Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1421

    Prijavi adminu


    Cure hvala svima ❤️ pogotovo hvala svima na utjesnim rijecima jucer. Mozda to na kraju sve bude dobro. Uvijek sam mislila da cu se pozitivnom testu razveseliti, a ovo je takav strah. Tek sad kuzim da je to bas stresno od samog pocetka.
    Curke jesu li kojoj krenuli kakvi simptomi? Mene samo tu i tamo zaboli dolje kao da cu dobiti i tu i tamo me strecne u preponi i to je to 🤷🏼‍♀️ cak me ni cicke vise ne bole (ali su bas fino narasle🙈).
    .
    Ruza meni evo ti mojih 6., 7. i 8. dnt testici bili jaaako svijetli. Mozda da uzmes Gravingnost ultra, oni su osjetljiviji.
    Sanjuska covjece kakva crta. Tvoja beta ce biti ooogromna! 😮 kad ju vadis? Cekat ces cetvrtak?
    Melatonin - meni bio najbolji u spreju iz dm-a. Probala sam ih razne i taj mi je bas top. Spricnem par puta pod jezik i samo se onesvjestim za 15 minuta 😂 
    Verbena bravo za stanice! A ti si bila otpisala sve, na kraju neces znati kaj ces s puno blastica 🙈😄🤞🏻

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Ivy19

    Sretno svima danas 😊
    Moj uzv gotov…iiiii imamo ❤️…kazu da sam dns 7+2…nastaviti terapiju i javiti se svom ginicu,kod njih(Vinogradska)sam gotova…😀

    💓💓💓💓💓💓💓 Sretno dalje 🍀🍀🤞

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Ivy19

    Sretno svima danas 😊
    Moj uzv gotov…iiiii imamo ❤️…kazu da sam dns 7+2…nastaviti terapiju i javiti se svom ginicu,kod njih(Vinogradska)sam gotova…😀

    Ivy tooo cestitam 🥳❤️🥰
    Plavuša mislim da moras pauzurati 3 mj. prije nove stimulacije 🍀
    Sanjushka koji testovi kod tebe, pa to ce bit veelika beta!! 🤞🤞

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Ivy19

    Sretno svima danas 😊
    Moj uzv gotov…iiiii imamo ❤️…kazu da sam dns 7+2…nastaviti terapiju i javiti se svom ginicu,kod njih(Vinogradska)sam gotova…😀

    divne vijestii!! sretno dalje!❤️

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Evo i moja današnja sličica.. Zadnji je današnji 10dnt bc.
    Popiškila i clearblue da mogu mami i svekrvi poslat lijepi plusić.. 🙈https://ibb.co/SBvcVfk

    Sanjusjka testovi su ti san snova 😍 prelijepi svi..sretno dalje s betom 🤞

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Cure hvala svima ❤️ pogotovo hvala svima na utjesnim rijecima jucer. Mozda to na kraju sve bude dobro. Uvijek sam mislila da cu se pozitivnom testu razveseliti, a ovo je takav strah. Tek sad kuzim da je to bas stresno od samog pocetka.
    Curke jesu li kojoj krenuli kakvi simptomi? Mene samo tu i tamo zaboli dolje kao da cu dobiti i tu i tamo me strecne u preponi i to je to 🤷🏼‍♀️ cak me ni cicke vise ne bole (ali su bas fino narasle🙈).
    .
    Ruza meni evo ti mojih 6., 7. i 8. dnt testici bili jaaako svijetli. Mozda da uzmes Gravingnost ultra, oni su osjetljiviji.
    Sanjuska covjece kakva crta. Tvoja beta ce biti ooogromna! 😮 kad ju vadis? Cekat ces cetvrtak?
    Melatonin - meni bio najbolji u spreju iz dm-a. Probala sam ih razne i taj mi je bas top. Spricnem par puta pod jezik i samo se onesvjestim za 15 minuta 😂
    Verbena bravo za stanice! A ti si bila otpisala sve, na kraju neces znati kaj ces s puno blastica 🙈😄🤞🏻

    Lunolina i ja bas tako razmisljam, htjela bi bit vise sretna zbog plusica i bete a samo neka briga prisutna cijelo vrijeme prvo oce li beta bit ok , a sad oce li se poduplat, ne gustam 100% u poz.testu kako sam mislila jednog dana da hocu xD
    Sto se tice simptoma isto kao ti, par puta kroz dana me štrecne neznam točno ni gdje, kao jajnik ili maternica nešto tu xD i sinoć mi je samo bilo pritisak kao pred M i to je to, cicke velike i još boluckaju 🙈😄

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Verbena11

    Butterfly i Inka - jako mi je drago da nakon toliko postupaka konačno ide dobro, slino vam želim da tako i ostane 🙏
    Lunolina - drago mi je da idr kaže da je beta dobra, onda je to sigurno dobro, samo hrabro i sretno dalje!!! 🍀🍀🤞☺️
    Plavusha i Sanii - žao mi je.. želim vam brzi oporavak, a onda glavu gore i idemo dalje!! 💪💪
    Nevezano, zašto držati u tajnosti podatke o uspješnosti MPO postupaka??? Pa ti podaci su jedini način da donekle znamo što gdje možemo oekivati?
    —————————————
    Ja se evo upravo vratila sa aspiracije. Na kraju je fobiveno 5 stanica, sutra moram zvati da vidim je li što preživjelo.
    Kako sam mislila da će biti dvije, tako sam odradila aspiraciju bez anestezije, sa jednom tabletom ibuprofena od 600 mg i nije bilo strašno.
    Sad osjećam blagu bolnost i nelagodu kod pokreta i hodanja, ali za sada nije strašno. Nadam se da će tako i ostati jer sutra moram na posao..
    Od danas krećem sa Estrofemom i Cyclogestom.
    Imate kakve savjete za Cyclogest?

    Sretno Verbena, nvijamo da se sto vise oplodi 🤞🍀Plavusha , moras napraviti pauzu. Konkretno, ja sam bila u stimuliranom u 6.mj. i sad u 9.mj. U 8.mj.sam ih zvala za dogovor oko datuma prije slijedece m. Morali smo ponavljati briseve, hormone stitnjace i krvnu sliku. Ostalo je sve vrijedilo... iskreno, brzo mi je to proslo...gore mi je ovo cekanje do bete 😬🤣

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1071

    Prijavi adminu

    Žuži ako su rekli da nije bitno vrijeme onda bi i ja to odma ujutro riješila 😁❤️
    Butterfly odličan protokol, čisto se vidi da je individualan i prilagođen tebi, što se vidi i po rezultatu. A embriolog inace igra veliku ulogu kod sviju , a pogotovo kad su u pitanju loše kvalitete gameta. Dug je maraton iza tebe, nadam se da si konačno uspješno stigla do cilja 🙏
    Lunolina eto vidiš da ne treba brinuti unaprijed, testovi milina za gledati 😍
    Vezano za odluku 🤮, jeftin pokušaj zataškavanja traljavosti bolnica , umjesto da su pokušali te loše rezultate nekako popraviti 😤, ipak je lakše sve gurnuti pod tepih 🤮..
    Molly8 meni melatonin paše, ja uzimam 3mg, ne precesto i ne stalno, spavam ko bebica 🤭
    Kawa ❤️🤗
    Sirena žao mi je 😔
    Verbena odlična brojka 👍, nek ih bude što vise zrelih I oplođenih 🤞🙏
    Sanjushka 😍, crta skoro kao kontrolna 😍, beta ce da bude blizu cetveroznamenkastom broju 😍
    Plavusa nakon stimulacije preporuka je 3mj pauze, a ako ideš preko hzzo onda ideš na listu kad je slobodno, mislim da upisuju siječanj trenutno, ali nazovi I pitaj.
    Ivy19 čestitke na ❤️

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Ivy, ako si sad 7+2, kako ti sad racunaju? Ne po zadnjoj m vise?

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Verbena11

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Ivy- divno, čestitam, mogu misliti koja sreća!! ❤️Hvala vam svima na podršci i optimizmu. 
    Po prirodi sam skeptik pa ni sada ne dam sreći da se razmaše jer znam koliko je još mogućih zaprek na putu.
    Javim se svakako sutra kad saznam kakvo je stanje.

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s., Estrofem + Cyclogest)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.