitaaaam!!!😍😍😍


    Ideš u prirodni ciklus? Meni je prvi ciklus odmah iza stimulacije O došla prebrzo, vidim da si pitala za vikend pa smo preskočili a po planu je da M dođe 27.04. pa bi prvi UZV bio između 3-05.05.Anica! čestitam ti, beta je prekrasna  Neka sve bude školski!!!! 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Anica Čestitam 🥳
    BikMik zao mi je što se tako odvila situacija😔
    Ja sam dobila prvu mengu nakon kiretaže, prošlo je točno 6 tjedana i 5 dana. Odma sam se naručila na konze za potencijalni fet i/ili dodatne pretrage za koje ću pitat dal bi bilo pametno radit.
    Sanjushka molim te ako može na listu, 7.5. konzultacije fet
    Sretno svima danas!,🌺

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️
    11/24 ⏳

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1430

    Prijavi adminu

    Marisha

    Ideš u prirodni ciklus? Meni je prvi ciklus odmah iza stimulacije O došla prebrzo, vidim da si pitala za vikend pa smo preskočili a po planu je da M dođe 27.04. pa bi prvi UZV bio između 3-05.05.Anica! čestitam ti, beta je prekrasnaNeka sve bude školski!!!!

    Da da, idemo u prirodni, rekao je Skvorc da sad 3 mjeseca ni ne pomisljam na stimulaciju. Upisao me za 8. mjesec, hvatamo M iza 10.-15.8. pa kad dodje.
    Moje O su inace turbo rane pa me bas zanima kako ce biti sad. Nadam se da, ako ce i meni doci prerano da me nece odraditi samo da zgrnu lovu preko hzzo-a.
    Dobro, tvoja M je tu iza ugla i brzo ces ti na UZV🥰

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Anice čestitaaam, top beta!!!  nek se lijepo dalje dupla 
    Medolina, baš mi je žao, uzmi sad vremena za oporavak u svakom smislu 🙏🏻🙏🏻
    Ninaniksy dogovoreno za prolutex, hvala ti 
    BikMik pa da možda najbolje... malo se sad odmakneš od svega i napuniš baterije 🥰

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.