Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Deb

    Čokoladica 🍀

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫
    S obzirom da nisam išla na posao pa sam imala puno vremena čitala sam bezbroj stranica raznih foruma. I bilo je cura koje su pisale da tjednima, neke čak ni par mjeseci nisu imale baš nikakve simptome. Čak ni bol u grudima, grčenje, umor, dakle baš ništa. Tako da je očito i to moguće i nije tako nevjerojatno, samo mi sve očekujemo bar neki znak da se nešto događa pa da nas to smiri. Držim fige da je sve ok i da je to početak uredne i mirne trudnoće ❤️

    Deb hvala ti ❤️ ja se trudim ne citat forume, samo ovaj pratim i tu pitam 🤣 nekako vama ovdje najvise vjerujem. Eto vidis, sad ti mene tjesis za istu stvar 🤣 🤣

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    NanaJ,  Kawa hvala cure ❤️ pregled mi je u cetvrtak. A malo me uhvatila panika pred pregled, mozda sam luda od svih hormona 🤣 lakse mi je sad kad cujem od nekoga ko je prosao isto.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    NanaJ, Kawa hvala cure ❤️ pregled mi je u cetvrtak. A malo me uhvatila panika pred pregled, mozda sam luda od svih hormona 🤣 lakse mi je sad kad cujem od nekoga ko je prosao isto.

    Da te utjesim, u prosloj trudnoci sa sinom sam na svaki pregled isla blijeda ko krpa od straha, tresla sam se toliko da kad me je seatra vidjela u cekaonici je rekla odite unutra bude vas dr uzeo odmah 😅  i svaki tjedan sam imala pregled jer mi je moj dr rekao da vidi koliko sam psihicki rastresena od svega sto mi se izdesavalo, ali i taj strah ce proc prvi tjedni u trudnoci su najtezi 🙈
    Razumijem te i svaki sljedeci UZV ce ti biti takav stresan dok ne osjetis bebicu bar je meni tako bilo prosli put 🫠

    👩🏼 28 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 30 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao A💙🙏🏼
    9/2024 FET 🐧 5dnt + 12dnt 1442, 14dnt 3621 🙏🏼🤞🏻

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Deb

    Čokoladica 🍀

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫
    S obzirom da nisam išla na posao pa sam imala puno vremena čitala sam bezbroj stranica raznih foruma. I bilo je cura koje su pisale da tjednima, neke čak ni par mjeseci nisu imale baš nikakve simptome. Čak ni bol u grudima, grčenje, umor, dakle baš ništa. Tako da je očito i to moguće i nije tako nevjerojatno, samo mi sve očekujemo bar neki znak da se nešto događa pa da nas to smiri. Držim fige da je sve ok i da je to početak uredne i mirne trudnoće ❤️
    Deb hvala ti ❤️ ja se trudim ne citat forume, samo ovaj pratim i tu pitam 🤣 nekako vama ovdje najvise vjerujem. Eto vidis, sad ti mene tjesis za istu stvar 🤣 🤣

    Ja isto prije nisam čitala, onda sam se jedan dan uhvatila guglanja pa me odvelo na neki prastari rodin forum, pa neke strane. Uglavnom, koliko sam čitala moguće je imat sve simptome i niti jedan i sve je normalno. 
    Ali kužim te, ja bih isto radije sve simptome jer onda kao da imaš potvrdu da se nešto događa. Ali evo, i ovo tvoje je sasvim normalno.
    Haha, da, ma meni je prečudno jer nit imam osjećaj ni da je uspjelo niti da ću dobiti. Niti da koristim progesteron. Ali dobro, sutra ću svakako znati, iako se ne nadam iskreno plusu.

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Jurky, jako lijepe vijesti, neka nam je Toma živ i zdrav, mami brz oporavak, a i tati sretna brza prilagodba na novi tempo 🙂
    --------
    Ja sam još malo ošamućena od lijekova, obavila danas histeroskopiju, bilo je ok, cijelo vrijeme sam mogla gledati što se zbiva
    Teich, ti si pitala za mene, hvala ti 🤗
    Znači privodila sam kraju jedan projekt, da mogu u miru u postupak, tako da sam tu i tamo uspjela nešto ćirnuti dok čekam nekog na hodniku ili sastana ode u smjeru koji se mene ne tiče.
    Ja sam iskonzumirala sve što se ovdje savjetovalo za E coli i Candidu, a MPO doktor kaže da ovo nije ništa zabrinjavajuće jer ne pišu ni koncentracije, nego samo prisutnost.
    Još ću popiti do kraja Uriroyal i potrošiti Acidosalus i Candyginol.
    Danas mi je progesteron nešto povišen, ali ni to dr ne zabrinjava pa ću se i ja sad malo opustiti i ne skakati na svaku, možda upali za control freaka poput mene

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Sanjuska, Lunolina i Loli sretno 🤞 da vam se oplodi sto vise j.s., a na kraju da i opstanu 😊
    Marisha i mi smo imali zavrzlamu prvi dan s injekcijama, i drugi malo manje..kasnije je vec bilo lakse..samo ne znam gdje da se više pikam. Stomak mi je full osjetljiv. Tri pikice u jednom danu...Danas u 15 h zadnja Cetrotide i navecer stoperica...uhhh..

    Škvorc 4/17 - ICSI, 4 JS, 2 blaste, 💙💙
    6/24 - 8 JS, IVF, nema transfera
    9/24 - Gonal, Cetrotide, Menopur...

  • Ivy19

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    sirena

    Pozdrav 🙋‍♀️Puno Hvala na odgovoru, danas sam bila na uzv 14 dc, cista se povukla, endometrij 8 mm, folikul 17 mm, sutra u 12 ide štoperica i u utorak 8.10 fet.
    Treba doci rano ujutro da naprave probni transfer posto mi je maternica zabačena pa rade probne.
    Dali stoperica treba bit u hladnjaku? Zaboravila sam pitati sestru a već sam otišla.Držite mi fige za utorak, to je 5 transfer do sad niti jedna beta nije bila pozitivna pa se nadam za ovaj 🙏🙏

    Koristila ovitrell i da treba bit u frizideru,pola sata prije izvadit da kao bude sobne temp...ja osobno nisam vadila tih pola sata,vec 5min prije nariktala i cekala tocno vrijeme i bocnula se...sorry ako sam te zamjenila,al jesi ti dns bila u Vinogradskoj,u nedj.ti rodjendan,mozda😁

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫

    Ja nisam imala nikakve🤣 tek od 8tjedna pocele sise boljeti,ponekad mi se spavalo i to je to😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Ivy19

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Cure,hvala svakoj sto mislite...1.uzv ok prosao,nisam vise ni ocekivala,dr.rekao da sve onako kako treba bit...po ciklusu sam dns 6+2,al s obzirom da ovulacija bila kasnije,a s tim i transfer po uzv odg.5+5..vracene 2bc,1 se primila,provjerio da druga nije ostala vani,hvala Bogu nije...terapiju nastavljam...za 2tj.opet uzv...
    Na nalazu pise: Uterus u RV,u kavumu pravilan GO 10mm za 5+5,u njemu ŽV 3.8 Desni jajnik 48x25,lijevi jajnik 34x19
    To vam to...ako se koja razumije da mi detaljnije pojasni velicine jajnika,to ok il?Zab.pitat dr.🙈
    Sretno svima😀

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Od 4 js dvije su bile ne zrele, a druge dvije ne izgledaju dobro... rekli su da cemo sacekat sutra ujutro pa ce mi javit.... Pokusavam se nadat jos al rekao je doktor da ne moram pocet s terapijom sto mi je dao pa nekako mislim da nista od toga. Znam da rijetko tko uspije iz prve al me bas sad pomelo nekako sam se nadala da ce ako nista bit koji smrzlic. 
    Vec se pitam sta sam mogla bolje kad je od 9 folikula vise od pola bilo prazno ... 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.