Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dunya

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Saniii nadam se da ce sutra i kod mene biti koja blastocista.
    Plavuša pokusaj ubaciti i rain soul red, dosta kosta ali sam cula da pomaze za kvalitet.. i ja sam posljednji put koristila ali to je jedva mjesec dana bilo, realno bi bilo 3 mjeseca 
    Djetelina ja sam imala blazu stimulaciju (gotovo nikakvu) jer mi je fsh straaasno visok bio (to je bio prvi ciklus iza spontanog) vec naredni ciklus fsh je bio 8 tako da sam mogla punu stimulaciju i dosta je bolje ispalo .. iako imam i nizak amh 

    👸36-hashimoto, hidrosalpinks na lijevom jajovodu, nizak AMH, visok FSH
    🧑‍💼36-spremiogram uredan
    🔸️12/23 IVF-5 blastocista
    🔸02/24. FET-2 blastociste
    🔸19.02.2024.beta 200.4
    🔸21.02.2024.beta 414.6
    🔸UVZ 15.03.2024 💔
    🔸️7/24prirodna trudnoca
    🔸️8/24 spontani
    🔸️9/24 prirodni ivf-1js nije oplodjena
    🔸️10/24 stimulirani ivf-8 js- 4 oplodjene

  • Ania

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Hvala Sani, dobro si predvidjela za GV :) Ja tolko od srca želim da uskoro budeš ti ona koja nama šalje dobre vijesti. Vjerujem da bi svi na forumu i oni iz sjene bili presretni. Koristila sam samo testove iz dm-a, pošaljem zadnji testić od jučer, ali nakon pijenja tekućine, ne znam ako ima veze. Onako, vidjet ćeš, iste su crte, nije testna neš tamnija.

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

  • Ania

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/6ncNqgb

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Riamaro suprug je koristio Prosper M i poboljsao je spermiogram. Trebalo bi ga piti barem 3 mjeseca, kao i ostale suplemente.

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1460

    Prijavi adminu

    mortadela

    Pozdrav žene! Evo mene opet nakon tri godine :)
    Imamo curicu iz trećeg puta , sad idemo opet . Imamo dvije smrzlice, dobila sam ovaj put estrofen 2x2. Prvi put kad smo išli prirodno, isto smrzlice, nisam imala nikakvu terapiju. Pa me zanima vaše mišljenje o tome, negdje čitam da nije dobro , pa čisto da sam u miru s glavom 😅
    Hvala na odgovoru .
    Svima sretno i fige na najjače . 🫶🏼

    Ja sam u ovom dobivenom fetu bila na estrofemu, sretno😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Saniii

    Marisha synlab daje popust za pacijentice Repromeda, dovoljno je donijeti zadnji nalaz od dr :).
    Verbena hvala ti ❤️. Ja sam bila na akupunkturi kroz nekoliko transfera, pisala sam svoja iskustva i ovdje tada, pa bila na tretmanima osteopatije, čak i kod bioenergeticara 🙈, dakle što god sam ikad igdje čula sam isprobala, ali zato sam sad u miru sama sa sobom jer znam da sam dala sve od sebe 🫠.
    Ririjesu to spontana začeća ili mpo?
    Procitaj prve stranice ovog foruma na kojim imaš popis pretraga za tebe i muža i opcenito brdo savjeta.
    Nella2909žao mi je 😔
    Npelica❤️ puse tebi I ljepotici N 😘😘❤️, kako je samo prekrasna 😍
    Riamaro ako nema ETa i ako ti neće dati progesteron M obično dodje nakon par dana 5,6..
    Srculencepupo nek se mrvica primi 🤞
    Mariposa1510pupo sretno 🤞, vjerojatno je spomenuo embrioglue medij, i vjerojatno je iscurio dio vaginalete. Grcevi su normalan jer je diran cervix pa se to sad sve vraća na mjesto, popustit će ubrzo :)
    Libo1415 supwr beta, pretpostavljam da se dobro uduplala jer se ne sjećam prve 🤭👍
    Djetelinablagom stimulacijom se dobije malo folikula zato se i zove blaga, rijetko bude za zamrzavanje iz prostog razloga jer je to premalo hormona za pokrenuti sve antralne folikule, ali u nekim slučajevima npr kod nižeg amh dobije se isti rezultat i sa blagom i sa punom stim. A zapravo taj tvoj novi protokol je skoro copy paste tog neuspješnog. Koji je razlog zašto ne idete u punu stimulaciju?
    Duphaston piješ 10 dana pa prestanes i čekaš M..
    Dunyaja sam u 2 postupka imala blastice smrznute 6i dan.
    Aniabravo za pregled 👍, a ja bih tako rado htjela vidjeti tvoje testice na betu od 5000🙈
    Megycasuper tamni 🤞
    Dodo sretno , to sve super izgleda🤞

    Sanii razlog zasto nejdemo na punu stimulaciju je zato jer se čeka do sredine sljedeće godine. Na listi smo za punu, a s obzirom da ne želimo toliko čekati doktor je rekao da bi isao s blagom stim u nasem slucaju jer imam visoki AMH . Mi smo cak htjeli ici i privatno ali je on rekao da misli da nema potrebe za time i da nas zeli na blagu ali od pocetka kako treba pripremiti za ivf. Raimaro Od suplemenata partner uzima Amalgeu i Arabescu genitals vec 2 mjeseca. Evo danas smo kupili 3.kutiju Amalgee. I mozda je bitno reci i da se tušira s hladnim tušem. Ne znam, ali evo nešto od toga je upalilo i to ful 😊 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Djetelina, sorry, moj odgovor je bio za tebe, a ne Mariposu 🙈
    Malo sam pobrkala 🙂

    Dodo skužila sam 🙃🙂 hvala ti na odgovoru. Držim fige da barem jedna bude kvalitetna 🤩 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Riamaro* oprosti na greškici 🙂

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Verbena11

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Plavusha, ako ti se da, vrati se nešto stranica unazad, pisala sam već jednoj članici dosta široko o suplementima i navela ono što ja koristim.A ako ikako imaš volje i vremena, pročitaj knjigu It starts with the egg Rebecce Fett - u toj knjizi baš sve lijepo detaljno piše po pitanju suplemenata pa možda možeš i skrojiti plan koji će najviše odgovarati baš tvojoj situaciji ❤️☺️Ono što je uvijek dobro je koenzim Q10 u formi ubiquinola - 2x200 mg, nakon obroka; nadopuniti vitamin D ako manjka; folna. 

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s., Estrofem + Cyclogest)

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Verbena11

    Plavusha, ako ti se da, vrati se nešto stranica unazad, pisala sam već jednoj članici dosta široko o suplementima i navela ono što ja koristim.A ako ikako imaš volje i vremena, pročitaj knjigu It starts with the egg Rebecce Fett - u toj knjizi baš sve lijepo detaljno piše po pitanju suplemenata pa možda možeš i skrojiti plan koji će najviše odgovarati baš tvojoj situaciji ❤️☺️Ono što je uvijek dobro je koenzim Q10 u formi ubiquinola - 2x200 mg, nakon obroka; nadopuniti vitamin D ako manjka; folna.

    Hvala, budem probala naci... 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.