Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Srculence odlično, zelim ti pozitivne testiće😊🤗

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Teich56

    Nela, plavusha,ririjako mi je žao 😔💜
    Sanjushka, butterfly, Ani, Ružačestitke žene!!🥳🥳🥰
    Žužisretno s bockanjem danas, neka bude dobitan ciklus💜

    Hvala ti❤️

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • mariposa1510

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Cure, svima čestitam na pozitivnim betama ❤️🤗🥳
    Curke koje ste se razočarale negativnim betama i testićima suosjećam s vama. Odtugujte svoje i onda ponovno u nove pobjede! ❤️❤️❤️
    ———————————-
    Evo i ja sam stigla s transfera, vraćena jedna lijepa blastocista. 😍 Jedna zamrznuta, do sutra se razvijaju još dvije pa ću saznat sutra idu li i one u zamrzavanje. 
    Ja sad imam par pitanja za iskusnije gospođe, unaprijed oprostite na detaljima 🙈 Dr R mi je rekao da je blastocista u nekom embrio mediju unesena u maternicu. Negdje sat vremena nakon transfera, meni gaćice mokre od nečeg ljepljivog. Mislite li da je taj medij bio embryoglue i je li zabrinjavajuće što je to iscurilo van? Drugo pitanje je da ja imam dosta jake grčeve nakon transfera, što mislite je li to normalno? Zvala bih svakako polikliniku, ali ne želim biti dosadna s trivijalnim pitanjima pa ako možete pomoći, pomozite 🙏🏼 Srculence, mi se onda pratimo, i meni je beta 28.10. Sretno nam! ❤️🙏🏼

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Cure moje čestitam svima na lijepim betama. Neka se samo tako dalje nastavi. ❤️❤️❤️
    Cure koje imate negativne testove i bete, žao mi je. Al nema odustajanja 😘💪🏾
    Ja sam danas dobila toliko sijedih...u 7 vadila krv i nikako da dođu nalazi. Uglavnom druga beta je 1055, progesteron 144. U poliklinici su mi rekli da je to super i za 2,5 tjedna0 idem na prvi uzv. 🙏🤞 
    Cure, imate kakve simptome? Ja sam već 2 dana uspavana a koncentracija 0 bodova 🙈 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Srculence & Mariposa sretno pupice ❤️
    Libo super beta, cestitam ❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Verbena11

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Srculence i Mariposa sretno dalje ☺️☺️🤞🤞
    Libo čestitke na lijepoj beti, neka dalje samo sve bude lijepo uredno ❤️

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s., Estrofem + Cyclogest)

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hej cure, rekla sam da ću vam se javiti s rezultatom inseminacije. Na kraju nismo išli na inseminaciju jer mi se razvilo puno folikula i bilo bi rizično da idem na IUI s 8 folikula. Tako da smo pristali ići na IVF prema njegovoj preporuci (privatno). Nažalost imala sam samo 1 oocitu koja je bila nezrela, ostalo su bili cisticni folikuli. Koristila sam Femaru (1 tbl od 2.do 7.dana ciklusa), 9 amp Menopura, 3 Cetrotide i 2 Ovitrella. I eto nažalost neuspješno. 
    Sad smo s doktorom dog da radimo pauzu jedan ciklus (valjda tijelo treba odmoriti). I onda idemo na blagu stimulaciju za IVF. Malo me brine da će opet biti fijasko ali on mi tvrdi da neće jer od starta idemo na IVF i vidjela sam da mi je napisao na Prorokol da cu uzimati 2 tab Femare (od 2.do 7.dana) i Gonal F (ne znam koliko jer nije napisao broj). Recite mi je li itko od vas išao na blagu stimulaciju i kako je to prošlo kod vas? Koliko ste dobili oocita i kakve su kvalitete bile i jeste li imali što za smrznuti? Hvala vam unaprijed. 😀

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • dunya

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    djetelina13

    Hej cure, rekla sam da ću vam se javiti s rezultatom inseminacije. Na kraju nismo išli na inseminaciju jer mi se razvilo puno folikula i bilo bi rizično da idem na IUI s 8 folikula. Tako da smo pristali ići na IVF prema njegovoj preporuci (privatno). Nažalost imala sam samo 1 oocitu koja je bila nezrela, ostalo su bili cisticni folikuli. Koristila sam Femaru (1 tbl od 2.do 7.dana ciklusa), 9 amp Menopura, 3 Cetrotide i 2 Ovitrella. I eto nažalost neuspješno.
    Sad smo s doktorom dog da radimo pauzu jedan ciklus (valjda tijelo treba odmoriti). I onda idemo na blagu stimulaciju za IVF. Malo me brine da će opet biti fijasko ali on mi tvrdi da neće jer od starta idemo na IVF i vidjela sam da mi je napisao na Prorokol da cu uzimati 2 tab Femare (od 2.do 7.dana) i Gonal F (ne znam koliko jer nije napisao broj). Recite mi je li itko od vas išao na blagu stimulaciju i kako je to prošlo kod vas? Koliko ste dobili oocita i kakve su kvalitete bile i jeste li imali što za smrznuti? Hvala vam unaprijed. 😀

    Ja sam u septembru imala tu blagu stimulaciju (femara 5 dana 2x dnevno i nakon toga 75 iu menorpura par dana.. i cetrotide naravno) bilo je nekoliko folikula ali samo jedna jajna celija koja je bila loseg kvaliteta, oplodjena je ali je pocela razvijati abnormalnosti ..
    Naredni ciklus u oktobru (tacnije vec krajem septembra) sam pocela sa stimulaciju femara,gonal f,menopur, cetrotide.. i imala sam 8 jajnih celija, 5 zrelih, 4 oplodjene .. ali evo ove 4 na 5i dan jos uvijek nisu dosle do blastociste, nadamo se jos sutra da ce ipak uspjeti.

    👸36-hashimoto, hidrosalpinks na lijevom jajovodu, nizak AMH, visok FSH
    🧑‍💼36-spremiogram uredan
    🔸️12/23 IVF-5 blastocista
    🔸02/24. FET-2 blastociste
    🔸19.02.2024.beta 200.4
    🔸21.02.2024.beta 414.6
    🔸UVZ 15.03.2024 💔
    🔸️7/24prirodna trudnoca
    🔸️8/24 spontani
    🔸️9/24 prirodni ivf-1js nije oplodjena
    🔸️10/24 stimulirani ivf-8 js- 4 oplodjene

  • mortadela

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene! Evo mene opet nakon tri godine :)
    Imamo curicu iz trećeg puta , sad idemo opet . Imamo dvije smrzlice, dobila sam ovaj put estrofen 2x2. Prvi put kad smo išli prirodno, isto smrzlice, nisam imala nikakvu terapiju. Pa me zanima vaše mišljenje o tome, negdje čitam da nije dobro , pa čisto da sam u miru s glavom 😅
    Hvala na odgovoru . 
    Svima sretno i fige na najjače . 🫶🏼

  • Ania

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Svim curama veliko hvala na podršci:) Puno se ispisalo danas, pa ako koju izostavim nemojte zamjeriti. Cijeli dan nisam doslovno imala vremena otvoriti forum. Sani, Slee radila sam testiće, izjednačile se crtice i prestala sam testirati jučer..Igra živaca mi je to bila, a beta me šokirala. Bila sam kod dr., napravila je uzv, potvrđena je trudnoća u maternici i za sad se vidi jedna pravilna GV 😀 Idući petak idem ponovno na uzv (25.10.), pa sanjushka molim te može na listu. Od danas počinjem s prolutexom i još uvijek nisam došla k sebi. Betu ne moram ponavljati, nije ju puno komentirala, nego je rekla kako ima široki raspon i da je to super beta.
    Lunolina, Sanjushka, Amy, Ruža, Butterfly, Libo cure bravo za bete, navijam za duplanje i da bude sve u redu :)
    Plavuša, Nella žao mi je..
    Figice držim fige za drugu crticu :)
    Srculence, Mariposa pupice čestitam I nek se čvrsto prime 
    Marisha, Žužii, Pixi, Divna, Molly i sve koje sam zaboravila, hvala vam 😀 

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.