Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Anica!

    Cureee 13dpt beta 580! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nadam se da je uredu

    Cestitaaaaaam to je odlicna beta 🥹😍

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    1biokemijska, 2VM
    1.IVF 08/2023- transfer 2BC -VM (MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️
    07/2024 stimulirani FET 1 blastociste ➖

  • Avatar Medolina

    Medolina

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Curke moje drage evo i mene, na žalost test je negativan i jucer je vještica stigla, no ne kao inače, nego nešto jako slabašno, pa me to malo brine, ali moguce da su lijekovi koje sam uzimala imali utjecaja na to. 
    La Isla Bonita suosjećam se s tobom, ja mislim da je prvi test koji sam radila i ta sjena od crtice bila zapravo zaostatak od stoperice, iako je proslo dosta dana, ne znam sto bih mislila. Žao mi je što i ti moraš prolaziti svu tu neizvjesnost, ali se iskreno nadam da će biti bolji ishod nego kod mene. 
    Hypnoticpoison pre presretna sam zbog tebe, samo se opusti i vjerujem da ce sve dobro ovaj put proci ❤️❤️

    2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH
    6/24 drugi AIH -pozitivan test 🤰

  • Avatar LaIslaBonita

    LaIslaBonita

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Anica!

    Cureee 13dpt beta 580! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nadam se da je uredu

    Ajme koja beta!! Cestitam!

    37 godina, AMH 4.99 pmol, sve ostalo ok
    2 prirodne trudnoce - jedno dijete
    3 x IUI
    Cekanje bete 25.4.

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    TraTinčica

    Hypnoticpoison welcome to the P club ✌🏻 Rolica i ja ti zelimo dobrodoslicu 🤭❤️

    Hehehe welcome to the club  Hvala ti Hypnoticpoison na info, ja ću svakako pričekati test i betu pa ćemo se zaletiti u Mađarsku ako ću se morati dulje pikati. Ušteda nije baš malena, jel  
    Angel eyes ah ja ti mudrujem sama sebi pa na kraju pokleknem, vidjet ćemo stanje uma u idućim danima 
    BikMik baš mi je žao, ne znam što bih rekla. Možda nije loše da se malo odmakneš od svega, odmoriš i nastaviš idući ciklus. Napuniš baterije. I meni je bilo koma kad smo odgodili fet, ali je doktorica rekla iskreno da je tako najbolje inače da ne bi bilo ništa od svega (imala sam neko blago krvarenje u maternici od lijekova). Drži se, javi nam što si odlučila 
    Curkiceee sretno svima danas, ima vas dosta 🥰❤️

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar LaIslaBonita

    LaIslaBonita

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Medolina, vidjet cu kad izvadim betu, tada cu biti najpametnija. A sama sam kriva sto sam radila test tako rano i sad zivim u neizvjesnosti. 

    37 godina, AMH 4.99 pmol, sve ostalo ok
    2 prirodne trudnoce - jedno dijete
    3 x IUI
    Cekanje bete 25.4.

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 493

    Prijavi adminu

    Anica!

    Cureee 13dpt beta 580! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 nadam se da je uredu

    Bravoo! ❤️🍀 jako mi je drago!

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 493

    Prijavi adminu

    Medolina

    Curke moje drageevo i mene, na žalost test je negativan i jucer je vještica stigla, no ne kao inače, nego nešto jako slabašno, pa me to malo brine, ali moguce da su lijekovi koje sam uzimala imali utjecaja na to.
    La Isla Bonita suosjećam se s tobom, ja mislim da je prvi test koji sam radila i ta sjena od crtice bila zapravo zaostatak od stoperice, iako je proslo dosta dana, ne znam sto bih mislila. Žao mi je što i ti moraš prolaziti svu tu neizvjesnost, ali se iskreno nadam da će biti bolji ishod nego kod mene.
    Hypnoticpoison pre presretna sam zbog tebe, samo se opusti i vjerujem da ce sve dobro ovaj put proci ❤️❤️

    Medolina, zao mi je ❤️
    Tebi je test bio pozitivan, a sad je negativan? Koji dan si bila radila taj prvi test?

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Anica ajmeeee, čestitam od srca 💗💗

    👸42 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 32 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 10/2024 ❌

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Curke i ja danas platila 2 kutije prolutexa 143 eura, užas, ako beta bude pozitivna i ja ću do Mađarske, pa javim ako kome bude trebalo da sve pokupim usput. 

    👸42 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 32 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 10/2024 ❌

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Bless💫

    BikMik

    Cure, evo mene sa UZ totalno razocarana 😭. U oetak sam imala folikul 15mm i endo 6,3mm. Danas folikula nema (krv ne pokazuje ovulaciju, niti trakice), a endo 7mm (cvekla i nanas na nos izasli ovih dana). Sad imam dvije opcije, jos par ultrazvuka i estradiol gel i moliti se da nekako bude 06.05. transfer ili otkazati i otici dvije sedmice na planirani odmor u Bosnu. Sve bih uradila da uspije, ali koliko god se sad isplakala i jadno osjecala, to mi jedino sto imam zaledjeno i ne zelim da propadne na ciklus na silu. Jel iko imao slicnu situaciju?
    BikMik bas mi je zao, u ovim nasim postupcima je sve moguce i nema pravila. Nisam bila u toj situaciji, ali iskreno ja bi isla na godisnji, maknula se iz ovog ruznog vremena, odes malo i budes sa svojima(nama koji smo daleko od doma to puno znaci) i taman kad se vratis kreces ponovo puna pozitivne energije 🥰 steta bi bilo da ti cijeli ciklus propadne na silu, ja bi cekala da se sve kockice posloze.
    Jel ti doktor dao opciju da odgodite ili?

    Jest jest, kaze moras nastaviti sa normalnim zivotom, on generalno nije za odgadjanje godisnjeg, psoebno jer mi ne moze garantovat da ce uspijeti sa gelom popraviti situaciju. Otkazat cu, nemam energije samo placem, i pokrivat sa muzem prirodno jer mu je spermiogram opet odlican. Moram se pomiriti sa tim.Scima ostalim cestitam na super vjestima 🤗
    Mene je stoperica vise puta zeznula, od sad samo vadim krv nakon stoperice....


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.