Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1460

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas😊
    Lunolina lijepo tamne a ni beta nije mala sretno s duplanjem😊 
    Butterfly cestitam,nek se pravilno podupla😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Lunolina gledam tvoje testove i tvoju betu...pa uspoređujem malo sa svojim testovima. Jer sam se danas malo uplasila. Napravila sam test ujutro, ali ne da nije tamniji nego mi se cini svjetliji od jucerasnjeg 😢 (stavim slicicu) sutra cu napraviti ujutro jos jedan test, a mislim i ici izvaditi betu. 9dnt ce biti sutra... ne znam jel tko imao takav slucaj da mu testovi nisu tamnili kako bi trebalo, ali da se sve bilo ok s betom i trudnocom?!?!
    Zelim ti srecu, tebi testovi lijepo tamne i neka beta poraste sutra u visine 🤞
    Svim borilicama danas zelim srecu 🍀

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Amy_94

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    RužaFT

    Lunolina gledam tvoje testove i tvoju betu…pa uspoređujem malo sa svojim testovima. Jer sam se danas malo uplasila. Napravila sam test ujutro, ali ne da nije tamniji nego mi se cini svjetliji od jucerasnjeg 😢 (stavim slicicu) sutra cu napraviti ujutro jos jedan test, a mislim i ici izvaditi betu. 9dnt ce biti sutra… ne znam jel tko imao takav slucaj da mu testovi nisu tamnili kako bi trebalo, ali da se sve bilo ok s betom i trudnocom?!?!
    Zelim ti srecu, tebi testovi lijepo tamne i neka beta poraste sutra u visine 🤞
    Svim borilicama danas zelim srecu 🍀

    Ja sam sutra 9dnt i vadim betu, sretno🍀

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/D5w9TMXEvo testova 6., 7. i 8.dnt i bas me strah jer danasnji nije tamniji ili barem isti....

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Amy_94

    RužaFT

    Lunolina gledam tvoje testove i tvoju betu…pa uspoređujem malo sa svojim testovima. Jer sam se danas malo uplasila. Napravila sam test ujutro, ali ne da nije tamniji nego mi se cini svjetliji od jucerasnjeg 😢 (stavim slicicu) sutra cu napraviti ujutro jos jedan test, a mislim i ici izvaditi betu. 9dnt ce biti sutra… ne znam jel tko imao takav slucaj da mu testovi nisu tamnili kako bi trebalo, ali da se sve bilo ok s betom i trudnocom?!?!
    Zelim ti srecu, tebi testovi lijepo tamne i neka beta poraste sutra u visine 🤞
    Svim borilicama danas zelim srecu 🍀
    Ja sam sutra 9dnt i vadim betu, sretno🍀

    Onda cemo sutra zajedno vaditi betu. Kakvi su tebi testici? Tamniji svaki dan?
    Sretno i tebi 🤞🍀😊

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • sirenaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cure zelim Vam mirne i bezbrizne trudnoce, lunolina, Sanjuska, Amy_94, RuzaFT, nadam se da nekoga nisam izostavila 🙏🙏Cure koje su u stimulaciju zelim dobru berbu 😊Kod mene 7 dan nakon transfera test negativan i to me dotuklo jer je to 6 transfer a najvise sam se nadala jer su vracene 2. Malo cu se maknut i dat si vremena tako da planiram do kraja ove godine pauzu od FET-a.
    Imam jos za jedan transfer.

  • Verbena11

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Butterfly i Inka - jako mi je drago da nakon toliko postupaka konačno ide dobro, slino vam želim da tako i ostane 🙏
    Lunolina - drago mi je da i dr kaže da je beta dobra, onda je to sigurno dobro, samo hrabro i sretno dalje!!! 🍀🍀🤞☺️
    Plavusha i Sanii - žao mi je.. želim vam brzi oporavak, a onda glavu gore i idemo dalje!! 💪💪
    Nevezano, zašto držati u tajnosti podatke o uspješnosti MPO postupaka??? Pa ti podaci su jedini način da donekle znamo što gdje možemo oekivati?
    ---------------------------------------
    Ja se evo upravo vratila sa aspiracije. Na kraju je fobiveno 5 stanica, sutra moram zvati da vidim je li što preživjelo.
    Kako sam mislila da će biti dvije, tako sam odradila aspiraciju bez anestezije, sa jednom tabletom ibuprofena od 600 mg i nije bilo strašno.
    Sad osjećam blagu bolnost i nelagodu kod pokreta i hodanja, ali za sada nije strašno. Nadam se da će tako i ostati jer sutra moram na posao..
    Od danas krećem sa Estrofemom i Cyclogestom.
    Imate kakve savjete za Cyclogest?

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s., Estrofem + Cyclogest)

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 979

    Prijavi adminu

    Lunolina vidiš da super tamne, ma bit će i više nego dupla beta sutra.. 🥰🤞🏻❤️ Slee danas je sve "čisto" i nadam se da će tako i ostati.. 🤞🏻 Nadam se da će ti brzo proći ti bolovi.. ❤️ 
    Ruža znat ćeš najbolje sutra kad izvadiš betu... 🤞🏻❤️
    Sirenaa žao mi je.. 😔❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar Everest

    Everest

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    ne pišem često, ali čitam vas redovito od kad sam joinala forum, suosjećam sa svima vama koje imate negativan test i veselim se sa svima koje imate pozitivan.. 
    Sad bih vas nešto pitala, čekam pretragu HSSG u KBC Rijeka i rečeno mi je da ne trebam imati nalaz briseva.. To mi je malo čudno jer sam svugdje čitala da treba. Ima li koja od vas da je odradila taj pregled bez nalaza briseva? 

    🙋🏻‍♀️ 35, redoviti ciklusi, inverzija LH i FSH hormona - preporuka dodatak prehrani Chirofert forte
    👨🏻 38, normozoospermia
    Pokušavamo od 8/23
    🏢 KBC Rijeka
    10/24 - pregled HSSG ⏳

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Marisha

    AniA & Pixi & ANA curke sretnoooo🙏🤞
    Butterfly možeš napisati koji lekolid i koji q10 koristiš i kako kombiniraš?

    Lekolid onaj koji mi uvijek daju u ljekarnoj od RheiLife nisam znala da postoji vise vrsta. A Q10 iskreno koji nadem na akciji, glupo zvuči možda al uvijek sam različit kupila jer mi je dr. rekao da nije bitno koji da je to sve ista stvar tako da sad sam trenutno na nekom iz FutuNatura šaljem link Koenzim Q10 200 mg, 120 kapsula - FutuNatura.hr 200mg dnevno uzimam zadnjih pola god. Ujutro pijem folnu, navečer nakon jela Q10 i lekolid i jednom tjedno DVital nakon jela. 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.