Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 468

    Prijavi adminu

    Deb

    Čokoladica 🍀

    Deb

    Cure, sretno🤞🤞
    Ja ne znam što mi je, inače bih u svim postupcima do sada već potrošila milijun testića, sad nemam hrabrosti niti za test niti za betu. Toliko se bojim ponovnog neuspjeha. A nekamo sam uvjerena da je ponovni neuspjeh, neman niti jedan simptom, niti od progesterona, kao da ću dobiti niti kao da sam trudna. Doslovno ništa.
    I još sam neispavana jer se svaki dan probudim usred noći jer sanjam užasne noćne more.
    Deb znam kako ti je🤞🍀 Koji si dnt? Eto i nocne more su nekome bile simptom… sta se tice simptoma, to ti stvarno nije nikakav znak da nije uspjelo, netko ih ima, netko nema nista…
    Danas sam 8dnt. U svakom slučaju danas bi pokazala i beta i test. Blastica je bila u pitanju. Kako si ti, još malo pa prvi pregled? Jesi uzbuđena, u strahu?

    Deb napravi testic sutra ujutro, drzimo fige 🤞🤞🤞 ja sam naravno u uzasnom strahu da nece biti nista na uzv... vec sam jednom to prosla pa naravno da se bojim da ce se ponoviti 🙈

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Deb

    Čokoladica 🍀

    Deb

    Cure, sretno🤞🤞
    Ja ne znam što mi je, inače bih u svim postupcima do sada već potrošila milijun testića, sad nemam hrabrosti niti za test niti za betu. Toliko se bojim ponovnog neuspjeha. A nekamo sam uvjerena da je ponovni neuspjeh, neman niti jedan simptom, niti od progesterona, kao da ću dobiti niti kao da sam trudna. Doslovno ništa.
    I još sam neispavana jer se svaki dan probudim usred noći jer sanjam užasne noćne more.
    Deb znam kako ti je🤞🍀 Koji si dnt? Eto i nocne more su nekome bile simptom… sta se tice simptoma, to ti stvarno nije nikakav znak da nije uspjelo, netko ih ima, netko nema nista…
    Danas sam 8dnt. U svakom slučaju danas bi pokazala i beta i test. Blastica je bila u pitanju. Kako si ti, još malo pa prvi pregled? Jesi uzbuđena, u strahu?
    Deb napravi testic sutra ujutro, drzimo fige 🤞🤞🤞 ja sam naravno u uzasnom strahu da nece biti nista na uzv… vec sam jednom to prosla pa naravno da se bojim da ce se ponoviti 🙈

    Hvala ❤️ Budem, jednom se moram suočiti 🤣
    Vjerujem da si u strahu, pogotovo što su to već doživjela. Ja ti od srca želim da bude sve super i da izađeš iz klinike s najvećim osmjehom na licu🙂
    Stalno smo u strahu kako će proći, hoće biti pozitivna beta i onda jednom kad napokon bude kreće još veći stres. 
    Samo pozitivno razmišljaj, držim fige❤️

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Darli i Sani hvala, pomogle ste sa svojim odgovorima
    Tera čestitke na pišolincu
    Sanjushka i Lunolina nek to bude jedan dobar party 💓 Dobile ste super brojčeke baš mi je drago radi vas!
    Tanjatanja žao mi je sto je bilo bolno, nadam se da si sada bolje i da će nalaz biti dobar i da možeš startati 
    Srculence držim fige da ideš u ovom mjesecu u FET 🤞🏼 
    Pixi sretno 
    Slee bit će sve ok🙏🏽 
    Plavuša i Nelly sretno i da li znate tko će vam biti na aspiraciji? 😊 Za lak se ne morate brinuti, na nogama možete imati i čarape ako ste zimogrozne
    Ivy sretno danas 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur):5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 468

    Prijavi adminu

    Deb hvala ti na lijepim rijecima ❤️
    Trudim se razmisljat pozitivno 🤷🏼‍♀️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Ja ne znam tko mi je na aspiraciji, nisu rekli, a ja bome nisam ni pitala.. 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    Cyclogest, folbella, decortin, aspirin

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Deb hvala ti na lijepim rijecima ❤️
    Trudim se razmisljat pozitivno 🤷🏼‍♀️

    Ništa, tu smo da se bodrimo❤️❤️❤️

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Slee, nisam ni ja osjetila ovulaciju, mislim da je minimalna do nikakva mogućnost da ti se to dogodilo. Sretno 🤞🤞

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • sirena

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pozdrav 🙋‍♀️Puno Hvala na odgovoru, danas sam bila na uzv 14 dc, cista se povukla, endometrij 8 mm, folikul 17 mm, sutra u 12 ide štoperica i u utorak 8.10 fet.
    Treba doci rano ujutro da naprave probni transfer posto mi je maternica zabačena pa rade probne.
     Dali stoperica treba bit u hladnjaku? Zaboravila sam pitati sestru a već sam otišla.Držite mi fige za utorak, to je 5 transfer do sad niti jedna beta nije bila pozitivna pa se nadam za ovaj  🙏🙏

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    sirena

    Pozdrav 🙋‍♀️Puno Hvala na odgovoru, danas sam bila na uzv 14 dc, cista se povukla, endometrij 8 mm, folikul 17 mm, sutra u 12 ide štoperica i u utorak 8.10 fet.
    Treba doci rano ujutro da naprave probni transfer posto mi je maternica zabačena pa rade probne.
    Dali stoperica treba bit u hladnjaku? Zaboravila sam pitati sestru a već sam otišla.Držite mi fige za utorak, to je 5 transfer do sad niti jedna beta nije bila pozitivna pa se nadam za ovaj 🙏🙏

    Ja sam koristila Ovitrelle i rekli su mi da stavim u frižider, a da mogu pola sata prije korištenja izvaditi.

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • sirena

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Deb

    sirena

    Pozdrav 🙋‍♀️Puno Hvala na odgovoru, danas sam bila na uzv 14 dc, cista se povukla, endometrij 8 mm, folikul 17 mm, sutra u 12 ide štoperica i u utorak 8.10 fet.
    Treba doci rano ujutro da naprave probni transfer posto mi je maternica zabačena pa rade probne.
    Dali stoperica treba bit u hladnjaku? Zaboravila sam pitati sestru a već sam otišla.Držite mi fige za utorak, to je 5 transfer do sad niti jedna beta nije bila pozitivna pa se nadam za ovaj 🙏🙏
    Ja sam koristila Ovitrelle i rekli su mi da stavim u frižider, a da mogu pola sata prije korištenja izvaditi.

    Super, hvala na brzom odgovoru 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.