Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Srculence i MiliPe, sretno s nalazima histeroskopije.
    Da si računam da sam ja na dan histero doma? Ne mogu na posao, jel? Još mi je usred dana (11.45).Jel netko od vas koristi Femaru? To se kupuje, ne ide preko hzzo? Ima tu nekih trikova sa uštedom, ili?Je li netko bio nedavno u Petrovoj na vađenju krvi? Hormoni i to..
    Mala, Luna, sretno 🫶
    Saniii i Sanjushka ❤️
    Trudnice, puse najveće
    Sve ostale cure, sretnooo 🍀

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Luna i da odgovorim, trudnoća u rogu maternice je oblik izvanmaternične trudnoće koja može i ne mora završiti gubitkom trudnoće ili porodom. 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Srculence i MiliPe, sretno s nalazima histeroskopije.
    Da si računam da sam ja na dan histero doma? Ne mogu na posao, jel? Još mi je usred dana (11.45).Jel netko od vas koristi Femaru? To se kupuje, ne ide preko hzzo? Ima tu nekih trikova sa uštedom, ili?Je li netko bio nedavno u Petrovoj na vađenju krvi? Hormoni i to..
    Mala, Luna, sretno 🫶Saniii i Sanjushka ❤️Trudnice, puse najveće
    Sve ostale cure, sretnooo 🍀

    Dodo meni je moj soc. gin. pustao recept za letrozol, pitaj ga, nista te ne kosta.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Dobila sam odgovor, da ponovimo jos jednu betu. Da beta raste i HCG ponekad moze da se oporavi i nastavi da raste. Odluku cemo donijeti u petak. Na moje pitanje da li je moguce da je vanmatericna, dobila sam sledeci odgovor. Moze biti vanmatericna, trudnoca u roku materice, biohemijska i normalna trudnoca. Trenutno se nista ne moze vidjeti UZ.
    Sad ono sto zapravo mene i najvise buni jeste ta mogucnost biohemijske? Zar kod biohemijske trudnoce ne bi trebalo da dodje do pada bete ili ona zapravo jos uvijek napreduje jer koristim Ultrogestan i Estrofem?


    Hej, ja sam nazalost morala vadit betu u zadnjem postupku cak 5 puta. Moja je beta bila jako niska na pocetku 13dnt 64 pa dva dana poslije 139, pa opet 395... (pravilno se duplala) da bi na kraju tu stala tj.dupala se za nekih 1,6 ili 1,8%. Dr je davao sanse 50:50 da bude sve ok. Cak se i pravilna gestacijska vidjela medutim ja sam se probudila jedno jutro i prokrvarila. Jednostavno mi se tijelo samo ocistilo.😌 Nakon toga je na uzv sve bilo ok. Hocu ti reci da razmisljaj pozitivno jer je bilo svakakvih primjera. Moja nalazosti 3 pokusaja su rezultirala nepravilnim duplanjem bete i meni je to uvijek bilo znak da nije u redu. Netko je to i od cura ovdje takoder napisao. Ja sam se rijesila upale. 🙏Hvala curama na preporuci za Omni biotic. Pijem to jos uvojek dva puta na dan😁
    Cekam mengu pa krecemo i mi po smrzlice.😇
    Neki dan sam procitala lijepi post pa da podijelim s  vama " Neka tvoja vjera bude jača od straha". Bas mocno🥰❤️

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima, javim se! ☺️❤️
    Dodo87 ja danas imam u 13h odradit cu do 11h doma se pripremit i idem. Rekli su mi da taj dan malo odmorim a Da se drugi dan svi vrate na posao pa cemo vidjet,nadam se da je tako ☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 869

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    RUJAN 2024. 
    13.9. pet
    DIIVNAA__ - ultrazvuk ivf
    16.9. pon
    JURKY32 - ultrazvuk 
    TRATINČICA - ultrazvuk
    17.9. uto
    KAWA - ultrazvuk
    18.9. sri
    SADIEGREEN - ultrazvuk 
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk 
    20.9. pet
    ANGEL EYES - beta
    23.9. pon
    MARISHA - konzultacije 
    24.9. uto
    SANJUSHKA - ultrazvuk ivf 
    25.9. sri
    LEONA89 - anomaly scan
      
    LISTOPAD 2024.
    2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Dodo ❤️🥰
    Srculence sretno na histero.. 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Srculence sretno na histeroskopiji 🤗🤗
    Čokoladica 😂😂 to mi sve zvuči baš pozitivno 🙏🙏❤️❤️
    Luna čekamo petak s tobom, da bar izađe na dobro 🙏  Drži se 🤗 🤗
    Divna super, sretno dalje 🤗
    Leona 😘😘
    Milipe super, drago mi je da je sve dobro proslo 😘
    Sunce ❤️❤️❤️ napokon i ti krećeš, drago mi je da si se riješila upale 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Lunaa93

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Boogie

    Lunaosim ako nemaš neke simptome, makar se izvanmaternična može stvarno dogoditi i bez nekih jakih simptoma, tipa čudno krvarenje ali ono malo smeđe pa malo svježa krv i tako ukrug danima pa onda jednostrana bol, bol u ramenu i sl, nemoj si to stavljati u glavu. Ako si jako zabrinuta, da, odi na hitnu, reci točno to što pišeš i primit će te. Veća je šansa da je jednostavno sve krenulo dobro pa se smrdalo putem, a mi smo sve na toliko lijekova da tijelo nema što nego održavati trudnoću koju bi inače već samo eliminiralo i očistilo se. Znaš što, ja te toliko kužim u ovom trenutku da bih te najrađe zagrlila. A kako se ti osjećaš? Jel te boli nešto? Imaš simptome trudnoće ili su se smanjili?


    Draga Boogie,
    Nemam nikakvo krvaranje, smedjarenje, bolove u ramenima. 
    Od simptoma imam teske i bolne grudi, ziganje u oba jajnika i povremene bolove u ledjima. Nisu mi se smanjili simptomi, tacnije bol u grudima je intenzivniji. Najnovije od juce, jesu herpesi iznad usne. Juce jedan, danas jos dva. 😁
    Nije prvi put da ih imam, ali u zadnje 3 godine se nisu pojavljivali. 
    Hvala ti puno na svemu, na trudu da mi sve objasnis i sto si mi podrska. ❤️

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Lunaa93

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Sunce12

    Lunaa93

    Dobila sam odgovor, da ponovimo jos jednu betu. Da beta raste i HCG ponekad moze da se oporavi i nastavi da raste. Odluku cemo donijeti u petak. Na moje pitanje da li je moguce da je vanmatericna, dobila sam sledeci odgovor. Moze biti vanmatericna, trudnoca u roku materice, biohemijska i normalna trudnoca. Trenutno se nista ne moze vidjeti UZ.
    Sad ono sto zapravo mene i najvise buni jeste ta mogucnost biohemijske? Zar kod biohemijske trudnoce ne bi trebalo da dodje do pada bete ili ona zapravo jos uvijek napreduje jer koristim Ultrogestan i Estrofem?

    Hej, ja sam nazalost morala vadit betu u zadnjem postupku cak 5 puta. Moja je beta bila jako niska na pocetku 13dnt 64 pa dva dana poslije 139, pa opet 395… (pravilno se duplala) da bi na kraju tu stala tj.dupala se za nekih 1,6 ili 1,8%. Dr je davao sanse 50:50 da bude sve ok. Cak se i pravilna gestacijska vidjela medutim ja sam se probudila jedno jutro i prokrvarila. Jednostavno mi se tijelo samo ocistilo.😌 Nakon toga je na uzv sve bilo ok. Hocu ti reci da razmisljaj pozitivno jer je bilo svakakvih primjera. Moja nalazosti 3 pokusaja su rezultirala nepravilnim duplanjem bete i meni je to uvijek bilo znak da nije u redu. Netko je to i od cura ovdje takoder napisao.Ja sam se rijesila upale. 🙏Hvala curama na preporuci za Omni biotic. Pijem to jos uvojek dva puta na dan😁
    Cekam mengu pa krecemo i mi po smrzlice.😇
    Neki dan sam procitala lijepi post pa da podijelim s vama " Neka tvoja vjera bude jača od straha". Bas mocno🥰❤️

    Sunce,
    Hvala ti na podijeljenom iskustvu. 🥰
    Angel eyes, Dodo 🥰🥰
    Srculence, 
    Sretno danas! 😁❤️

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Srculence sretno na histero 🍀
    Sanjuskha mozes me stavit na listu, 21.9. Beta
    Luna znam da ne izgleda bas skolski, ali pokusaj ostat pozitivna i sretno sutra 🍀 nemoj previse razmisljat sta bi moglo bit jer nazalost ne mozes jos znati 🤞🫂

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.