Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 979

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    LISTOPAD 2024.
    15.10. uto
    ANIA - beta
    PIXI - aspiracija 
    ANA_ - aspiracija
    16.10. sri
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk
    NELLA2909 - beta
    SRCULENCE - f.transfer
    LEONA89 - ultrazvuk 
    LIBO1415 - beta2
    LUNOLINA - beta2
    MARIPOSA1510 - transfer
    SANJUSHKA - beta
    PLAVUŠA - beta 
    17.10. čet
    ČOKOLADICA - ultrazvuk 
    18.10. pet
    RUŽAFT - beta 
    DREAMER - ultrazvuk fet 
    21.10. pon
    SIRENA - beta
    22.10. uto
    KAWA - ultrazvuk 
    INKA8 - beta
    28.10. pon
    TERA_ - anomaly scan
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Sretno svima danas! ❤️🤞🏻

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Butterfly u Repromedu sam sad😅 Nakon iskustva cura s foruma sam se odlučila za njih, a koliko sam čula, trenutno su jedni od najboljih. Ja sam bila u KBC Split pa u Cita, ali u istog doktora. Nakon toliko postupaka, shvatila sam da moram dalje, nije mi bilo vise smisla. 
    I da, sretna sam kad god nekoj uspije, ali sad se mogu vise poistovjetiti s onima koje su duže u postupcima. Sto kazes, prvo sam mislila da to uopće necu moći pa ajde odradit ću koji, na kraju veteran😂
    Mislim da ti je skroz dobra beta, sad se triba strpit još jedan dan pa vidjeti duplanje. Bit će to dobro🍀
    Saniii hvala ti, javit ću svakako kako je kod mene proslo. Trebam se sutra bocnuti, rekli su da mogu kad želim pa se mislim da to obavim odma ujutro prije posla. Da ne mislim cijeli dan🙈 šta misliš?

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Saniii

    Libo odlična beta, nek se samo uredno dupla 🙏🤞
    Einar smiješ piti, ja pijem melatonin za lakše usnivanje..
    Lunolinapravilo u Ivf-u je da pravila nema, bilo je primjera sa velikim početnim betama i sponatanima na kraju a i niskih beta koje su završile urednom trudnoćom do kraja. Ono što je bitno je pravilno duplanje 🙏, nemoj unaprijed brinuti i stresirati se jer mrvica to osjeti. Navijamo da sve ide školski 🙏🤗.
    Sunny i meni se sviđa njegov pristup jer mi ima smisla sve što radi i osjećam se sigurno, i da, deff ne voli uzimat novce 😂, nakon nekoliko folikulometrija i kad je vidio da ništa od ciklusa, nisu naplatili ništa, realno mogli su.
    Razgovaraj s njim i predloži da bi htjela histero ,vjerujem da će pristati. I hvala ti 🤗😘, pusa i za M😘
    Žuži🤗 sretno u novom postupku 🙏, moram priznati da mi je jos Elonva ostala na popisu on the to-do list 🤭
    Divna endometrij se deblja kako raste folikul, tvoj folikul je još jako mali i endometrij je zato tanak., a ako imaš duže cikluse i kasnije O to je normalno, ima jos vremena 🤞. Al inače se ciklusi nakon stimulacije poremete, meni barem nakon svake moje stim..
    Butterflyto je super beta za taj dpt 👍, za uredno duplanje 🙏. Možeš reći koji ti je bio zadnji put protokol 🙂? Jesi imala 9 stimulacija ili tu računaš i FETove?
    Sretno svima 🤞

    7 stimulacija, 1 FET i 1 prirodni ciklus. Zadnji protokol je bio  Rekovelle 14jedinica od 2. DC, od 6.dn uveden cetrotide 1amp, 10.dan uz to dvoje sam dobila i 150Pergoveris, i 11.dan stperica Ovitrelle i Decapeptyl. Nakon transfera sam dobila i 1500jd Brevactide 😊 kod mene uz protokol i veliki ulogu igra mislim mozda i embriolog, dosta lose kvalitete stanice su mi zbog endometrioze ali zadnjih pola god pijem svaki dan lekolid, Q10 i folnu 5mg i vit d ampule i evo sta je dovelo do prvog plusica neznam, samo se nadam sad urednom duplanju bete🙈🤞🏻🤞🏻

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1421

    Prijavi adminu

    Jutro cure, nakon jucerasnje drame u jutro, popodne su testovi bili tamniji i vjerovatno su testovi bili svjetliji od ocekivanog jer sam po noci pila vodu 🤷🏼‍♀️
    U svakom slucaju, dr R kaze da je beta dobra za taj dan. Sad sam smirenija. Testovi tamne i dalje i sad ipak mrvu lakse disem.
    10 je od danas, 9 1/2 od jucer popodne, a 9 od jucer u jutro. ___ https://ibb.co/bN3cVPq ___
    .
    Nadoknadim zadnje stranice danas kroz dan ❤️
    .
    Btw ne znam jeste li cule, ali ministarstvo je donijelo odluku da vise u javnost nece ici s informacijama o uspjesnosti bolnica i klinika za MPO…

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Cure sretno danas ❤️❤️
    .
    Lunolina testovi bas lijepo tamne 🎊
    .
    Jesam ja jedina kojoj melatonin ne pase? Pijem sad dva tjedna i imam osjecaj da gore spavam. Inace mi treba dugo da zaspem, ali s ovim imam osjecaj da sam u nekom polu snu pola noci ni budna ni spavam... Bas sam jutros rekla muzu da mislim stat... 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 , lagani PCOS
    .
    🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Cure sretno danas💚🍀🌞

    🙋🏽‍♀️-41.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥
    Borba za drugu bebu💜🙏🏽✨

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 419

    Prijavi adminu

    žuži sretno ti u novoj klinici 
    teich nadam se da ce uvođenje clexana biti dobitna kombinacija 
    divna da bravo za odlicno pamcenje  ja sam odmah nakon et i krvarenja isla u fet, i kod mene se to jaako sporo razvijalo (kako ti je i sani napisala dosta se poremetilo sve). na 18dc sam već odustala jer se nista nije događalo, nit endometrija nit vodeceg f. na kraju sam ovulirala na 25dc, pozitivan lh test i jaki ovulacijski bolovi. otisla hitno na uzv , doktor potvrdio O i zakazao fet za 5 dana, tako da ti ne znam ni debljinu endo ni nista, ni stopericu nisam primila. koliko znam idealan endo je izmedu 10 i 14mm. imas jos vremena da se endo zadeblja ali ja bih na tvom mjestu svakako navalila na ciklu i ananas, sto je sigurno je sigurno :) 
    melantonin u spreju od dr theissa je meni odlicno pasao, kako bih zaspala tako bih se ujutro probudila  mislim da sam ga i u stimulaciji par puta prsnula pod jezik. 
    lunolina juuuj prekrasno je gledati ove testice  jos malo do druge bete.
    sani ja se iskreno nadam da se među smrzlicima nalazi tvoja beba, pa da ti i elnova i dr S ostanu samo želja 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2674

    Prijavi adminu

    Libo wow koja beta i svaka cast na cekanju bete! Sretno dalje ❤️❤️
    🦋 Cestitam i teki, divno mi je procitati kad netko uspije nakon toliko pokusavanja!
    Lunolina super ti tamne! Sad samo neka se dobro udupla! 
    Sanjushka ja sam isto imala u trudnoci i krvarenja i iscjedak i svasta nesto, znam komiko je muka to vidjeti, ali vjerujem da je to bila samo neka zilica jer je sad sve prokrvljeno dolje! Kakva je danas situacija? I da, ne moras se narucivati u Analizi.
    Plavusha zao mi je jako, znam koliko si se veselila i bila pozitivna! Sad dodji na sebe pa razmisljaj o iducim koracima.

    Ja sam jucer prokrvarila, boli me bas jako jako. Javila sam u Repromed rezultate i rekla je sestra da posaljem mail da mi doktor napise sto bi sve trebala napraviti do novog postupka ako se odlucimo za njega. Jos mi nisu odgovorili na taj mail, onaj s njihove stranice sam upisala

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    AniA & Pixi & ANA curke sretnoooo 🙏🤞
    Butterfly možeš napisati koji lekolid i koji q10 koristiš i kako kombiniraš?

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Jutro cure, nakon jucerasnje drame u jutro, popodne su testovi bili tamniji i vjerovatno su testovi bili svjetliji od ocekivanog jer sam po noci pila vodu 🤷🏼‍♀️
    U svakom slucaju, dr R kaze da je beta dobra za taj dan. Sad sam smirenija. Testovi tamne i dalje i sad ipak mrvu lakse disem.
    10 je od danas, 9 1/2 od jucer popodne, a 9 od jucer u jutro. ___https://ibb.co/bN3cVPq___
    .
    Nadoknadim zadnje stranice danas kroz dan ❤️
    .
    Btw ne znam jeste li cule, ali ministarstvo je donijelo odluku da vise u javnost nece ici s informacijama o uspjesnosti bolnica i klinika za MPO…

    Lijepo su potamnili testići, bit će to dobro duplanje 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.