Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megyca

    Megyca

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Koliko predivnih beta danas, cure cestitam svima redom❤️❤️ neka se nastave duplatii :)
    Npelica predivna je malena 🥰
    Srculence i Mariposa sretno pupice 🍀Evo mog testica od danas, 7dpt (donji na slici) . Figice test je duchesse iz mullera..https://ibb.co/mHktX6h

    👩🏼28 👦🏻30
    Dg: idiopatska neplodnost
    Amh 29.3
    Hsg: uredan
    Spermiogram: normo
    Pokusavamo od 4/21
    11/23, 12/23, 01/24 : letrozol+Ovitrelle-ciljani ❌
    02/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 1.AIH 22.02.2024. ❌
    03/24 Letrozol + Ovitrelle ➡️ 2.AIH 20.03.2024. ❌
    07/24 1.IVF Letrozol, Gonal, Orgalutran ➡️ 9🥚, 5
    oplođenih, ET 1petodnevni, 4🐧.
    Beta 19.08 ❌
    09.10.2024. FET 2 blastice 🐧🐧

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Čestitam na lijepim vijestima, pročitala sam jako puno zaostataka i malo mi se sve pomiješalo pa ako krenem posebno nabrajat, izostavit ću nekog nenamjerno.
    Znam da se nitko neće ljutiti ako posebnu sreću zaželim našoj Sanjushki ❤️
    Ulovila sam i bebice, predivne su, jurky i jabukice, uživajte 🤗
    Evo još jedne s abnormalnom betom 🙋‍♀️, 14dpt moja beta bila je 5746.04 IU/L (c/p da ne kažem krivo), ET 2 5dnevne blastociste, od kojih se razvila samo 1 i iz uredne trudnoće rodila se mala zvrkica koja ni dan danas ne spava 😆
    Mariposa, ja sam trenutno u blagoj stimulaciji, od 2.-7. dc 2tbl Femare od 2.5 mg, od 6.dc Gonal 150, danas dobila Cetrotide i štopericu Brevactid, u petak 18.10. imam aspiraciju - može na listu 😀
    Imamo 4 folikula - 16, 18, 19 i 20 mm, dr je zadovoljan pa sam i ja 😅
    Nadam se da će barem jedna biti zadovoljavajuća, baš imam strah od ovog puta, toliko da se nisam ni javila da krećem s postupkom 🥺

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 979

    Prijavi adminu

    Nella žao mi je.. 🫂Nadam se da bebać krije u smrzlićima 🤞🏻❤️  
    Teich ❤️  
    Npelica ❤️🫂❤️ prekrasna ti je curica, pravi slatkiš.. 🥰❤️ 
    Srculece i Mariposa pupice! Neka se mrvice lijepo ugnijezde i često prime! 🤞🏻❤️ 
    Mariposa vjerojatno ti je to bio progesteron jer nakon transfera znaju ubacit i progesteron u rodnicu - vaginaletu ili gel..   
    Libo čestitam, neka je do kraja školski i dosadno! 🥳❤️  
    Djetelina žao mi je da nije bilo uspješno ovaj put ali vjerujem da će biti u sljedećem ako startate od početka sa stimulacijom.. 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Srculence

    Ajme koliko lijepih beta, duplanja!Pixikoja brojka 😍 top!
    Evo ja sam obavila transfer dvije mrve 🥰 pojela krumpirice i sad cekamo 28.10. Betu! ❤️🤞🏼🙏🏻

    Srculence 🤗 sretnooo.. neka se tvoje dvije mrve prime i neka bude lijepa beta 🤞

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Riamaro meni je dosla 11 dana nakon aspiracije
    .
    Srculence i mariposa neka se cvrsto prime ❤️😊
    .
    Libo super beta 😁
    .
    Megyca lijepo tamni 💪🏼

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 , lagani PCOS
    .
    🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    dunya

    djetelina13

    Hej cure, rekla sam da ću vam se javiti s rezultatom inseminacije. Na kraju nismo išli na inseminaciju jer mi se razvilo puno folikula i bilo bi rizično da idem na IUI s 8 folikula. Tako da smo pristali ići na IVF prema njegovoj preporuci (privatno). Nažalost imala sam samo 1 oocitu koja je bila nezrela, ostalo su bili cisticni folikuli. Koristila sam Femaru (1 tbl od 2.do 7.dana ciklusa), 9 amp Menopura, 3 Cetrotide i 2 Ovitrella. I eto nažalost neuspješno.
    Sad smo s doktorom dog da radimo pauzu jedan ciklus (valjda tijelo treba odmoriti). I onda idemo na blagu stimulaciju za IVF. Malo me brine da će opet biti fijasko ali on mi tvrdi da neće jer od starta idemo na IVF i vidjela sam da mi je napisao na Prorokol da cu uzimati 2 tab Femare (od 2.do 7.dana) i Gonal F (ne znam koliko jer nije napisao broj). Recite mi je li itko od vas išao na blagu stimulaciju i kako je to prošlo kod vas? Koliko ste dobili oocita i kakve su kvalitete bile i jeste li imali što za smrznuti? Hvala vam unaprijed. 😀
    Ja sam u septembru imala tu blagu stimulaciju (femara 5 dana 2x dnevno i nakon toga 75 iu menorpura par dana.. i cetrotide naravno) bilo je nekoliko folikula ali samo jedna jajna celija koja je bila loseg kvaliteta, oplodjena je ali je pocela razvijati abnormalnosti ..
    Naredni ciklus u oktobru (tacnije vec krajem septembra) sam pocela sa stimulaciju femara,gonal f,menopur, cetrotide.. i imala sam 8 jajnih celija, 5 zrelih, 4 oplodjene .. ali evo ove 4 na 5i dan jos uvijek nisu dosle do blastociste, nadamo se jos sutra da ce ipak uspjeti.

    Dunya čini mi se da si dobro reagirala na ovu drugu stimulaciju s Gonalom F. Koliko si imala folikula? Mene brine da cu opet imati puno folikula ali malo jajnih stanica nakon aspiracije. Vjerovat cu da ce biti dobro ovaj put 🥰 samo nam je sad dugo čekati da prođe taj jedan ciklus 🤣 ali moram vam reci da se partnerov spermiogram strasno popravio. Na dan aspiracije je imao 43 % pp a u zadnjih 10 mjeseci je imao oko 16, 17 % . Toliko smo bili u šoku da smo išli pitati doktore da nije došlo do neke greške 🙈🙉 Jos jedno pitanje da ne zovem Polikliniku, Duphaston pijem dok ne dobijem mentruaciju? Rekao mi je dokror da pijem 10ak dana po 3 tbl kako ne bi odmah dobila mentruaciju. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Djetelina, sorry, moj odgovor je bio za tebe, a ne Mariposu 🙈
    Malo sam pobrkala 🙂

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Cure znam da se pisalo o suplementima za poboljsanje kvalitete jajnih stanica, kaj ste pile ako nije problem ponoviti 🙏🫶

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1072

    Prijavi adminu

    Marisha synlab daje popust za pacijentice Repromeda, dovoljno je donijeti zadnji nalaz od dr :).
    Verbena hvala ti ❤️. Ja sam bila na akupunkturi kroz nekoliko transfera, pisala sam svoja iskustva i ovdje tada, pa bila na tretmanima osteopatije, čak i kod bioenergeticara 🙈, dakle što god sam ikad igdje čula sam isprobala, ali zato sam sad u miru sama sa sobom jer znam da sam dala sve od sebe 🫠.
    Riri jesu to spontana začeća ili mpo?
    Procitaj prve stranice ovog foruma na kojim imaš popis pretraga za tebe i muža i opcenito brdo savjeta.
    Nella2909 žao mi je 😔
    Npelica ❤️ puse tebi I ljepotici N 😘😘❤️, kako je samo prekrasna 😍
    Riamaro ako nema ETa i ako ti neće dati progesteron M obično dodje nakon par dana 5,6..
    Srculence pupo nek se mrvica primi 🤞
    Mariposa1510 pupo sretno 🤞, vjerojatno je spomenuo embrioglue medij, i vjerojatno je iscurio dio vaginalete. Grcevi su normalan jer je diran cervix pa se to sad sve vraća na mjesto, popustit će ubrzo :)
    Libo1415 supwr beta, pretpostavljam da se dobro uduplala jer se ne sjećam prve 🤭👍
    Djetelina blagom stimulacijom se dobije malo folikula zato se i zove blaga, rijetko bude za zamrzavanje iz prostog razloga jer je to premalo hormona za pokrenuti sve antralne folikule, ali u nekim slučajevima npr kod nižeg amh dobije se isti rezultat i sa blagom i sa punom stim. A zapravo taj tvoj novi protokol je skoro copy paste tog neuspješnog. Koji je razlog zašto ne idete u punu stimulaciju?
    Duphaston piješ 10 dana pa prestanes i čekaš M..
    Dunya ja sam u 2 postupka imala blastice smrznute 6i dan.
    Ania bravo za pregled 👍, a ja bih tako rado htjela vidjeti tvoje testice na betu od 5000🙈
    Megyca super tamni 🤞
    Dodo sretno , to sve super izgleda🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • riamaro

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Molly i Sanii hvala na odgovorima. 

    djetelina13

    dunya

    djetelina13

    Hej cure, rekla sam da ću vam se javiti s rezultatom inseminacije. Na kraju nismo išli na inseminaciju jer mi se razvilo puno folikula i bilo bi rizično da idem na IUI s 8 folikula. Tako da smo pristali ići na IVF prema njegovoj preporuci (privatno). Nažalost imala sam samo 1 oocitu koja je bila nezrela, ostalo su bili cisticni folikuli. Koristila sam Femaru (1 tbl od 2.do 7.dana ciklusa), 9 amp Menopura, 3 Cetrotide i 2 Ovitrella. I eto nažalost neuspješno.
    Sad smo s doktorom dog da radimo pauzu jedan ciklus (valjda tijelo treba odmoriti). I onda idemo na blagu stimulaciju za IVF. Malo me brine da će opet biti fijasko ali on mi tvrdi da neće jer od starta idemo na IVF i vidjela sam da mi je napisao na Prorokol da cu uzimati 2 tab Femare (od 2.do 7.dana) i Gonal F (ne znam koliko jer nije napisao broj). Recite mi je li itko od vas išao na blagu stimulaciju i kako je to prošlo kod vas? Koliko ste dobili oocita i kakve su kvalitete bile i jeste li imali što za smrznuti? Hvala vam unaprijed. 😀
    Ja sam u septembru imala tu blagu stimulaciju (femara 5 dana 2x dnevno i nakon toga 75 iu menorpura par dana.. i cetrotide naravno) bilo je nekoliko folikula ali samo jedna jajna celija koja je bila loseg kvaliteta, oplodjena je ali je pocela razvijati abnormalnosti ..
    Naredni ciklus u oktobru (tacnije vec krajem septembra) sam pocela sa stimulaciju femara,gonal f,menopur, cetrotide.. i imala sam 8 jajnih celija, 5 zrelih, 4 oplodjene .. ali evo ove 4 na 5i dan jos uvijek nisu dosle do blastociste, nadamo se jos sutra da ce ipak uspjeti.
    Dunya čini mi se da si dobro reagirala na ovu drugu stimulaciju s Gonalom F. Koliko si imala folikula? Mene brine da cu opet imati puno folikula ali malo jajnih stanica nakon aspiracije. Vjerovat cu da ce biti dobro ovaj put 🥰 samo nam je sad dugo čekati da prođe taj jedan ciklus 🤣 ali moram vam reci da se partnerov spermiogram strasno popravio. Na dan aspiracije je imao 43 % pp a u zadnjih 10 mjeseci je imao oko 16, 17 % . Toliko smo bili u šoku da smo išli pitati doktore da nije došlo do neke greške 🙈🙉 Jos jedno pitanje da ne zovem Polikliniku, Duphaston pijem dok ne dobijem mentruaciju? Rekao mi je dokror da pijem 10ak dana po 3 tbl kako ne bi odmah dobila mentruaciju.

    Djetelina, mozes li mi reci sto dragi koristi za spermiogram? Mozda nama drugima pomogne 😁 
    Sretno dalje :)

    29 👩🏻 AMH 23,6 sve ok | 30 👱🏼‍♂️ asthenozoospermia
    - pokušavamo od 3/23
    - 10/2024 IVF ⏳ Gonal F, Cetrotide, Decapeptyl

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.