Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1415

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Plavuša, pitaju te samo za kilažu, ne ideš na vagu.. 😁
    _____
    Ja sam dobila poziv. Rekli su jučer da zovu između 10 i 12, od 10 gledam u mob. 😂 I cijelo vrijeme refresham forum da vidim ako se Lunolina javila da je dobila poziv s obzirom da je bila prije mene.. 😁
    Imamo 3 oplođene! 🥳🥳🥳 Jedna nije bila zrela.
    To su dvije više nego inače.. 🥰
    Samo je rekao da je sve ok i da se čujemo sutra za dogovor za dalje tako da ne znam ništa više..

    Odlican rezultat😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1415

    Prijavi adminu

    Lunolina odlicna brojka biti ce i pingvinica😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Sanjushka, Loli i Lunolina super rezultati bas mi je drago neka se sad lijepo nastave razvijati 🤞🏻🤞🏻Meni se jos nitko nije javio i ludim pomalo. Ja sam se vratila na posao vec danas osjetim pritisak u jajnicima al izdrzivo. Bolje da nisam ostala kuci ajme mi je u glavi samo mislim crno. Tesko mi se na ista fokusirat 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 468

    Prijavi adminu

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1376

    Prijavi adminu


    Hvala cure 🥰 sad samo da njih par dođe do blastice. Da mi se malo vrati optimizam i samopouzdanje oko postupaka.
    Sanjuska sutra rade od 12 pa racunaj onda na poziv barem od 12.30. Ako nazovu ranije - kamo lijepe srece. ☺️
    Probaj cim vise odmoriti na poslu 🥰 
    Molly i ti si hrabra s odlascima na posao, ali razumijem, nije lako biti doma i pustiti mislima da vrludaju.
    Cokoladice da li bi ti pomoglo da si izvadis jos jednu betu? Mozda te to smiri.

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚 ET 🐣 2 ❄️

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫


    Cokoladice, ja nisam imala skoro nikakvih simptoma do negdje 8tt, onda kad su krenule mučnine bilo je veselo. Jedino se sjećam da su me cicke baš jako boljele u tim prvim tjednima. Neke druge simptome nisam imala. Znam da strepiš prije uzv-a, ali probaj mantrati da će biti sve okej ❤️🤞🏼🍀❤️Ajme koliko zbivanja zadnjih dana! Baš neka pozitiva vlada na forumu i nadam se da ce se tako nastaviti! Cure, čestitam na dobrim berbama, a koliko vidim dobar je bio i party u labu! Bit će ovo jedna vrlo plodna jesen 🍀🤞🏼❤️
    Samo hrabro dalje!
    Ne javljam se zadnjih dana, ali sve vas čitam i veselim se i tugujem s vama ❤️❤️❤️Ja sam otvorena 2 cm, tako da bi nas dječak mogao i za dva dana i za dva tjedna, tko će ga znat 🤣🙈

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫

    S obzirom da nisam išla na posao pa sam imala puno vremena čitala sam bezbroj stranica raznih foruma. I bilo je cura koje su pisale da tjednima, neke čak ni par mjeseci nisu imale baš nikakve simptome. Čak ni bol u grudima, grčenje, umor, dakle baš ništa. Tako da je očito i to moguće i nije tako nevjerojatno, samo mi sve očekujemo bar neki znak da se nešto događa pa da nas to smiri. Držim fige da je sve ok i da je to početak uredne i mirne trudnoće ❤️

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 468

    Prijavi adminu

    jabukica

    Čokoladica 🍀

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫

    Cokoladice, ja nisam imala skoro nikakvih simptoma do negdje 8tt, onda kad su krenule mučnine bilo je veselo. Jedino se sjećam da su me cicke baš jako boljele u tim prvim tjednima. Neke druge simptome nisam imala. Znam da strepiš prije uzv-a, ali probaj mantrati da će biti sve okej ❤️🤞🏼🍀❤️Ajme koliko zbivanja zadnjih dana! Baš neka pozitiva vlada na forumu i nadam se da ce se tako nastaviti! Cure, čestitam na dobrim berbama, a koliko vidim dobar je bio i party u labu! Bit će ovo jedna vrlo plodna jesen 🍀🤞🏼❤️
    Samo hrabro dalje!
    Ne javljam se zadnjih dana, ali sve vas čitam i veselim se i tugujem s vama ❤️❤️❤️Ja sam otvorena 2 cm, tako da bi nas dječak mogao i za dva dana i za dva tjedna, tko će ga znat 🤣🙈

    Jabukice pa ti trebas rodit svaki cas ❤️❤️❤️ drzimo fige da bude sto bezbolnije. 🍀🍀🍀 i hvala ti na komentaru, lakse mi je cuti da je to normalno. Grudi me bole od pocetka postupka, cim krenem sa progicima. Pa to nekako ni ne racunam. Ja sve ocekujem onako filmski da cu povratit ili nesto 🤮 🤣🤣🤣

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Trudnice, jeste na 5+6 imale ikakve simptome? Kod mene apsolutno nista, kao da se niiista ne dogada. Jel to normalno? Dobro sam se drzala ovaj tjedan, sve si govorim kao rano je jos, ali sad sam vec zabrinuta da se nista ne dogada. 😢🙈😵‍💫

    Znam da ti je tesko ne brinuti se, ali u principu mucnine ti se jave izmedu 7 i 8 tt naravno kod nekih prije a kod odredenih trudnica nikad. Ako si bas jako jako zabrinuta napravi jos jedan testic da budes na miru, ali beta ti je stvarno bila super tako da ne sumnjam da je trudnoca ok 🤞🏻

    👩🏼 28 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 30 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao A💙🙏🏼
    9/2024 FET 🐧 5dnt + 12dnt 1442, 14dnt 3621 🙏🏼🤞🏻

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    sanjuska, lunolina, ooodlicni rezultati! sad drzimo fige i  za smrzlice 
    cokoladice , kad ti je prvi pregled ? ja sam u tim tjednima imala bolne i velike grudi (moguce od cyclogesta, ali i sad mi je isto), i povremene grceve kao da cu procuriti. puno spavam ali nista cudno za mene. isto sam ocekivala povracanje ali mucnine su krenule tek u 7tt, i to cak ne mucnine nego vise zgaravica. probaj se opustiti do pregleda. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.